Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Kaliny-Team.pl // Organizacja e-sportowa
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tacho
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 5


PostWysłany: 25 marca 2011, 19:34    Temat postu: Kaliny-Team.pl // Organizacja e-sportowa Odpowiedz z cytatem  




Informacje o klanie:

Nazwa klanu: Kaliny-Team
Strona WWW klanu: www.kaliny-team.pl
Adres IP serwera: 217.149.245.226:27029 (cs 1.6) trwaja prace nad sponsoringiem serwera gry cs source, reszta w swoim czasie.
Platforma gry: Steam
Kontakt: gg:664637 / STEAM: Tachooo
Oferujemy:

Zaplecze techniczne: Serwer gry, ventrilo 2.1.4, strona www z unikatowym szablonem i domeną.pl
Inne: Zamierzamy w przyszłych dniach dodać pierwsze serwery gier oraz urozmaicać stronę nowymi filmami z naszych popisowych akcji czy screenami z gry. Wypowiadać się możecie na naszym forum, które także ulegnie ogromnej zmianie. Na dzień dzisiejszy oferujemy wspólną grę na takich serwisach jak iGANT, czy ESL, lub po prostu CW

Oczekujemy:
Granica wieku: +16 lat
Staż: okolo 3 lat
Zaplecze techniczne: wystaraczajacy komputer i internet oraz mikro i dobre sluchawy
Składki: Tak, ale nie będą one jakieś wygórowane (szczegóły później)
Inne: Wymagamy przede wszystkim regularnej gry i przykładania się do niej oraz profesjonalnego podejścia do organizacji. Wymagamy także reprezentowania naszej organizacji na różnych turniejach i ligach z naszymi tagami. Oczekujemy również pomocy w reklamowaniu naszej strony, aby została rozpowszechniona na polskiej scenie.

W RAZIE WĄTPLIWOŚCI I JAKICHKOLWIEK PYTAN, pisać NA GG 664637 !! W/W OPIS JEST OGÓLNY !


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25 marca 2011, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie pomyliłeś przypadkiem stron?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 26 marca 2011, 1:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
nasz klan counter-strika zaczal grać ze soba w polowie roku 2009.

pfff, nasz mor_olo w srodku roku 2009 już dwa lata był wieczny drugi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tacho
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 5


PostWysłany: 26 marca 2011, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak napisalem, jest to ogolny opis
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26 marca 2011, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale co, chcecie nas na cs'a przekabacić?! :f
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 26 marca 2011, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiesz, ja nie chce być zlosliwy, ale te wszystkie since´y 2010 i podobne sa poprostu smieszne, dzecinne i zalowe.

dopis since w nazwie firmy ma pokazac, ze firma dlugo istnieje i ma tradycje.
takie since´y maja sens, jak sa z 19.wieku lub starsze, albo jak sa jakieś techniczne firmy czy coś, jak maja co najmniej z 50 lat.

nie wiem po co esport to adaptowal i z nim dzieciaki ktorzy tworza "organizacje esportowe".
może i na esportowa organizacje since np 2006, wiec istnienie 5 latowe jest coś wielkiego, ale ogolnie jest to smieszne.
a since 2009, 2010 lub 2011, jak na logach "partnerow" na waszej stronie, jest poprostu smieszne i w sumie nie mowi "zobaczcie, jak dlugo istniejemy", ale "zobaczcie, jak krotko istniejemy", mija się wiec z celem.

poza tym zauwazylem, ze oglaszacie na waszej stronie nowego "sponsora".
poniżej w tekscie mozna przeczytac to:
Cytat:
Po wielu dniach poszukiwań udało nam się znaleźć sponsora! Jest nim xxxxxxxxxx , która jest firmą hostingową serwerów gier oraz głosowych , a nawet stron WWW.
Ich serwery są doskonałej jakości więc podczas gry towarzyszą nam bardzo niskie pingi. Aktualnie częściowo sponsorują nam 11 slotowy serwer gry counter-strike [1000fps]. Myślę, że nasza wzajemna współpraca będzie długa i owocna. Dokładniejsze informacje o tej firmie możecie zobaczyć na stronie


pozwolilem sobie zaznaczyc najsmieszniejsze czesci tekstu.
piszecie, ze znalezliscie sponsora, ale tak naprawdę dostaliscie ulge na serwer. co za zart!

mysle, ze nie ma nic przeciw tworzyc jakieś teamy, klany i inne, a nawet multigamingi, ale proszę nie udawajcie profesionalistow, lub nie probujcie robić wrazenia, ze jesteście jakas "organizacja".
jeżeli takie coś maja być polskie "organizacje" esportowe, to robicie smiech z polskich graczy i gamingow.

powiedzcie poprostu, ze parę kumpli się zebralo i chca razem grać, wiec prawdę. w taki sposob na pewno zrobicie wrazenie o wiele wiecej sympatyczne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etis
Jeździ konno


Dołączył: 06 Lip 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 34



PostWysłany: 26 marca 2011, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja dodam, że jak już chcecie znaleźć dywizję z taką słabą ofertą, to przynajmniej zorientujcie się jakie oczekiwania i potrzeby mają gracze konkretnej gry i ogólnie postarajcie się trochę, a nie jakieś ogólne opisy do każdej gry taki sam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tacho
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 5


PostWysłany: 26 marca 2011, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@etis, z tym się zgodzę, trochę za wcześnie napisałem, po prostu chciałem pierw zobaczyć czy są jacyś zainteresowani, a potem z pewnością bym się wgłębił w temat tej gry.


@jakub - Nawet nie, wiesz jak gramy, kim jesteśmy, a już oceniasz... To co dodałem na stronie, napis "since" to tylko i wyłącznie moja sprawa i mojej organizacji. Najlepiej według Ciebie było by jakbym pisał jak potłuczony, jak 14 letnie dziecko ?? Ogarnij się... Jeżeli coś robię to wolę się do tego przykładać, aż w końcu coś osiągnę, a ty możesz dalej siedzieć sobie na 4um i komentować, tego niestety nikt ci nie zabroni. Co do sponsora, to serwer jest aktualnie sponsorowany w 100%. A parę kumpli się zebrało fakt, ale gramy już ze sobą dosyć długo bez żadnej zmiany.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26 marca 2011, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A wiesz wgl o co chodzi w TM?
Znasz scene, ze wiesz w co się pchasz? :>
Znasz potrzeby graczy?
I zadaj sobie pytanie, np. Czy równie dobrze to moglbybyc NFS czy coś tam innego, byleby miec najwiecej sekcji??

Tylko mowie, zeby potem nie było, ze się zle wpakowales przez wlasna niewiedze.. Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 26 marca 2011, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tacho napisał:

@jakub - Ogarnij się ... a ty możesz dalej siedzieć sobie na 4um i komentować, tego niestety nikt ci nie zabroni.


niestety?
wolalbys, zeby ludzie nie mogli się wolno wyrazac publicznie?

a co do ogarniecia, mogę ci tylko powiedziec, ze bylem teamleaderem trackmanii w wildzie, d-link pgs i fear factory, oraz kapitan reprezentacji polski. nasi gracze wygrywali kilkakrotnie polskie finaly wcg, eswc, pga itp i reprezentowali polske miedzynarodowo.

miedzy innym z takiej racji pozwalam sobie od czasu do czasu zkomentowac takie bzdurne przedstawienie "multigamingu", jak te twoje i radze nie udawac profesionalistow, bo imi nie jesteście, ale być szczerym, przedstwic się na luz i zaproponowac wzajemna gre, bo z klamstwen i udawaniem zadko się daleko dojdzie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tacho
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 5


PostWysłany: 26 marca 2011, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja radzę popracować nad ortografią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 26 marca 2011, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tacho napisał:
a ja radzę popracować nad ortografią

Co pokazałeś dobitnie tym zdaniem, Mr. Magister Ortografii:
Cytat:
Nawet nie, wiesz jak gramy, kim jesteśmy, a już oceniasz


Poza tym radzę nie wypowiadać się o kimś, kogo nie znasz. I kto nie mieszka w Polsce.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 26 marca 2011, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tacho napisał:
a ja radzę popracować nad ortografią


od 27 lat nie żyje już w polsce, wiec leci mi trochę slabo.
powiedz czego dokładnie nie zrozumiales, to chetnie wytlumacze, o co mi chodzilo. no chyba ze zrozumiales, ale chciałeś się pomadrzyc.

Tacho napisał:
@jakub - Nawet nie, wiesz ... kim jesteśmy, a już oceniasz...


omijajac bledy ortograficzne w tym zdaniu, sam oceniasz nie znajac drugiej strony.
nie jesteś zbyt konsekwetny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 26 marca 2011, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tacho napisał:

@jakub - Nawet nie, wiesz jak gramy

A ty nad interpunkcją. Dzięki jednemu głupiemu przecinkowi napisałeś, że jakub wie, jak gracie Smile
I czemu po przeczytaniu postu jakuba, zamiast wziąć sobie do serca to co napisał i zrobić wszystko tak jak powinieneś, to zamiast tego próbowałeś mu się odgryźć.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tacho
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 5


PostWysłany: 26 marca 2011, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra pasuje, bo widzę kolega ma tutaj od połowy użytkowników plecy. Temat nie dotyczy czegoś innego niż oceniania treści mojego posta, więc nie odbiegajmy za bardzo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaz3k.
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 104
Skąd: Kraków

PostWysłany: 26 marca 2011, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ty nie pasuj, tylko zastanów się nad tym, co piszesz i z kim piszesz...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 26 marca 2011, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tacho, jeśli ktoś ma ~4300 postów, to oczywiste, że jest znany na forum i ma swoich zwolenników : )
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 27 marca 2011, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zamykam, temat jest bezowocny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?