Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wersja beta filmu - proszę o opinie ;]
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 20 lutego 2011, 12:17    Temat postu: Wersja beta filmu - proszę o opinie ;] Odpowiedz z cytatem  

Siemka

Wziąłem sobie po ostatnim filmiku uwagi do serca i nie robilem skill video, bo jak Jakub (chyba on) napisał: O skillu świadczą wyniki, a nie filmik. Więc postanowiłem zrobić coś innego. Niestety nie do końca wiedziałem jak coś takiego zrobić, bo nie miały być to tylko zwykłe przejazdy Smile Sam z efektu nie jestem zadowolony do końca, ale nie wiem co jeszcze zmienić, dlatego filmik ten jest wersja beta Smile

http://www.youtube.com/watch?v=LGfhBIbNLlc

Wiem, ze czasami są paski z boku, ale nie wiem dlaczego, bo wszystko robiłem na takiej samej rozdzielczości i wyglądało w Vegasie okej, a po zrenderowaniu jest inaczej ;/

Dlatego napiszcie co wy byście zmienili itp. Razz

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 20 lutego 2011, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do tych pasków to już była dyskusja na forum i iam chyba wyjaśniał jak to zrobić.

Nie znam się na efektach, więc opisze tylko moje odczucia. Podpisuje się pod komentemna yt, że ten filmik mnie nie poruszył. Jest jakiś taki bez wyrazu i po prostu nudny. Wiem, że jest to beta, dlatego, moim zdaniem, powinieneś wyciąć najciekawsze kawałki przejazdów z poszczególnym map. Do tego zrobić więcej dynamicznych przejść. Filmik zyska na atrakcyjności.

Uporządkuj też chronologię, bo dajesz kibiców i wyjazdy a potem pl9. No chyba, że najpierw był zlot a potem pl9. Może lepiej najpierw przejazdy a potem okołoteamowe sprawy? No chyba, że chcesz zrobić tm-owe Pulp Fiction :wink:

Betę bym ocenił na 6/10. Moim ( i tylko moim zdaniem) wieje nudą z tego filmiku. Uważam jednak, że przy pewnych modyfikacjach pełna wersja będzie ciekawsza.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 21 lutego 2011, 0:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Idea filmu, by poza Trackmanią pokazać także aspekty pozagrowe teamu (wyjazdy, taktownie nienazywane chLANami - na zdjęciach poznałem tylko Robota, pochwalić się kto gdzie ;P). Niestety, parę mankamentów psuje produkcję beta:

1) Oczojebne tła bazujące na fraktalach - albo zmniejsz szybkość ruchu tła, albo nieco przyciemnij, cokolwiek by tak nie biło po oczach.

2) Co do pasków, ja takiego problemu nie miałem więc nie umiem powiedzieć nic innego poza "ustaw taką samą rozdzielczość i ustawienia kodeków". Skoro to nie działa, to poszukaj posta iama, jak już Zbakany wspomniał.

3) Brak synchronizacji z muzyką. Tyle razy się to truje, tyle było mówione jak bardzo brak synchro filmu z podkładem muzycznym zabiera uroku, frajdy oglądania i ogólnych wrażeń.

4) Wieje nudą, a swój udział w tym ma punkt trzeci.

5) Ja rozumiem, że dla was, Twarogów, ten film ma znaczenie także emocjonalne, ale nie bardzo umiesz przekazać to przez film. Po prostu się tego nie czuje jako, a jednak fajnie by było to poczuć Wink

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?