Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pomożecie...?
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 02 marca 2011, 0:29    Temat postu: Pomożecie...? Odpowiedz z cytatem  

Mam nadzieję, że tak!
Wiem, że te forum jest przepełnione kreatywnymi głowami, które w palcu mają graficzne abstrakcje... I właśnie o grafikę prosić Was śmiem - powiedzmy, że urządzam mały konkurs na LOGO pewnej restauracji+hotelu+sal konferencyjnych. (tak, wszystko w jednym)
Zatem - raz jeszcze proszę Was o pomoc w stworzeniu właśnie takowego loga... Chciałbym, żebyście potraktowali to bardzo poważnie - bo i projekt jest mega mocny. No i wynagrodzenie też będzie dość poważne - wiadomka - nie jak za profesjonalną pracę (no chyba, że zrobicie mi ownage w głowie...) robioną przez jakieś studio krzyczące za swą działalność bajoński hajsik...
Wierzę, że ktoś się zainteresuje tym tematem... i że ktoś będzie współtworzyć projekt, który niebawem powstanie - istne odciśnięcie się na kartach historii, biczyyyys!
Reasumując - jesteś chętny, umiesz coś zdziałać w grafice - siadasz na d*pie, rozpierdalasz kraty swojej wyobraźni i wypuszczasz zwierza, który rozszarpie moje dupsko na kawałki.... OK? Mr. Green
Wracając do nagrody - to jeszcze nie jestem pewien jak z tym będzie... Oczywiście jedna praca zostanie wybrana.
Cena za logo będzie oczywiście zależna od jakości - ale myślę, że pięć paczek peelenów to jest minimum... zobaczymy, co z tego wyniknie. Wink


nazwa lokacji: GIGANT

gl&hf biczyyys! Mr. Green

kolejne info, konkrety później...paka

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
|GT| tomerq
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 352

Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: 02 marca 2011, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to poczekamy na konkrety oraz kolejne info Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 02 marca 2011, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ile takich logosów może zaprezentować 1 osoba ?Smile 1 czy jak ktoś będzie miał rozwolnienie w illustratorze to kilka ?Very Happy
_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 03 marca 2011, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zatem raz jeszcze powiadam, że logo ma pasować do budynku, który będzie pełnić funkcję gastronomiczną, hotelarską jak i rekreacyjno-wypoczynkową.
Środek owej budowli ma być w konwencji eklektyzmu - połączenia stylu starszych epok z nowoczesną architekturą. Zatem ciekawie by było, gdyby i logo było właśnie w takowym stylu wykonane.
Przypominam, że nazwa to Gigant.

@vegas
Nie ważne ile - wazne jak - staram się tego trzymać. No ale jeśli jesteś na tyle łebski, że wyślesz 5 projektów, pomiędzy którymi będę się głowić pół dnia co wybrać - to oczywiście jak najbardziej pozytywnie. Wink

Czekam na Wasze prace...pozdro

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 14 marca 2011, 1:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mała poprawka - to żaden hotel nie będzie - bo to musi normy mieć swoje... Przyjmijmy, że to baza noclegowa. Ale chcę powiedzieć, żebyście się tym za bardzo nie sugerowali. Weźcie pod uwagę styl, w którym powinno być to zrobione oraz to, żeby logo wyróżniało się, było jedyne w swoim rodzaju. Dobrze myśli Tomerq - ciekawy emblemat, lecz czcionka za prosta. (zdanie osoby, która wybierze logo - jeśli się takie znajdzie - spośród Waszych prac) Ale myśl dalej man, może podołasz i stworzysz coś mega kreatywnego. Wink
Mam dwie prace.... liczę na więcej - powiem szczerze. Razz
pozdro

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 14 marca 2011, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sekłe mógłby coś tutaj wnieść, chłopak ma niezłą wyobraźnie.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 14 marca 2011, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ogólnie na tym forum jest sporo 'graficiarzy'. No ale coś nie pałają chęcią pomocy. Prócz 2 osob, of course. :F Mam nadzieje, ze gdzies tam powstaje jakiś mega projekt. Smile
_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?