Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Hedshot Player TV
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 29 Maj 2007, 8:38    Temat postu: Hedshot Player TV Odpowiedz z cytatem  

Witam!

Znalazłem w necie taki program Hedshot Player TV w ktorym mozna ogladac ransmisje z gier fps typu CS 1.6 enemy territory bF2.
Ciekaw jestem czy jest taki program w ktorym emituja wazne rozgrywki w TMN. jeśli jest barszo bym ptosil o coś takiego
Z gory thx

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 Maj 2007, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sprobowalismy (wiec [POL]team) kiedyś coś takiego zrobić, i nawet byla transmisja z 1. MP na trasach nadeo.
niestety wiekszosc graczy polskiej sceny to olalo, i już czegoś takiego nie było.
może kiedyś znow będzie, mam parę fajnych pomyslow, wiec zobaczymy.

a tak w ogole, jak takie rzeczy piszesz, powinienes napisac to prawidlowo, wiec headshot a nie hedshot, i podac link do tego, wiec www.headshot.pl lub www.hstv.pl .
tylko ze i tak, prawie każdy to zna, wie nic takiego rewelacyjnego nie wynalazles.
starczy tylko wiesc na polskie serwery, i już widac, ze jest tam serwer [POL]teama i headshota.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 29 Maj 2007, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem czemu ale logije się na TMN i pisze noconnect internet a internet dziala .Wiesz może c ot trzeba zrobić?

[ Dodano 29 Maj 2007, 9:35 ]
dokładnie pisze not conected to internet wiem co to znaczy ale dziwne bo interet dziala

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 Maj 2007, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niestety nie wiem.

ps. takie sprawy na poprawny odzial.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?