Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
x3nun: nie zgraliśmy się z US w czymkolwiek
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 26 lutego 2011, 14:56    Temat postu: x3nun: nie zgraliśmy się z US w czymkolwiek Odpowiedz z cytatem  

O przechlanej nocy, o nieprzechlanych LAN-ach, o braku serwerów i o nadmiarze problemów w zespole X-treme X-tea rozmawialiśmy z liderem tej ekipy, Kamilem "x3nunem" Męzińskim. Wyciągnęliśmy brudy dotyczące Universal Soldiers i poznaliśmy plany na przyszłość "Ekstremalnych Herbatek". Ciekawi, co ósmy zespół świata planuje robić w Arabii Saudyjskiej? Zapraszam do lektury! [more]

Shaduś: Hej X3N, na początek standardowo, czyli przedstaw się naszym czytelnikom - jak samopoczucie po całonocnej bibie, ile kg kurczaka wczoraj zjadłeś i jak się spało?

X3nun: Cześć, kurczaka nie dostarczyli, gdyż zamówienie ich po prostu przerosło. No, a jak spałem? Też chciałbym to wiedzieć.

S: Nie smęćmy już na wstępie i przejdźmy do konkretów, bo wiem, że Ty konkretny facet jesteś. Jak układa się Wam w teamie? chodźą plotki, że po wygranej w PL9 orły US już tak wysoko nie highfly'ują niż przedtem, jak się do tego ustosunkujesz?

X: Obecnie dzieje się wiele w naszej drużynie, wiele spraw nie pozwala nam skupić się na samej grze, jak podczas poprzedniej edycji Polish League. Wtedy jedynym naszym zmartwieniem były bieżące mecze, teraz to wygląda zupełnie inaczej. Z powodu nadmiernej ilości problemów nie jesteśmy w stanie przygotować się do turnieju jak należy. Problemy techniczne z serwerami, czy nawet w ostatnim czasie totalny brak serwerów są jednymi z wielu.

S: Też mi problem... jest tyle serwów z ESL-ami bez hasła, że możecie trenować do woli i nikt Was stamtąd nie wyrzuci. Odnoszę wrażenie, że Wasze problemy to całkiem inna płaszczyzna.

X: Mogłoby się wydawać, że masz rację, ale powiem Ci, że to nie to samo. To nie jest ten sam trening co na własnym kącie. Dla drużyny posiadanie miejsca, w którym zawsze można się zebrać jest bardzo ważną rzeczą, a teraz? Jesteśmy porozrzucani po różnych serwerach, a jak już uda nam się zebrać to i tak wygląda to nieciekawie gdy przerzucają nam mapy co chwilę, brakuje tego czasu na wyśrubowanie przejazdów. Niby nic, a na prawdę przez to się kuleje. Jeżeli chodzi o tą inną płaszczyznę, to też jest w tym ziarno prawdy.

S: Hm... no dobra, powiedzmy sobie jasno, kiepsko u Was ze składem, nie myśleliście o podkradnięciu jakichś zawodników do siebie?

X: Jak mówiłem, jest w tym ziarno prawdy, bo nie mamy tak potężnego składu jak podczas STC, ale kiepsko też nie jest. Podkradnięcie to takie brzydkie słowo. Razz Oczywiście chcemy dać szansę na dalsze rozwijanie swoich umiejętności dla dobrze zapowiadających się młodych zawodników czy aktywniejszą grę dla tych starych i doświadczonych.

S: Czyli chcecie, jednak coś nie walisz konkretami. Ale ok, mogę ciągnąć to w ten sposób, więc... co oferujecie swoim nowym nabytkom?

X: Przede wszystkim fajną atmosferę. Fakt, jest obecnie lekko napięta z powodu tych problemów jednak to wciąż my, stare dobre iksy. Smile Czyli dobre towarzystwo i zabawa na LAN-ach (dobrze wiesz coś o tym, prawda?^^). Gra obok takich maszyn jak Nothing i Bob - czyli wspinaczka na wyżyny umiejętności. Do tego zapowiadają się kolosalne zmiany, które bardzo możliwe, że rozwiążą większość naszych problemów i będą wspaniałymi korzyściami dla naszych nowych nabytków.


"Taki melanż, że aż cycki opadają haha"

S: Kolosalne zmiany hoho... będzie serwer? Very Happy

X: Ty to naprawdę jesteś czepliwa bestia. Razz Nie wiesz, że jedna mała, zardzewiała śruba może Ci spuścić na głowę wiele ciężkich rzeczy? Tak, będzie serwer i o wiele więcej, a pierwszym krokiem w tym kierunku jest opuszczenie Universal Soldiers. Wink

S: Jeśli chodzi o spuszczanie na głowę, to preferuję bardziej liquidowe substancje. Ale świetnie, że nawiązałeś do swojego obecnego "pracodawcy" - wychodzi na to, że zarząd US to kolejny w serii kłopotów, które dosięgły Waszego zespołu? Co to, jakieś przykre sytuacje mieliście w gamingu?

X: Tak to prawda. W zasadzie ten gaming to dla jest przykra sytuacja. Od samego początku nie układało się jak należy. Pierwszy raz spotkałem się takim totalnym brakiem profesjonalizmu.

S: Pierdolisz? A jak dochodziłeś do nich, wbrew dobrej rady Shadusia, to co sądziłeś, że co oni Ci dadzą, złote góry?

X: To był akurat konieczny krok z naszej strony, ale fakt, że jednak miałem pewne oczekiwania względem nich. No i bardzo się przejechałem, a w ten sposób wyszło na Twoje, wujku dobra rada.

S: A nie sądzisz, że to właśnie podjęcie tego "koniecznego kroku" poskutkowało omawianymi od początku naszej rozmowy kłopotami? Że Wasza pazerność nie zgrała się z jeszcze większą pazernością Uniwersalnych i to właśnie zniechęciło graczy do aktywnego udziału w życiu zespołu?

X: Ten konieczny krok na pewno przysporzył nam mnóstwo zmartwień, nerwów i trochę też tych kłopotów. Pazerność, czyli chęć posiadania dobrych warunków do gry? Tak, to zupełnie się nie udało. Zgrać to na pewno się nie zgraliśmy z nimi w czymkolwiek. Gdy my osiągaliśmy historyczne wyniki, porządnie promowaliśmy ich, to w zamian nie dostaliśmy od nich nic, oprócz obietnic. Czy tak wygląda współpraca z "czołowym" gamingiem w Polsce? Nie wydaje mi się. To mogło nas zniechęcić.

S: Muszę to z Ciebie wyciągnąć - co, do cholery, było nie tak? Poza serwerem oczywiście - nie mieliście koszulek, wsparcia LAN-owego, kontakty się urywały, czy może mieliście jeszcze coś dopłacać?^^

X: Te wszystkie rzeczy, które celnie wymieniłeś, oczywiście nie mogły nas ominąć. Ciekawe, że wszystko wydarzyło się podczas WAT LanParty2011 w Warszawie. Miał pojawić się człowiek z zarządu - zapomnij, dupy nikt nie ruszył. Miały być dostarczone koszulki - zapomnij, prawdopodobnie do teraz ich nie zrobili. Niektórzy wydali z nas sporo oszczędności by tam się pojawić - zwroty? Zapomnij, lepiej wziąć dla siebie (na paliwo dla ojca - dop. red. Razz). Dziwnym trafem przez cały weekend podczas LAN-a telefony managerów były powyłączane. Kontakt - zapomnij, przecież byliśmy na LAN-ie i nie warto nas informować, że nikogo nie będzie od nich. Później, po jak zwykle śmiesznych wyjaśnieniach, gratulacjach i kolejnych obietnicach, przestali w ogóle się interesować. Nie dało rady się już nawet skontaktować, brak odzewu na każdy możliwy sposób - po prostu byliśmy ignorowani. To co oni wyczyniają jest jednym wielkim kabaretem.

S: A kto jest tam menadżerem, odpowiadającym za dywizję TM? I co z Nothingiem, "lubiący wojny" dalej twierdzi, że Konrad jest jedynym opłacanym zawodnikiem w całym US?

X: Głównie właśnie Warlike i w tym momencie robi się wszystko jasne, prawda? Oczywiście, że dalej tak twierdzi, zrobi naprawdę wiele by dogodzić Nothingowi (Teraz to dopiero pewnie się za to zdenerwowałeś Shad Sad ). Przyjmie cały jego zespół, by nie czuł się samotny, wykorzysta ich - byle spełnić początkową zachciankę Nothinga, ale jakie teraz kłamstwo wymyślić by mu się z tego wytłumaczyć? No, jestem ciekawy. Za taką współpracę, Warlike może nas pocałować w:



S: Noooo, mogłeś to w inne słowa ubrać... Ok, więc co teraz? Chwila oddechu dla Ekstremalnych Herbatek i mocne wejście w środku sezonu 2011, czy może dalej zacięcie będziecie trenować drużynowe ESL-e w czwartej lidze?

X: Raczej myślimy nad trenowaniem w czwartej podwórkowej lidze Arabii Saudyjskiej w ESL-u. Razz

S: Podoba mi się to, powodzenia! Na koniec możesz pozdrowić kogo tylko zechcesz, ale ogólnie nie radzę Ci pozdrawiać nikogo (no, a spróbuj się znów do mej rady nie zastosować...).

X: Chyba musisz do mnie zacząć mówić na opak, bo za każdym razem jak mi coś doradzasz to robię na odwrót.^^ Pozdrawiam iksy! Ciebie i oczywiście Diav3la! I w ogóle wszystkich. Smile

14:56:11
i warlike !


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 26 lutego 2011, 15:02, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 26 lutego 2011, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Shadow, nicka x3na nie pisze się nigdy z wielkiej litery D:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 26 lutego 2011, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o bosz jaki fail Exclamation Shocked już zmienilem, ale wszedzie nie mogę Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 26 lutego 2011, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak jest 1 człowiek, którego w esporcie nie nawidze, jest im WARLIKE.
tam gdzie wygrywaja, tam jest warlike.
tam, gdzie kolezenstwo, wiara, duma, chuje, k**wa,
... tam warlika ni ma.

w zyciu nie widzialem, czegoś takiego, siedziec na TS, zeby k**wa się wpierdolic w scene.

i uwaga, warlike walczy w mma i wszystkich pobije o_O

pi***olony penis.
będę obrazal chuja, ile się da. Sad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26 lutego 2011, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
jak jest 1 człowiek, którego w esporcie nie nawidze, jest im WARLIKE.
tam gdzie wygrywaja, tam jest warlike.
tam, gdzie kolezenstwo, wiara, duma, chuje, kur**,
... tam warlika ni ma.

w zyciu nie widzialem, czegoś takiego, siedziec na TS, zeby kur** się wpierdolic w scene.

i uwaga, warlike walczy w mma i wszystkich pobije o_O

pi***olony penis.
będę obrazal chuja, ile się da. Sad


Ooo!!
Ja też mogę potrollować!! Very Happy

Tam gdzie Warlike....


Słychać strzały?? WTF?!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 26 lutego 2011, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Ooo!!
Ja też mogę potrollować!!

Tam gdzie Warlike....


Słychać strzały?? WTF?!


wez wy****dalaj ;e


btw. Mam pytanie do łorjaka, dlaczego jeżeli scena TM jest taka zła, niedobra, pijacka itp. w twojej organizacji było aż 2 drużyny w Trackmanie? (TCW,XX).
Dla mnie to jest nie zrozumiałe po co inwestujesz wg. Ciebie 'w grę w którą grają tylko dzieci i pijacy, i w ogóle nie jest grywalna'?

my mamy coś czego nie ma zadna inna scena, mamy integracje i ta wyjatkowa atmosfere Razz(tak wiem ze na zadnym lanie nie byłem, ale nie o to się teraz rozchodzi Razz)

sry ze tak jakoś roztrzepanie, ale każdy wie o co mi chodzi :E[/quote]

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 26 lutego 2011, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pijoki do przodu!
na przodzie bax Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 28 lutego 2011, 5:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Właśnie brakowało mi tu wywiadów i ten jest niezły Smile Mam nadzieję, że to będzie stały element na tmpl Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 lutego 2011, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

raczej nie będzie, bo nie ma z kim robić ciekawych, luznych wywiadow, jednoczesnie robiac jakas tam pseudosensacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 28 lutego 2011, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z Jakubem zrób za całokształt twórczości Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 28 lutego 2011, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wywiady były z Jakubem, z samym Shadowem, z Jareckim, Baserem, ze mną, z wieloma innymi. Jak miałyby być jakieś wywiady, to raczej nie z Toby'm, racja ? ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 28 lutego 2011, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iam napisał:
Wywiady były z Jakubem, z samym Shadowem, z Jareckim, Baserem, ze mną, z wieloma innymi. Jak miałyby być jakieś wywiady, to raczej nie z Toby'm, racja ? ;p


naprzykład z NGT? ;e Aha, no i z Nothem takiego porządnego wywiadu nie było.

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 lutego 2011, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Noth nie będzie potrafil zjechac nikogo, a O Nuggecie nie mozna nic zlego napisac;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 01 marca 2011, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub widzę nadal w natarciu, 140509283 ostrzeżeń i pisze dalej Smile
Oj chopie chopie, wpadnij do Łodzi na laniora, to się wyprostuje stare tematy.... Very Happy (nie walczę w mma, nie ćwiczę nigdzie, poprostu położę cię na ten twój ramień i huj! Smile )

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 01 marca 2011, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub się uczy do matury i nie ma czasu na takie bzdury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?