Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Filmik prezentujący moje pierwsze skiny(stworzone w grze)
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Skiny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak podobają się moje pierwsze autka?
1. Super!
0%
 0%  [ 0 ]
2. Fajne!
19%
 19%  [ 4 ]
3. Mog? by?.
9%
 9%  [ 2 ]
4. Takie sobie.
71%
 71%  [ 15 ]
Wszystkich Głosów : 21

Autor Wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 14 marca 2011, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie ma to jak dobra napinka, dawno nie było
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 14 marca 2011, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gaffa napisał:
o i to jest właśnie podejście moderatorów: usuńęli treść czyjegoś posta i dopisali jakiś nieczytelny(dla ułomnych) tekst z jakby nie ując tego przekleństwem...dziękuję Raven...


Cytat:
Ostatnio zmieniony przez Winiacz dnia Dzisiaj o 17:46, w całości zmieniany 2 razy


polecam - 17,50 zł a jak wiele korzyści - http://www.edukacyjna.pl/ksiazka.php?id=16405

@Lox true, ale zbyt sztywny jest, żeby mogło z tego wyniknąć coś konkretnego, prędzej się obrazi i przestanie tu zaglądać

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
TRZ3CI
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 824
Skąd: WUWUA

PostWysłany: 14 marca 2011, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skiny Średniaweczka Neutral Zacznij robić je albo w Gimpie albo w Photoshopie a ich jakość na pewno się poprawi. Idea
Powodzenia Winner!

_________________

upload

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 14 marca 2011, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja napiszę 2 rzeczy odnośnie tej dyskusji w tym wątku.

1. Może zmieniłbym zdanie odnośnie tego filmiku i skinów, jakby ich jakość była lepsza. Na screenach nie widać praktycznie niczego, wszystko się zlewa.

2. Cała ta sytuacja wygląda klasycznie: Chłopak zobaczył, że komentarze nie są przychylne, ale konstruktywne w 100% ( i 50% w przypadku Jokera) i jak to bywało w dzieciństwie, chciał wymusić płaczem zmianę waszego nastawienia do jego skinów (Pamiętacie takie sytuacje na podwórku - to nic innego jak taka sytuacja). Niektórych udało się przekabacić. Ja jednak nie dostrzegam w nich nic więcej niż przeciętność.

Gaffa chcesz robić skiny i być zauważalny - rób coś lepszego, w specjalistycznych programach, poświęcaj temu więcej czasu. Dziękuje, dobranoc.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 14 marca 2011, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam bardziej specjalistyczne pytanie, skończył mi się Trial Photoshopa CS3, a nie mogę przeznaczać finansów na nową wersję, dlatego me pytanie jest takie, czy tworzenie skina w GIMP-ie bardzo różni się od tego poradnika by Peper?

@ontop
Krytyka konstruktywna jest podstawą sukcesu, a jak to Ci nie pasuję, to zawsze pozostają zajęcia z instruktorem, który cały czas mówi: "Jesteś najpiękniejszy i najlepszy, możesz wszystko!" Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 14 marca 2011, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skiny średnie,a nawet słabe. Nie będę mówił, ze jakos filmu słaba bo to już wiesz Razz Jak mówili tez inni - ściągnij GIMP'a, albo kup (Very Happy)photoshopa. Poproś o pomoc innych graczy którzy robią skiny, czasami trafi się na kogoś kto chętnie podzieli się wiedzą i znajdzie czas na pomoc nowym osobom. Ja osobiście nie pomoge, bo nie pojmuje w ogóle jak otworzyć w gimpie to autko z TM Razz Powodzenia Smile
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 15 marca 2011, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gaffa napisał:
o i to jest właśnie podejście moderatorów: usuńęli treść czyjegoś posta i dopisali jakiś nieczytelny(dla ułomnych) tekst z jakby nie ując tego przekleństwem...dziękuję Raven...

to ja to zrobiłem.
żebyś nie płakał.

nikt nie będzie uznawał twoich skinów tylko i wyłącznie dlatego że Tobie się podobają.
zrób coś lepszego.

przy okazji raven nie ma nic do gadania Shocked

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 15 marca 2011, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cezar napisał:


Na tmpl.info regulamin jest dość luźno traktowany i przyzwyczaj się do tego,jeżeli chcesz tu przebywać.Co do warnów i "braku umiejętności prowadzenia forum":Każda osoba która jest Moderatorem lub Administratorem na tym forum,dokłada wszelkich starań,aby zwykli użytkownicy (tacy jak ja),czerpali przyjemność czy wchodzenia na tmpl.info.
A jeśli nie podoba ci się tu to nie wchodź i a tym zakończmy sprawę.





a co do graffy, sadze ze rób to CO CHCESZ i co ci się PODOBA, a dojdziesz daleko, a krytyka niektórych osob tez może pomoc, ale tylko konstruktywna, i tlye.

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 15 marca 2011, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Winiacz, a niby dlaczemu nie mam nic do gadania? Swojej opinii nie mogę wyrazić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 15 marca 2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W zacytowanej sprawie nie masz nic do gadania.

FLAMEWAR ENDED.

TERRORISTS WIN!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 15 marca 2011, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widziałem zbyt dużo skinów mistrzów by zauważyć coś dobrego w Twoich, waćpan.

@OP Tutaj praktycznie każdy jest traktowany równo (no, może paroma wyjątkami i to nie w taki sposób jak ty sobie to wystawiasz Razz), poza regulaminem. Jak się nie podoba - idź na maniazones. Albo tm-forum. Malkontentów tutaj nie potrzebujemy, ale jeśli chcesz coś dać od siebie, albo po prostu pogadać na luzackim poziomie wolnym od inwigilacji i tyranii wszędobylskiego pana Regulamina, to zapraszam Smile Nie próbuj jednak łamać systemu czy coś, bo po prostu zostaniesz olany. Taka specyfikacja tego forum, po prostu. I wszystkim z tym dobrze Very Happy

//Ninja edit

Nie przez wzgląd na regulamin a na zwykłą kulturę proszę już nie spamować ani offtopować. Na życzenie OPa.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Skiny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?