Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
ESGA - nowy LAN... posylwetrowy :E
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bnT`
Jeździ konno


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 12


PostWysłany: 15 grudnia 2010, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
coś mało tych miejscowych... praktycznie wcale :0

Cytat:
Jest to 1 edycja turnieju, we wschodniej częsci Polski ostatni większy turniej esportowy odbywał się w roku 2008 w Lublinie. Zeby przyciągnąć sponsorów, trzeba przyciągnąć 1. media, 2. graczy.


predzej sponsor da w ciemno trochę pieniedzy i w najgorszym wypadku na kolejna edycje nic nie wylozy, niz gracze przemierza cala Polske, by na miejscu nie zastac nic ciekawego Smile


Bez żadnej reklamy w turnieju cs'a po 3 dniach było zapisanych 13 ekip, na 8 miejsc. Zwiększyliśmy sloty do 12 rozbijając 1 grupę która będzie się składała z tylko lokalnych drużyn na piątek. Plakaty przyjdą w ten piątek, w szkołach mysle ze znajdą się ludzie chcący pograć.

Turnieju TMNF w założeniu miało nie być, Sunrise napisal do mnie, zaproponował aby to zorganizować. Damian jeszcze się zdziwisz:) jako osoba która brała udział w organizacji lanów trochę widziałem, wiem jak to wyglada od środka a system malych kroków jest w tym przypadku biorąc pod uwagę: a) lokalizację, b) okres przedświąteczny, c) expresowa organizacja po prostu jedyny. W przyszłych rozmowach ze sponsorami mamy na czym się opierać i o to przede wszystkim nam chodzi, bo bardzo dużą rolę ma to gdzie to się odbywa, ile dane miasto ma mieszkańców. Jak nie robisz tego w warszawie to musisz kombinować :-) dobrze kombinować, to jest strategia którą przyjąłem i jestem pewien ze przyniesie dobre rezultaty.

Do 23 grudnia tak naprawdę wyjdzie ilu będzie graczy po reklamach po szkołach, uczelniach. Bo lokalne gazety, serwisy, radio już zostało załatwione.

_________________
Organizator ESGA 2011 Chełm 8-9.01.2011 r. www.esga.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 16 grudnia 2010, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dla Sceny TMN Smile może i nie być lana to są ludzie którzy przyjadą w dane miejsce o danej godzinie i będą się bawić tak jak nikt na żadnej szalonej imprezie Smile to jest kurna piękne w tej scenie Very Happy

(Dodano 16 grudnia 2010, 10:55)
EDIT: Ale i tak dokonamy wszelkich starań aby Lan był mega super wypasiony z mega super wypasionymi nagrodami Very Happy + Before , Center i after Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 16 grudnia 2010, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bnT` napisał:
damianhhh napisał:
coś mało tych miejscowych... praktycznie wcale :0


Do 23 grudnia tak naprawdę wyjdzie ilu będzie graczy po reklamach po szkołach, uczelniach. Bo lokalne gazety, serwisy, radio już zostało załatwione.


No wlasnie to mnie boli, ze po reklamach miejscowi się nie zapisuja. Spoza sceny nie ma nikogo, za to mozesz się pochwalic, ze odwiedza Cie trzy osoby/top4 tegorocznego WCG^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16 grudnia 2010, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
bnT` napisał:
damianhhh napisał:
coś mało tych miejscowych... praktycznie wcale :0


Do 23 grudnia tak naprawdę wyjdzie ilu będzie graczy po reklamach po szkołach, uczelniach. Bo lokalne gazety, serwisy, radio już zostało załatwione.


No wlasnie to mnie boli, ze po reklamach miejscowi się nie zapisuja. Spoza sceny nie ma nikogo, za to mozesz się pochwalic, ze odwiedza Cie trzy osoby/top4 tegorocznego WCG^^


i Toby! Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bnT`
Jeździ konno


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 12


PostWysłany: 16 grudnia 2010, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
bnT` napisał:
damianhhh napisał:
coś mało tych miejscowych... praktycznie wcale :0


Do 23 grudnia tak naprawdę wyjdzie ilu będzie graczy po reklamach po szkołach, uczelniach. Bo lokalne gazety, serwisy, radio już zostało załatwione.


No wlasnie to mnie boli, ze po reklamach miejscowi się nie zapisuja. Spoza sceny nie ma nikogo, za to mozesz się pochwalic, ze odwiedza Cie trzy osoby/top4 tegorocznego WCG^^


Damian jutro będą rozwieszane plakaty po 20 szkołach i 4 uczelniach. Myślę że to jest najlepsza reklama lokalnie, bo serwisy lokalne radio itp. dociera w dużo mniejszym stopniu niż po prostu plakat w miejscu gdzie ludzie graja amatorsko, a jeżeli zobaczą że do wygrania jest jeszcze parę zł + inne rzeczy to się rzucą. Osobiscie się wstrzymuje do 23 grudnia, z całą oceną. Damian trochę nadziei, trackmania nie jest tak popularna jak np. need for speed gdzie ludzie niezwiązani z nawet amatorskim esportem dobrze słyszeli ten tytuł, tak Trackmania to specyficzna gra. Ten turniej trzeba zareklamować jeszcze mocniej, niż PES'a czy CS'a.

Zainteresowanie widać po zapisach, ale jak mówiłem, poczekajmy do 23 :-)

(Dodano 16 grudnia 2010, 22:39)
widzę ze nie mogę edytować postów, jeszcze dodając do słów Damiana, a pomyśl sobie co na to sponsorzy jeżeli powiem że na turnieju pojawią się tacy gracze? ;-)

_________________
Organizator ESGA 2011 Chełm 8-9.01.2011 r. www.esga.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 16 grudnia 2010, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wsrod amatorow oczywiście, ze NFS jest popularniejszy od TM, o NFS-ie slyszal praktycznie każdy, nawet moj ojciec, wiec z braku innej opcji, wydaje mi się, ze powinno być zainteresowanie Trackmania (naturalnie nie mowie tutaj od razu o calej armii graczy, ale o kilkunastoosobowej grupce sympatykow scigalek).

Z kolei PES-owi Trackmania nie odstepuje popularnoscia, a odnosze wrazenie, ze na ten turniej zapisuja się nie tyle gracze PES'a co FIFY.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 grudnia 2010, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no i coś slabe te plakaty Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
bnT`
Jeździ konno


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 12


PostWysłany: 28 grudnia 2010, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Damian czy słabe plakaty? Sam oceń.



Niestety tylko i wyłącznie z winy graczy turniej TMNF po prostu trzeba odwołać. Nie opłacalne jest robienie turnieju dla 8 graczy. Niestety razem z Sunrisem myśleliśmy że zainteresowanie będzie większe, bywa inaczej. Na koniec, aby moje słowa o były wiarygodne, dodam jak reklamowany był turniej.

1. 100 plakatów (50 miasto, publiczne miejsca, 50 szkoły (gimnazja, licea i uczelnie wyższe)
2. serwisy lokalne echelm.pl oraz chelmonline.pl
3. serwisy espotowe, nie będę wymieniał kto chce wejdzie i zobaczy na stronę.
4. reklama na dzienniku wschodnim (największa gazeta w woj. lubelskim) w wersji elektronicznej oraz papierowej
5. reklama w bon ton radiu (lokalne radio), które dociera do ok. 100 tyś mieszkańców.

Dołożylismy wszelkich starań by turniej stal się medialny. Reklama przyniosła efekt, po 3 dniach otwartych zapisów zgłoszonych było 13 ekip CS'a.

Na koniec chce dodać, że w lutym zapowiedziana będzie 2 edycja turnieju East Side Games Attack, która odbędzie się na hali miejskiej



Rozmowę ze sponsorami zaczynamy już po zakończeniu 1 edycji, łatwiej pozyskać sponsora na kilka miesięcy przed imprezą (wstępnie planowana jest 2/3 tyg po maturach), niż w okresie światecznym. Nie wspominając o tym, że 2 event będzie dużo większy.

_________________
Organizator ESGA 2011 Chełm 8-9.01.2011 r. www.esga.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chodzilo mi o ich kiepskie efekty Smile naprawdę jest to niewiawygodne, ze wsrod 100 tys. osob nie znalazl się _ANI JEDEN_ osobnik chetny do zagrania w turnieju w scigalke.

decyzje oczywiście rozumiem i zycze powodzenia w organizacji obu eventow Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 28 grudnia 2010, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja myślę że już nie problem z reklamowaniem tylko z wpisowym - patrząc na to jako miejscowy nie grający w TM.

30zł - na pewno lepiej sobie pójść z kolegami do kina ^^ (lub na wode) niż zapłacić 30zł za to, aby jakiś nolife z TM Cie rozjebał na zajebistym lanie.
Nie dajecie mu żadnych realnych szans na zagranie przynajmniej kilku gier(meczów) a ma zapłacić za to 30zl... to jest bezsens - na taki turniej jak w TM wpisowe nie ma sensu - nie jest to tak popularna gra jak CS w która gra każdy dzieciak z przedszkola - chyba że oprócz samej kwoty z wpisowego zachęcicie graczy ze sceny TM nagrodami od sponsorów i dobrym miejscem na organizację tego.

Niestety termin też dobraliście ciulowy - patrząc na naszą komunikację między miastami , podróż może okazać się 12 godzinnym postojem na jakimś polu w pociągu przy takich warunkach jakie są teraz.

Tak samo przy tej pogodzie - gracze TM nie zapalą sobie grilla lub ogniska, nie napiją się na polu tylko będą po lanie siedzieć w pokoju i żłopać wódę przy stoliku w 20 osób a jestem pewny dla większości jest to relaks od pracy/szkoły wyjazd na lana na którym chcieli by sobie odpocząć w fajnej atmosferze.

Nie chodzi mi o to, że macie robić lana nad morzem/w górach tylko musicie czymś poza samą grą zainteresować osobę, która przejedzie całą Polskę.

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

scena PES'a jest jednak podobnej wielkosci i z tego co mi się zdawalo, raczej byla tam tendencja spadkowa, wiec skad takie zainteresowanie PES'em? Wg. mnie z braku FIFY, bo calkiem sporo osob potrafi grać w oba tytuły. Wiec jeśli nie było NFS-a, to dlaczego totalnie nikt nie zainteresowal się TM?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 28 grudnia 2010, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z miejscowych ? - patrz pierwsze akapity Very Happy
od nas? (sceny w sensie) - patrz niżej :]

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z miejscowych - moim zdaniem nie trafiles z argumentami i znow powtorze te same slowa - skoro gracze FIFA (nie scenowicze! po prostu gracze, a jest ich mnostwo) zapisali się, aby grać w PES, to czemu "NFS-owicze" nie zapisali się do TM?

- skad ktos, kto nie ma pojecia o scenie może wiedziec, ze zapisani byli scenowicze, cyt. "nolife'y ktore Cie rozjebia w TM na zajebistym lanie"?

- dlaczego mieliby po 1 meczu odpasc? przeciez na takim turnieju oczywista jest drabinka DE, a nawet jeśli nie - przeciez w PES jest dokładnie tak samo! placa 30 zlotych, przegrywaja i odpadaja...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 28 grudnia 2010, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ej powiedz mi i ile osob grało kiedyś w Fife albo PES'a a ile kiedykolwiek grało(czasami nawet słyszało) o Trackmanii??

bez sensu nie ma co porównywać TM do gier typu PES lub FIFA, które leżą na najatrakcyjniejszych miejscach w sklepach, są reklamowane w telewizji i można w nie zagrać przechodząc przez np. Media Markt.

Po prostu mało kto grał kiedykolwiek w TM, a grając w Colina/Inne wyścigi nie poszedłbym na lana w jakąś TM nie znając jej w ogóle, najzwyczajniej w świecie byłoby mi szkoda tych 30zł.

Nie wiem skąd mają wiedzieć o tym, że akurat scenowicze się zapisali - ale tak na zdrowy rozum to gdybym mieszkał w Krk np. , i organizowane byłyby zawody w NFSa z dużymi nagrodami zapewne podejrzewałbym, że profesjonalni gracze po nie przyjadą.

Razz ale możesz mieć inne zdanie - jeśli widzisz inne powody to pisz Razz bo ja na tą chwile nie mam innych wg. mnie trafnych Smile

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Matu
Team Poland


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 104


PostWysłany: 28 grudnia 2010, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gracze z NFS nie zapisza się w TM bo nie umieja w TM grać w ogole. To jest dla nich bezsensu. W PES zapisalo się wiecej osob bo tak jak napisales shad to moga być gracze z FIFY. Ogolnie jeszcze prawie każdy zagral/gra w pilkarska gre. Masz wieksze szanse ugrac coś w grze w której nie zawsze licza się umiejetnosci. W TM musisz pograc jakiś czas zeby dojsc do jakiegoś lepszego poziomu bądź no-lifowac cale dnie. każdy może wejsc na te forum i zobaczyc po nickach/loginach kto się zapisal. Raczej i tak pewne jest to, ze ktos ze sceny na pewno by się zapisal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 grudnia 2010, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie, nie mam sily z wami gadac - no jak mozna k**wa wiedziec, ze w TM trzeba nolfowac, skoro się tej gry nie zna. Nie, nie odpowiadajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Matu
Team Poland


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 104


PostWysłany: 28 grudnia 2010, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

może tez być tak, ze CS'a, FIFE, PES zna każdy, a TM nikt i nikomu się nie chce ja poznawac. Mysle tez, ze gdyby zapisy były także na miejscu to osoby widzace ta gre i gdyby się zapoznali z nia to zaplacili by te 30 zl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?