Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Film
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 17 stycznia 2011, 18:36    Temat postu: Film Odpowiedz z cytatem  

siemka!

Chciałbym, żebyście obejrzeli mój najnowszy filmik, ocenili go i powiedzieli co poprawić. Wiem, że kilka błędów jest, ale to mój 2 filmik w Vegasie i ciagle się ucze Smile

http://www.youtube.com/watch?v=MQHgSW7DeXI

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 17 stycznia 2011, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pierwsze 5 sekund - "żenua, jakieś noobskie kolorki, co to wgl jest?" Miałem już wyłączać, lecz nagle moje oczy zobaczyły ładne ruchy kamery, i dobrą dizajnerską czcionkę oraz dobrze dobrane kolory. (Nie chodzi mi o tą tęcze która pojawia się przy tym samym ujęciu). Muzyka dobra, nawet pasuje, Prezentacja tras wykonana odpowiednio, więc nie ma się do czego przyczepić Smile Bardzo wkurzyło mnie to intro, można je było zastąpić czymś mniej oczojebnym... No i 3 razy użyłeś tego samego fragmentu! Nie rób tak nigdy! Ale ogólnie u mnie masz plusa i daje Tobie 5-/6 Smile Rób kolejne porządne filmiki a będzie Ałard Very Happy Powodzenia w dalszej pracy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 17 stycznia 2011, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No powiem ci, całkiem całkiem. Pewnie to wina licznych inspiracji lub wręcz zżynek z "Above Average Noobs", dobrej muzyki (ostatni utwór był już w którymś filmie Tunera) i ruchawej kamery, ignorującej wszelką materię, co skutkuje denerwującym przenikaniem przez drogi, widownie i inne obiekty.

4/10 na dobry początek.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 17 stycznia 2011, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mysle ze trzy razy uzycie jednego ujecia to za mało Neutral poza tym zmienilbym muzyke, muzyke i jeszcze muzyke Very Happy jeden bolid bardzo szeroko jezdzi i dużo czasu traci (tak jak ja kiedyś :<) ale ogolnie to szatan Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 17 stycznia 2011, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiem, że 3 te same ujęcia były błędem, i szczerze nie wiem czemu tego nie zmieniłem (ale pewnie, mi się nie chciało :/). Starałem się nic nie zżynać, może kiedyś coś widziałem i zrobiłem podobne, ale nie oglądałem filmiku i nie kopiowałem prosto z niego. Co do ostatniej piosenki - była na filmie Tunera, to fakt. Co do muzyki - każdy woli co innego Razz

Dzięki za opinie. Jak będę robił następny filmik wezmę sobie wasze uwagi do serca Smile

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 17 stycznia 2011, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zżynka jest ewidentna, aż mnie zabolała w oczy. Generalnie stąd taka niska ocena - 4, właśnie za takie "zapożyczenia".

Jeszcze zapomniałem o jakości, która jest także całkiem dobra Smile

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 18 stycznia 2011, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Film całkiem całkiem ale szkoda, że muzyka ta sama co w filmie Tunera. I średnio podobał mi się przejazd kamery w szybkim tempie po mapie za każdym razem, trochę to monotonne. Przydały by się też jakieś ciekawsze wstawki/przerywniki no i bez tego epileptycznego kolorowego efektu na początku. Wybacz, że marudzę, wiadomo zaczynasz z tym swoją przygodę ale jak trochę nad tym popracujesz i poświęcisz więcej czasu to może wyjść naprawdę dobry film Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 21 stycznia 2011, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Strasznie nudny ten film, początek nawet nawet, fajne ruchy kamery ale... no nuda nuda i nuda. Piszę jakbym oczekiwał bóg wie czego po skill video ale zabrakło Ci pomysłu na film. Wpadłeś na pomysł jedynie żeby go zrobić i nic więcej. Trudno się zatem dziwić, że albo nikt nie napisze komentarza albo ewentualne będą nie teges. Masz masę skill video w necie i poza drobnymi przerywnikami są tylko przejazdy niczym nie różniące się od tych przejechanych sekundę więcej ( o czym już kiedyś pisałem), a pomysłu braaaak.

Na muzykę nie zwracam uwagi, bo nawet taka sama jak w oscarowym hicie może świetnei komponować się z ciekawym filmem.

Moja propozycja to olej nudne skill videosy i walnij coś z fabułą Wink
Moja ocena filmu: zawsze może być gorzej/10

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bot 'timmy
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Paź 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 128

Skąd: Wieś

PostWysłany: 21 stycznia 2011, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mogłeś dodać kilka efektów ten na początku jest denerwujący(moim zdaniem) troszeczkę innych kamer najbardziej mi się spodobało te pokazy tras... na takim drifcie mogłeś to zrobić w trochę zwolnionym tempie

Sam jesteś "tępię".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?