Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Najlepszy mapper 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 31 grudnia 2010, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To, że nikt nie pisze o danej trasie, nie znaczy np, że jej nie ściągnął tylko, że trasy kiepskie są rzadko komentowane w ogóle. Lepiej napisać pochwałę.
Szczerze, to tutaj nowy mapmejker za wiele się nie nauczy ani nie wyciągnie wniosków. Jak napisał Tyta - dać komuś, kto ma czas na przetestowanie. Wrzucać na TMX - dawać link do trasy na stronach z tm, jak się ma serwer to wrzucać na serwer (wtedy po karmie lub po opiniach graczy można się przekonac najbardziej co nie gra lub co jest super), podpatrywać innych mapperów - jak łączą klocki, nawet przerabiać czyjeś trasy, które nie są zabezpieczone hasłem (tylko aby przeróbka była baaardzo widoczna, a nie kolejny plagiat).
Tutaj zauważyłem, że pomimo wszelkich uwag i tak początkowy twórca będzie robił swoje (np - Sen Nocy, Cezar). Nad trasą też trzeba posiedzieć. Ja jedną sekwencję zakrętu testuję wiele razy, rozważam wszelkie za i przeciw i tak w kółko. A tutaj nowy wrzuca codziennie jedną trasę - to nie może się udać...

TMX to najlepsze miejsce na uwagi. Tam reklamujcie swoje trasy - zróbcie dobry screen, albo aby obrazek zachęcał do ściągnięcia trasy. Opisy też zachęcają do ściągania (ale znacznie mniej). Kombinujcie jakoś. Nikt drzwi nie zamyka. U mnie też czasami nikt nie wypowiadał się po postach z linkami do tras, ale bardziej daję je tutaj, aby były, tak na przyszłość, że coś robię, przypominam o swoich trasach. Bowiem pisanie jaka jest ta trasa post za postem mija się trochę z sensem.

I sory że pisałem to tak niezgrabnie i chaotycznie, bo kilka mysli na raz się kotłowało w głowie, a tu śpieszyłem się.
Pozdrawiam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 31 grudnia 2010, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ad. rozmowa o promowaniu tras, by zaisnieć na scenie
Abszt napisał:
przerabiać czyjeś trasy, które nie są zabezpieczone hasłem (tylko aby przeróbka była baaardzo widoczna, a nie kolejny plagiat).

Zdajesz sobie sprawę co właśnie napisałeś? Proszę, zdementuj to i napisz, że żartujesz. To jest nielegalne. A prawa autorskie? Nie wspomnę już o kwestach moralnych. Nawet do głowy mi nie przyszło coś takiego.

Miałem tu napisać post dopiero po zakończonej dyskusji i wyjaśnić parę spraw, ale powyższa wypowiedź mnie powaliła. Spadam już stąd. Do siego roku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 01 stycznia 2011, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cobham zostań i uczestnicz w dyskusji, bo poruszyłeś ważny temat. Sam artykuł to naprawdę świetna robota, mało kto tak się poświęca aby coś uświadomić innym na scenie.

Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem byłoby poprostu większe zainteresowanie się tworzeniem oraz twórcami map. W jaki sposób?

Wyobraźcie sobie, że grupa doświadczonych graczy, mapperów i nie tylko mogłaby testować dzieła nowicjuszy oraz utworzyć swego rodzaju szkółkę. Moim zdaniem swoja wiedzę powinno się przekazywać innym bo inaczej każdy musi uczyć się od zera zdany na siebie, ewentualnie na szukanie po forach pomocy ale jak wiadomo mało kto z tego korzysta i odzew jest niewielki. W takim wypadku tylko nieliczni są na tyle wytrwali i zdolni aby "przetrwać" w swoim postanowieniu tworzenia map. Dodatkowo można by robić miniturnieje na wyróżnionych trasach promując ich twórców i motywując do dalszej pracy i doskonalenia się.

Szkółka mogłaby być wydzielonym działem na forum z podkategoriami, które mogły by wykraczać również poza tematykę map i dotyczyć całej Trackmanii. Jeśli ktoś byłby nowy i trafił na forum to byłoby to dla niego idealne miejsce z poradami, lekcjami, samouczkami i w końcu wsparciem starych wyjadaczy. Oczywiście warto by tam przenieść wartościowe poradniki itp już znajdujące się na forum.

Dodatkowo każdej nowej osobie na forum mogłyby się wyświetlać linki do takich działów jak własnie owa Szkółka.

Może trochę chaotycznie to rozpisałem ale mam nadzieję, że ktoś to zrozumie. Dodatkowo można by to wprowadzić korzystając z okazji zmian na forum, które stało się nieczytelne i mało "przyjazne" dla świeżaków.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 01 stycznia 2011, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Cobham
Nie o to mi chodziło z tym przerabianiem. Pisałem na szybko, nie czytając nawet co napisałem i oto efekt... Chodziło mi aby początkujący gracz odpalił sobie gotowa trasę kogoś i w edytorze, od kuchni zobaczył jak dane klocki są połączone. Aby przekonał się co i jak, bawić się tymi klockami dla własnej informacji, aby przerobić sobie ją ot tak dla siebie. Oczywiście nie chodziło mi o to, aby przerobić nieznacznie czyjąś trasę i potem opublikować ją jako swoją. Co to to nie. Sam wiem ile czasu poświęca się na stworzenie jakiejś trasy i takie zachowanie jest czystym buractwem, chamstwem i prostactwem. Przypomniała mi się sytuacja: Kiedyś moja przyjaciółka prowadziła bloga i świetnie pisała. Jednym zdaniem potrafiła trafić w sedno i się okazało, że jej twórczość była kopiowana. Najśmieszniejsze było to, że ona pisała o swoich konkretnych życiowych rozterkach a ktoś jej te wspomnienia kopiował jako swoje... Również jak miałem swojego bloga, to też zdarzyło mi się parę takich sytuacji, choć ja w tej kwestii jestem liberałem w przeciwieństwie do tej znajomej i nie straszyłem kogoś prawnymi artykułami.
Z trasami jest tak samo. To może być przykre zobaczyć swoją trasę z ulepszoną scenografią, z większa liczbą ściągnięć, lepiej nagradzaną itp. Dlatego nie o to mi chodziło w poprzednim poście, nie miałem na myśli kradzieży czyjejś trasy i podpisywanie jej jako swojej. Bowiem obczajenie jak dana trasa zbudowana jest od podstaw nie jest nielegalne.

@Digger
Co do szkółek to nie ma to większego sensu. Były szkółki dla graczy uczących się jazdy w kilku teamach i nie spełniło to swojej roli. Kto chciał, to się nauczył jazdy sam. Wystarczy mu podać jakieś "tutoriale" czy coś w tym stylu, naprowadzić go na jakieś fakty, ewentualnie doradzić jak wchodzić w dane zakręty poprzez speca - tak mnie w kilku technicznych sprawach uświadomił Aleksior. Na tym to się kończy, reszta przyjdzie z czasem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 01 stycznia 2011, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt, ale jeździć a robić mapki to dwie inne sprawy, ja bym proponował nie szkółke tylko np. pomoc lepszych mapperów. Oczywiście jeśli by mieli czas i chęci.

Według mnie każdy kto będzie robił coraz więcej mapek będzie się coraz szybciej rozwijał, bo przecież Santacruz, Abszt, czy Jarecki odrazu nie umieli robić takich świetnych map. Więc apel do młodych mapperów : róbcie więcej map, nauczycie się nowych kombinacji, które będziecie mogli wykorzystywać w coraz to nowszych i zarazem lepszych mapach.


Sam nie robię dobrych tras, ale im więcej robię tym więcej mi wychodzi, proszę ostatnio o pomoc Magika, który mi podsuwa pomysły na zakręty, które wogle nie pasują do mojej mapy.

To tyle z mojej strony. Smile

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01 stycznia 2011, 17:10    Temat postu: Re: Najlepszy mapper 2010 Odpowiedz z cytatem  

Ponieważ nie doczekałem się odzewu na mój post pójdę dalej. Ogólnie spoko wszystko fajnie, ale z całym szacunkiem, to co podoba się (lub nie) Tobie nie musi podobać się (lub nie) reszcie graczy (często nazywanym sceną). Nie wiem skąd to mianowanie się. Twój typ na moją trasę roku jak widać nie idzie w parze z nagrodami czy sciągnięciami na TMX. Więc nie wiem, czy patrzeć na Ciebie czy na to co się podoba graczom. Bob, którego serdecznie pozdrawiam soczyście zjechał mnie za tą mapkę. Nie boli mnie to, że jestem trzeci pierwszy czy siedemnasty, tylko to, że zostałem tak zlustrowany.
cobham napisał:
Już miałem napisać, że doczekałem się efektów pracy w Media Trackerze, ale wchodzę na tmx i co czytam: „Za MediaTrackera wielkie dzięki dla Crowmastera!”. Jakieś jaja?

To, że dałem dobremu koledze wstrzyknąć deczko swojej inwencji w swoją trasę zaraz musi zostać okrzyknięte jajami? Bardzo mnie to zniesmaczyło. Ordonowi pisałeś, jak to możliwe, że pretendent dopuszcza się takich działań? Nie wiem, czy ktoś np. w lutym robi trasy specjalnie po to, by w grudniu na niego głosowano. Nie myśli się (przynajmniej ja) o tym przez 11 miesięcy w roku.

Skoro wg Ciebie, (nie wiem czy dobrze zrozumiałem) złą drogą jest (ze świeżego tematu nt. map PLX):
"(...)Czy ślepo dopasowujemy się do zagranicznych zawodów?(...)"
Zatem czy mamy ślepo dopasowywać się do zagranicznych mapperów ślicznie dekorujących MT, otoczenie i screeny? A może tworzyć coś własnego.

Powtórze się, nie robię tras na pokaz, z koronkami i kolorowymi screenami, ponieważ nie przepadam za tym. Jeśli komuś to nie odpowiada to nie głosuje na mnie, chyba nie jest to zbyt zawiłe. robię mapki dla swoich graczy. Tutaj może zrodzić się pytanie- więc po co to wysyłasz na tmx? -ponieważ tam one nie zginą. Z komputerem różnie bywa. Gdybym wiedział, że będą one sprawdzane pod kątem najlepszego mappera PL dziesięć razy bym się zastanowił, zanim bym coś tam umieścił.
cobham napisał:
Rozumiem jeszcze screen zrobiony, w odrębnym progamie, przez inną osobę. Ale MT to część edytora. Zatem trasa to duo-track. Nie oceniam duo.

Właśnie oceniłeś to jako jedno wielkie jajo... albo dwa.

Nie wiem co jeszcze chciałem napisać, ale ogólnie dużo tego było. Bo robiąc trasy w domowym zaciszu [nie zawsze mając na to czas (w zeszłym roku straciłem oboje rodziców przez j***nego raka)] nie zdawałem sobie sprawy, że pewnego razu znajdę na forum swój profil mappersko-psychologiczny jeśli można to tak kulawo nazwać, który na dodatek będzie tymże prawie oficjalnym.

Teraz już wiem, że będąc nominowanym oraz obdarzonym tyloma głosami (za które dziękuję wszsytkim) patrzy się na moje ręce i nie będę już wysyłał byle czego na TMX.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 01 stycznia 2011, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

luka napisał:
proszę ostatnio o pomoc Magika, który mi podsuwa pomysły na zakręty, które wogle nie pasują do mojej mapy.


sorki, że tak pisze niezrozumiale, ale ja tak mam Razz

ja robię słabe zakręty, a dobre pomysły są mi podsuwane :d

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01 stycznia 2011, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

//Nie mogę edytować posta, proszę o sklejenie.

Zgadzam się z Tobą Luka. Tej umiejętności nie nabywa się poprzez pochwały czy obelgi. Trzeba robić swoje, wszystko przyjdzie z czasem. Wystarczy spojrzeć na moje stare mapki na TMX- parodia westernu Smile. Teraz też nie jest lepiej ale będę się starał ile pomysłów w głowie i prądu w sieci Wink.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bot 'timmy
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Paź 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 128

Skąd: Wieś

PostWysłany: 01 stycznia 2011, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

słuszna uwaga santacruz nie jestem mapmakerem (póki co) ale zgadzam się z tobą w 100% jeżeli robi się coraz więcej tras doświadczenie przybywa,przybywa też swój własny styl robienia tras.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 01 stycznia 2011, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spoko, spoko. Już wyjaśniam.

1.W pierwszej wersji news miał tytuł "Najlepszy mapper 2010 (by Cobham), na końcu przy podsumowaniu i podaniu kolejności też było "by Cobham". Czyli ranking z mojej perspektywy. Wysłałem wstępną wersję Shadowowi w pdf'ie, za jego sugestią skasowałem to. Nigdy się nie dogodzi wszystkim. Przy pisaniu starałem się być obiektywny.

2. Trasy, które dodałem do każdej z nominowanych osób to trasy mniej znane, z którymi warto się zapoznać, niekoniecznie najlepsze. Po co podawać trasy z PL9 lub te, które mają najwięcej awardów? TE JUŻ DUŻO OSÓB ZNA.

3. Intro i inne twory MediaTrackera. Po co to jest? Tak samo, jak po co sceneria na trasie? po niej się nie jeździ, skasujmy wszyscy dekorację z tras. Osobiście strasznie nie lubię robić intro. Można raz zrobić intro, zapisać do pliku i używać wiele razy. Dużo wysiłku to nie kosztuje, a pokazuje, że mapper przykłada się do pracy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bot 'timmy
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Paź 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 128

Skąd: Wieś

PostWysłany: 01 stycznia 2011, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cobham napisał:
2. Trasy, które dodałem do każdej z nominowanych osób to trasy mniej znane, z którymi warto się zapoznać, niekoniecznie najlepsze. Po co podawać trasy z PL9 lub te, które mają najwięcej awardów? TE JUŻ DUŻO OSÓB ZNA.


to też dobry pomysł był nie wszystkie najlepsze i znane trasy muszą zostać wyróżnione i bardzo fajnie ,że wybrałeś te,które zna mniej osób żeby dać innym szansę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[PFD] maxiorman0
Jeździ konno


Dołączył: 24 Lip 2008
Ostrzeżeń: 5
Posty: 14

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 11:09    Temat postu: Wielu jest dobrych mapperów w Polsce Odpowiedz z cytatem  

Tak naprawdę to sami nie wiemy czy zrobiliśmy dobrą traskę czy do doopy. To oceniają inny i tylko dzięki nim nasze aspiracje rosną lub pogrążają się w nicość. Tutaj powinniśmy podziękowania słać oceniaczom nie autorom.

Osobiście zrobiłem całą masę tras (chyba coś koło 3000) i nie wiem czy są dobre czy złe. Wrzucam je na swój serwer i to czas pokazuje czy dana trasa zostaje na dłużej czy zostaje wykopana w nicość. To ci wszyscy którzy wchodza i grają na moim serwerze są dla mnie bardzo ważni. To dzięki nim wiem że powinienem zabrać się za następną.
To w ich kierunku ślę całą garść moich podziękowań moich wyrazów uznania.
fokus, star, polak, bigos, fast, t-net, ważka i wielu innych to dla nich wyrazy uznania

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak w skrocie posty Cobhama chca wam wyjasnic pod jakimi wzgledami i kryteriami powinno się wybierac mapperów w rankingu. przyjeto dziwny stereotyp ze jeśli kogos mapy sa na Polish league to już automatycznie jest przyedzielany do grona kandytatow do nagrody. w sumie po czesci mozna się z tym zgodzic, ale skoro Awards sa za ogolna prace przez caly rok, to dlaczego jest wybierana tylko poprzez jeden turniej ta nagroda?

co do tras na forum. Barthezz po czesci masz racje, ale pierw trzeba nabrac doswiadczenia w tworzeniu tras. pewnie odpiszesz ale jak skoro każdy ma to w d*pie i nie sprawdza. znajdz osobe która uwazasz za lepsza od siebie w tworzeniu map podsylaj . dana osoba będzie ci wtedy wytykac bledy i poprzez takiej "nauce" z biegiem czasu twoje trasy stana się dużo lepsze.

ludzie z reguly nie lubia shitu, tylko coś na poziomie, wiec jak raz sprawdza mape i będzie do dupy, to 2 raz innej mapy tego samego autora nawet nie sciagna.

pamiętajcie ze to jest ranking by Cobham, chlopak chce wam pokazac wszystkie kryteria co i jak. dla mnie to jest swietnie przedstawione, opisane naprawdę swietna robota Cob, dużo placy w to wlozyles.

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie odpisze "jak? bo każdy ma Cie w d*pie".. Ja do nikogo nie wysylalem, jedynie na poczatku Tyta mi pokazal bledy w cpkami, a reszty się nauczylem sam. Nikt mi nie pomagal, jedynie jak mialem okazje do prosilem ludzi o dodanie moich map na serw i zeby mi powiedzieli co jest zle. Ale to było tylko kilka razy. Wiekszosci tego co teraz umiem w robieniu map nauczylem się sam (może nie jest to mistrzostwo, ale uwazam ze mam dosc dobre mapki, przynajmniej te co robilem po pl9).
_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cobham napisał:
„Za MediaTrackera wielkie dzięki dla Crowmastera!”. Jakieś jaja? Rozumiem jeszcze screen zrobiony, w odrębnym progamie, przez inną osobę. Ale MT to część edytora. Zatem trasa to duo-track. Nie oceniam duo.


cobham napisał:
Osobiście strasznie nie lubię robić intro.


Jak czegoś nie lubię robić to nie robię. A jak się już zmuszę to nie wymagam, żeby ktoś robił jak ja. Tym bardziej nie mam zamiaru wtedy oceniać wyników czyjejś pracy.


Santacruz nie lubi MT to się tam nie pcha tylko poprosi o pomoc a ja z chęcią tej pomocy udzielę. A nawet jak intra nie zrobi to wolę pojechać jego mapkę niż POPa. Dlaczego tak? Nie każdy może mieć w pełni zdrowe oczy i nadmiar bajerów graficznych może go zwyczajnie męczyć. Ważniejsza jest przejrzystość tras a nie choinki, rurki itp.


Piszesz jeszcze Cobham żeby zrobić intro raz a potem wklejać do każdej trasy. Pomijając kwestie techniczne*, uważasz, że mapper wtedy przykłada się do pracy? Mi to się kojarzy z panią w sklepie, która metkuje towar. Chodzi i tak "cpyk" - cena, "cpyk" - cena itd. Przykłada się do pracy? Chyba nie, bo przykleja gdzie popadnie. Tak samo z intro - wklei ktoś to samo do pięciu tras, ktoś ściągnie wszystkie i już przy trzeciej da enter bo po co oglądać to samo? Więc albo robić porządnie, albo dać sobie siana.



* - nigdy tak nie robiłem, ale wydaje mi się, że ten sam przejazd kamery na dwóch trasach może wyglądać całkiem inaczej i na jednej będzie coś widać a na drugiej nie. Chyba, że ujęcie jest z kosmosu, mało widać. Wtedy to już całkiem nie ma po co zawracać sobie głowy.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@crowmaster
Ty dosłownie to wszytko odczytałeś? Laughing Tak, oczywiście że kopiujemy intro bez zmian. Mały tutorial i opis jak zrobić dobre intro w 5 minut:
http://www.youtube.com/watch?v=XZxzJGgox_E&NR=1

PS. strasznie nie lubię się tłumaczyć. Oj, strasznie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ok, sorki, wydawało mi się, ze to oczywiste, jeżeli Cob na forum udziela się tylko w dziale tras i nagle na zakończenie roku podsumowuje caly rok pracy mapmakerów, to ze jest to jego zdanie a nie jakieś oficjalne nagrodzenie mapperów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jest oczywiste, ale chyba dobrze ze poruszylismy ten dosc drazliwy temat. Ja tam chetnie testuje mapki nowych mapperów i mysle ze "mędrcy" tej sceny powinni dawac przyklad i wspierac nowych na scenie ;p jak dla mnie ten temat (również z komentami) jest jak najbardziej na plus Wink
_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Bot 'timmy
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Paź 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 128

Skąd: Wieś

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Barthezz napisał:
Jest oczywiste, ale chyba dobrze ze poruszylismy ten dosc drazliwy temat. Ja tam chetnie testuje mapki nowych mapperów i mysle ze "mędrcy" tej sceny powinni dawac przyklad i wspierac nowych na scenie ;p jak dla mnie ten temat (również z komentami) jest jak najbardziej na plus Wink

I to jak oceniacie trasy lubię.Bo pewnie niektórzy jak patrzą na nowe posty to nowego gościa ,który zaczyna pracę przy robieniu tras w ogóle nie zaglądają i nie testują tych mapek.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cwaniak, bo na chorobowym siedzi Razz
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?