Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
mapy rpg - zamowienie (place w cc)
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 18 lutego 2011, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no wlasnie coś podobnego sobie myslalem, coppersy nie maja jakiejs danej wartosci, tylko ich wartosc stwarza się przy umowie tego kto daje i tego kto za to coś w zamianie oferuje.

argument, ze "Najczęściej właśnie na turnieje gdzie służy jako nagroda", nie mowi nic o wartosci coppersow, a "można złożyć zamówienie na bolid i mieć swój własny" dziala tylko, jak zgodzi się na to tworzec bolidu.

filip pisal coś o cenach za reklame.
placac ja, mozesz zarobic wiecej coppersow. ale po co?
zeby znow w kolko mozna było je wygrac na turniejach i kupic skin, jak tworzec się zgodzi?
to jest zbieranie za samo zbieranie.

nie ma poprostu podanej, pewnej i stalej wartosci coppersow.
jedyny sens, który w nich widze, to jest zabawa w kolekciowanie ich ciagle wiecej. z powodu, ze nie ma za nich pewnej zamiany, wartosc ich i sens tego wszystkiego jest podobna do zbierania punktów w ladderze, wiec zadna/zaden.

dochadzec teraz do pytania poczatkowego, co dla mnie było: "czemu oni się tu kluca?", wnioskuje, ze nie ma to najmniejszego sensu, bo nidgzie nie jest napisane albo umowione, jaka wartosc maja coppersy.

tak samo mało sensu ma krytykowanie filipa, za oferowanie pewnej ilosci miedziakow, bo poprostu nie ma wartosci, z która moznaby było porownac, czy wymagania filipa sa sprawiedliwe. baza wartosci jest przeciez umowienie się miedzy dwoma stronami.

nastepne pytanie jest, czemu filip ma motywacje zbierac coppersy, a wiedzac, ze one nie maja pewnej wartosci odpowiedz jest tylko jedna: dla zabawy.

zakanczam ten temat z najmadrzejszym cytatem topica, gratuluje cieplemu (co za nick Smile ) oraz diiggerowi i ich popieraczom za madre myslenie i wkurwiam się, ze musze dziś jeszcze isc do pracy, a na teamspeaku, jak w ogole, będę mogl być dopiero okolo 21:00.

Cytat:
mógłby dać nawet i 100cc o ile by znalazł osobę dla której taka zapłata by się wydawała uczciwa i byłaby gotowa poświęcić tydzień pracy za tyle


ps: miejac tmn i wpisywajac klucz z tmu, mozna zatrzymac zielone menu.
po rejstracji pokazuje mi się także moja liczba coppersow.
jednak musialem kupic drugi oryginal tmu, tym razem tmuf, bo z kluczem, z ktorym zarejstrowalem się w tmu, już nie moglem zarajstrowac się w tmn.
czy to moja glupota, czy wpisanie nie prawidlowego klucza nie wiem, ale mi to poprostu nie działało.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 18 lutego 2011, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

crowmaster_13 napisał:
I kupując United zmienia się menu jak pisał Jakub. Z zielonego robi się niebieskie.


nie niebieskie, tylko zmieniające się dynamicznie - jak wejdziesz wieczorem to jest niebiesko-fioletowe

Co do zastosowań miedzi - Krou, zapomniałeś o kupowaniu tagów. a potem +5 do szpanu na nupskich serwerach.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 18 lutego 2011, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom nie będę się rozpisywal ze mozna kupowac różne rzeczy na manialinkach, dotowac ulubione servy dla wlasnej przyjemnosci i wydawac na różne rzeczy kupowane od innych graczy.

podsumuje to przykladem gdzie mozna wydac wieksze ilosci tego surowca


ja z mojego punktu widzenia traktuje to jako zabawe dla znudzonych samym jezdzeniem, tak samo jak robię skiny, mody, mapki i sporo innych rzeczy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 18 lutego 2011, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To dałbyś jeszcze linka bo jakoś wcześniej chyba nie dałeś. A tak to może ktos zajrzy i zasili Ci konto nic-nie-znaczącą miedzią.
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 18 lutego 2011, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ech ;d nie chciałem się reklamowac, bo znow bym zostal uznany za naciagacza

wystarczy wejsc w polska i kliknac systemmods, najwieksza reklama

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 18 lutego 2011, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wytlumacz filip, co tam na gorze na obrazku widziac i na co się wydaje te coppersy i co się za nie dostaje.
no i może, kto "sprzedaje" i robi ceny.
ciekawi mnie to.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 18 lutego 2011, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ogolnie rzecz biorac, za cc mozna dokupic dodatki do tm, aby zabawa byla ciekawsza, tak jak skinny mody mapki i inne, u mnie np dostepne tez pack z roznymi rzeczami, by się oderwac od normalnego smigania na servie

ten screen co zamiescilem to głównie ceny z playerpage która dostepna jest dla ludzi z tmuf

czyli mozemy sobie servery zrobić officjalnymi, mozemy zakladac organizacje z mozliwoscia rozdawania tagow, powiekszac listy znajomych z standardowych 64 osob (wiekszosci nie potrzebne) dawac je jako nagrody za zwyciestwa

z mojego punktu widzenia to raczej kwota docenienia mojej pracy, tak jak chyba dla innych autorow skinnow i podobnych. Bo przykladowo, zamieszcze coś na manialinku, wyceniam tego wartosc od ilosci pracy, i jak się dobrze sprzedaje znaczy ze moja praca jest doceniana przez innych poniewaz wydaja cc na jej kupno. tak wiem ze cc moga się dla niektorych nie liczyc, ale jak coś jest kupione przykladowo 100 razy znaczy ze jednak ludzie coś w tym widza, dam może przyklad z mojego manialinka co ostatnio wydalem


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 18 lutego 2011, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm ok, widze, ze jest za co wydawac coppersy.

jednak sadze, ze dla przecietnego gracza, bez amibcji tworzacej, sa one poprostu nie potrzebne.

akurat sprawdzilem ile mam coppersow: 1050 Smile
az tyle nazbieralem od kiedy tmu istneije, majac nawet 2 oryginalne gry O_o .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 18 lutego 2011, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no powiem tyle ze ten pack wyzej zarobil już 4k wiec jestem zadowolony, znaczy ze dobry bo ludzie kupuja

a znajomy się napalil by do niego zrobić realne mapki ;d wiec zawsze to odskocznia, bo potraktowal to jako wyzwanie jako maper ;d

(Dodano 18 lutego 2011, 21:24)
Jakub napisał:
hmm ok, widze, ze jest za co wydawac coppersy.

jednak sadze, ze dla przecietnego gracza, bez amibcji tworzacej, sa one poprostu nie potrzebne.

akurat sprawdzilem ile mam coppersow: 1050 Smile
az tyle nazbieralem od kiedy tmu istneije, majac nawet 2 oryginalne gry O_o .


nom nie wiem czy to nie chodzi o to ze trzeba na playerpage zarejestrowac kod i dostanie się dostep do tmuf i wtedy leci po 50 cc na dzień, chociaż osobiscie odrazu kupilem tmuf po graniu na darmowym koncie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cieply
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 80


PostWysłany: 18 lutego 2011, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie interesują mnie tagi, bolidy i inne takie, nawet tapety na kompie nie zmieniam więc to jednak nie dla mnie Wink

A nick to od nazwiska, żeby nie było ;p od przedszkola ludzie tak na mnie mówią

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 18 lutego 2011, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coppersy to jakaś część zabawy w TM, jedni grają na poważnie startując w turniejach, innych to nie kręci. Podobnie jest z miedziakami, można to porównać do zbierania zdjęć samochodów z gum TURBO, bądź tazosów z pokemonami, takie zbieranie dla samego zbierania Smile Mimo wszystko trochę miedzi nieraz się przydaje, można wejść w zakład na wyścig ustalając na przykład stawkę 500cc, taki wyścig to zawsze jakaś alternatywa. Według mnie coppersy to całkiem fajna sprawa Smile Można za nie kupić na przykład tagi. Nie są one co prawa potrzebne, ale gdy razem z moją drużyną zbieraliśmy do 100k na organizację mieliśmy większą frajdę z jazdy z zakładami i wygrywaniem miedzi niż w normalnym kolejnym wyścigu Smile To część zabawy, niech każdy bawi się tak jak lubi Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 19 lutego 2011, 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom + dla wypowiedzi Very Happy tez podobnie to praktykuje, lubie patrzec jak ludzie kupuja moje wytwory ;d a ze mam nadmiar miedzi przez to to inna sprawa, tez dlatego pisalem tutaj, i okazalo się ze to nie jest nadmiar lecz brak by wszystko naraz zorganizowac, a wiec czas dorobic ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 19 lutego 2011, 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zgadzam się, ze jest to fajna zabawa,
jednak zaden miedz nie da ci wygranej w PL lub ESWC lub WCG itp.

z tego porownanie z ladder pointami.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 19 lutego 2011, 1:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no tak, ale zauwarz, ze jedni tylko jeżdżą, inni jeżdżą bardziej dla towarzystwa, inni zakladaja teamy, a inni robia skinny. tez sa ludzie co uwielbiaja mapki robić, i wiele innych ;d poprostu korzystajmy z tm do woli poniewaz dano nam dosc duży zakres aktywnosci w tm, ja co tydz robię coś innego, zdarza się ze robię skin + mod + mapki + manialink + film + cwicze jezdzenie w jednym dniu, i to wszystko idzie powiazac w jednym kierunku jak się dobrze prace rozlozy

a o wiekszych zawodach już nie marze, poniewaz wiem ze może i zle nie jeżdzę, ale botem nie zostane ;d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 19 lutego 2011, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zauważ*
skiny*
robić i* (bez przecinka)

tak, nudzi mi się.

Ontop: Uważałem Ciebie za następnego kolesia, który się tyka wszystkiego i próbuje udowodnić wszystkim, że jest lepszy. Jednak teraz masz pewne, że jeśli będę miał jakieś zbędne miedziaki to pewnie wydam je u Ciebie, jeśli masz więcej takich paczek jak ta F1 :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 19 lutego 2011, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ode mnie też poszło 200cc Smile Wszystko przez filmik z ewolucjami i ten zielony samochód Wink
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 19 lutego 2011, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
inni zakladaja teamy, a inni robia skinny

yo yo yo.
rhymes galore, yes, yes yo!!

rymujemy?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 19 lutego 2011, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no już mam w planach kilka paczek typu f1, tzn z roznych sportow motorowych bo sam ich uzywam aby robić ciekawe zawody dla teamu (co tydzien inne urzadzam) i pozniej ida na sprzedarz jak uzyje ;d

może i tykam wszystkiego bo nie lubie przy jednym się meczyc pol roku, ale nie uwazam się za lepszego, poniewaz wiem bardzo dobrze ze z kazdej dziedziny znajdzie się sporo ludzi lepszych ode mnie, ja to robię dla wlasnej satysfakcji i zabawy (zeby było ciekawiej siedziec przy tm)

a zielony samochod dodalem dopiero po dzięki Tobie, bo pomyslalem ze niech tez na siebie zarobi

off topic:
może ktos zechce mi pomoc w nakreceniu filmiku na tej paczce f1 ? bo niestety nie korzystam z pada i jak chce nagrac repki do tego, za skokowo autko chodzi na zakretach i predkosci nie idzie dostosowac do 12 aut jadacych naraz ;/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 19 lutego 2011, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@OT: nie rozumiem : d

jeśli chodzi o nagranie repa, tak żeby nie było kolizji to ja mogę : P

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 19 lutego 2011, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Key. napisał:
@OT: nie rozumiem : d

jeśli chodzi o nagranie repa, tak żeby nie było kolizji to ja mogę : P


dokładnie to, z sekfecja startu tez, ale to proste jest, wytlumacze jak zeby super wygladalo, tylko ze potrzeba takich conajmniej 6 repków ;/


pisz gg 6696144

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?