Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Utrata medali
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KrajewsonZK
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 2


PostWysłany: 01 października 2010, 11:00    Temat postu: Utrata medali Odpowiedz z cytatem  

Witam, miałem tm wersje osobna od steama, dzisiaj zainstalowałem steamowska (usuwając nonsteamowska i wszystkie dane) i potraciłem wszystkie medale i trasy odblokowane.
Na serwerze nadal pokazuje, że mam tyle medali ile miałem.
Zna ktoś sposób aby odzyskać te medale i mapy na kompie, bez ponownego przechodzenia każdej trasy?? Miałem znaczną ilość odznaczeń i odrobienie tego zajęło by mi sporo czasu nie mówiąc o nerwach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 01 października 2010, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Medale zachowują się tylko gdy skopiujesz wcześniej (a tego nie zrobiłeś) folder z profilem przed usunięciem poprzedniej wersji, lub jeśli przechodzisz mapy w trybie oficjalnym (tylko w TMUF). Tak więc nie, nie da się tego odzyskać. Ale po co masz przechodzić pojedyńczo mapy? Skoro lubisz mapy nadeo, to jeździsz zapewne na serwerach z tymi trasami. Jeśli tam zrobisz czas odpowiadający złotemu medalowi na np. B10 (czy jakiejkolwiek innej mapce) to medal ten będzie pokazany w trybie solo, z tym, że będziesz widział ją jako zablokowaną do czasu aż zrobisz wymagane medale na trasach B01-05 Smile Nie jeździj na solo, na serwerach zawsze ciekawiej i można się czegoś nauczyć od innych a medale same się odrobią Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KrajewsonZK
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 2


PostWysłany: 01 października 2010, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to trudno, a co do serwerów to wątpię, żeby mi się udało zdobyć medal autora na jakieś czerwonej mapie w 20 minut, nie wspominając o czarnych. Przeważnie potrzebowałem wiele więcej aby się z nimi uporać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mighty Stefan
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 62
Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 października 2010, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzisaj 20 minut, jutro 20 minut i tak dalej i tak dalej... W końcu uda Ci się, a przynajmniej powinno Ci się udać, ów medal zdobyć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Courge123
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 5


PostWysłany: 21 marca 2011, 13:45    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem  

Mi też się medale usuneły , miałem 186 i bam, nie ma... ale w 3 godz pojeździłem, pojeździłem i mam 209 ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 22 marca 2011, 8:35    Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem  

Courge123 napisał:
Mi też się medale usuneły , miałem 186 i bam, nie ma... ale w 3 godz pojeździłem, pojeździłem i mam 209 ^^


szacun...

Co do tematu: dostrzesz też pozytywne cechy utraty medali. Dzięki temu uda ci się lepiej poznać trasy nadeo, będziesz lepszy w grze multi.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mati975
Jeździ konno


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 37
Skąd: Ostrołęka

PostWysłany: 27 marca 2011, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja też mam taki problem, bo wczoraj grałem jeden gracz wbiłem do 90 coś medali a teraz 73 a czasy są te co wczoraj zrobiłem o co w tym chodzi błąd jakiś?
_________________
Login w TMNF: devilmatrix975pl
Nick w TMNF: DevilMatrix975PL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 27 marca 2011, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeżeli dobrze pamiętam, to liczba tych medali powinna się uaktualnić po pewnym czasie. Ewentualnie może raz pokazywać tak, a raz tak. Ja też tak miałem dość często. Ogólnie nie ma sensu zawracać sobie głowy takimi pierdołami :wink:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mati975
Jeździ konno


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 37
Skąd: Ostrołęka

PostWysłany: 27 marca 2011, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

thx za info już chciałem jeszcze raz robić to wszystko
Mam wersje steamowską jeżeli ma to coś związek

_________________
Login w TMNF: devilmatrix975pl
Nick w TMNF: DevilMatrix975PL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?