Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy-klucze.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 04 stycznia 2011, 8:37    Temat postu: Trasy-klucze. Odpowiedz z cytatem  

ave ja.

stwierdziłem, że będę się zajmował mapmakingiem w tym roku toteż zakładam ten temat.

na początek kiepsko dopracowany (jako, że pomysł zajęcia mm urodził się w mej głowie dziś rano więc zrobiłem toto w 30 minut.) minitech. pewnie i 26 zrobicie. :d



Ave.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 04 stycznia 2011, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trasa nie jest zła. Nawet fajnie się jedzie, ale co wg mnie nie pasuje to skoki. Przy pierwszym - kratka to podbicie, łatwo tez o no-drift i na pewno początkującym graczom sprawiłoby to trudności. Drugi skok to chyba brak pomysłu, bo wygląda jakby był wstawiony na siłę. Robisz dość fajne traski (chyba na Gieromianiak Skill Cup zrobiłeś też trasę), ale są też w pewnych momentach niedopracowane. Posiedź dłużej, pokombinuj z zakrętami, aby były ciekawsze(tutaj mam na myśli fragment po drugim skoku), no i jak robisz te trasy dla ludzi to fajnie je też przyozdobić, aby przyjemniej się je jeździło, bo nawet jeśli ktoś zobaczy obrazek na tmx to od razu go odpycha i sobie może pomyśleć: nie ma scenerii, nowy typ na tmx - pewnie leszczu i nie ściągnie. A tak możesz zacząć już z niezłego poziomu. No chyba, że nie chcesz i masz zamiar robić trasy, ot tak, aby byłyRazz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 04 stycznia 2011, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W wiele nie dodam do tego co powiedzial Abszt. Ten pierwszy skok jest trudny jak cholera, jak jechalem fs to nie szlo się zmiescic, strasznie wasko tam jest.. Nawet jak raz udalo mi się wjechac, to za tym skokiem od razu banda, bo za krotki zakret. Drugi skok chyba gorszy od pierwszego. Za zadne skarby nie moglem się tam zmiescic, zeby ładnie wyleciec. Gdyby nie liczyc tych dwoch skokow, to mapka bylaby b. dobra, ale niestety wlasnie te skoki i brak scenerii psuja mapke. Plusem jest tez to, ze mapka jest o niebo lepsza od tej co wyslales na GIEROmaniak Skill Cup Wink
Ofc czekam na kolejna Smile

_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 04 stycznia 2011, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

woah, jestem genialny. przed chwilą odkryłem na swoim dysku prawie pełnego techa, którego robię od Lutego Shocked

idiota ze mnie. debiut takim kiepskim czymś.

pewnie jutro dam.

dzięki za komentarze, btw, pomagacie mi Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 05 stycznia 2011, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tech robiony ok. rok.



komenty mile widziane Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 05 stycznia 2011, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pokonałem trasę zupełnie inną drogą. Widzialem wczesniej GPS, ale i tak się pogubilem. trochę przekombinowales z krzyżówkami. Nie wiem jak mozna by oznaczyc kierunek jazdy, raczej przydalaby się mała przeróbka.
Całkiem pomysłowa trasa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 05 stycznia 2011, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Raczej się nie dopatrzylem jakichś wiekszych bledow, dosc fajnie się jedzie, ale dużo czasu stracilem na to, zeby znalezc droge (GPSa z 5 razy ogladalem)
_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 06 stycznia 2011, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zastanawiałem się nad oznakowaniem lepszym w formie mt, ale u jednego wskaże dobrą drogę, u drugiego złą i będzie lipa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?