Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
1 kolejka - mappack release
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Universal Team Cup
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iaM. Matix_
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 7
Skąd: Lubartów

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IaM vs. WDD&Ps: 6-0 (24-6)
Screeny: http://www.speedyshare.com/files/28939181/IaM_vs._WDD.rar

Edit:

Już wyłapałem, nie będę poprawiał pliku.

_________________


Ostatnio zmieniony przez iaM. Matix_ dnia 12 czerwca 2011, 20:48, w całości zmieniany 3 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jednej mapy nie policzyłeś jeszcze chyba. 24-6 jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
mscici3l
Jeździ konno


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: okolice Płocka

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Butchers Team 24-6 Team7
http://www.speedyshare.com/files/28939941/BT-Team7_24-6.rar

Tylko 3 pierwsze screeny, gdyż Shadow widział resztę u nas na serwerze.

_________________

Mściciel`s tracks

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Qbica7
Jeździ konno


Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 32
Skąd: Gdynia

PostWysłany: 13 czerwca 2011, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Potwierdzam powyższy wynik.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 13 czerwca 2011, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sytuacja Żorskich i SPW&LR:

Jak na moje oko oba zespoły są siebie warte, niestety, gdy traficie na inny, porządny zespół to już nie będzie zmiłuj. Może po kolei:

Gdy się umawiamy na konkretną godzinę, to przychodzimy na konkretną godzinę, poza tym dopuszczalne spóźnienie to 15 minut. Przedtem najczęściej ma się kwalifikacje, więc się rywalom w tym nie przeszkadza. Z drugiej strony zespół, na którego terenie rozgrywany jest mecz, powinien sobie ustawić hasło (inne niż meczowe) i dopiero, gdy będzie gotowy, zmienić na właściwe, pozwalając przeciwnikowi wejść na serwer.

Podczas meczu wyraźnie napisane jest, że niemile widziane jest pisanie na czacie w trakcie rund; jeśli któryś z graczy wielokrotnie nie zastosuje się do tej zasady, potraktowane to zostanie jako złamanie regulaminu. W takim przypadku nie ma sensu się oczywiście kontaktować z adminem turnieju podczas mapy i pytać o pozwolenie na przyznanie ignora takiemu delikwentowi, tylko podjąć decyzję samodzielnie, a po meczu udokumentować przewinienie przeciwnika i czekać na ewentualne decyzje w tej sprawie.

W tej sytuacji jednak, jak już mówiłem, obie strony są siebie warte i zbytnio nie ma sensu kogokolwiek tutaj karać, aczkolwiek radzę trzymać gębę na kłódkę w następnych spotkaniach i ustalać składy PRZED meczem. Poza tym bardzo śmieszne były sytuacje pomeczowe z tymi banami za wypowiedziane jedno zdanie Very Happy. Ale to już nie moje serwery i nie moja sprawa, chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na jeden punkt, który wydaje mi się, że został niedostrzeżony podczas meczu Team7 z BT:

Jeśli jeden z graczy wycofa się przypadkiem przed startem rundy, należy zakończyć tę rundę przedwcześnie i wystartować ponownie w pełnym składzie . Co prawda Team7 chyba się poddało, to mimo wszystko, gdy jeden osobnik zwraca uwagę na słabe łącze i prosi o zmianę, to mu się, k**wa, odpowiada, a nie spamuje na całego w przerwach między rundami.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Piterson
Jeździ konno


Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 17


PostWysłany: 13 czerwca 2011, 19:05    Temat postu: hej Odpowiedz z cytatem  

damianhhh tu się mylisz pisząc i porównując LR do Zorskich .nie takie spary jechaliśmy i nie z takimi teamami jak żorscy.jakoś nikt nie miał zatrzeżeń co do kultury w trakcie meczu.Ale gdybyś czytał to co wypisywali na czacie to zrozumiałbyś dlaczego wyprowadzili nas z równowagi.zawsze staramy się grać kulturalnie na meczu i na naszych serwerach.Pilnujemy porządku i nie wiem czy wiesz ale na serwerach LR się nie klnie.teraz nie będziemy się patyczkować .jeśli na meczu zespół przeciwny będzie klnąć będziemy banowac i screny robić. A końcowy efekt zostawimy Adminom Ligi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mscici3l
Jeździ konno


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: okolice Płocka

PostWysłany: 13 czerwca 2011, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to tutaj jest pewne uchybienie.

W regulaminie jest napisane:

damianhhh napisał:

W trakcie trwania mapy zmiana nie może zostać dokonana, chyba że gracz opuści serwer na stałe - wtedy należy uzupełnić skład i dopiero wtedy dokończyć mapę.


Więcej nic nie ma i ciężko coś zrobić, gdy gracz prosi o zmianę, a regulamin tego nie uwzględnia. Do samego meczu to prośba o zmianę padła po 4 rundzie. Chyba nie było większego sensu zmieniać gracza, jeśli jeszcze zaliczało mu czasy. Zmiana wprowadziłaby choć małe zamieszanie. Na przyszłość oczywiście postaram się zwracać na to większą uwagę i przepraszam Team7, choć mi się wydaje, że to nie wpłynęło na wynik spotkania.

_________________

Mściciel`s tracks

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 13 czerwca 2011, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Piterson, jak już wszedłem na serwer, to nawzajem się gnoiliście, więc to nie ma większego znaczenia, kto zaczął... Albo się nie odpowiada na zaczepki, albo się idiotów ucisza, a daliście się (wg. relacji większości) wciągnąć i zniżyć do poziomu co poniektórych. Do tego Thunder przesuwał na speca gracza Żorskich, który był w składzie na tę mapę. Poza tym to raczej wy ich wyprowadziliście z równowagi, bo to oni jak gdyby oddali spotkanie. Smile

@Mściwy - fakt, ale takie coś myślę, że można podciągnąć pod zasady fair play - ktośtam wyraźnie miał lagi, a Team7 uznawało go za potrzebnego gracza, a ten mimo wszystko rezygnował z jazdy... No ok, było już pewnie po meczu, ale na przyszłość na takie coś można przynajmniej odpisać, że się nie zgadzacie, a nie totalna olewka.

Inna sytuacja to taka, że graczowi wyraźnie nie idzie na danej mapie i sobie w trakcie rundy wychodzi - niestety, jeśli wyjdzie na stałe, to powinno się to podciągnąć pod ten punkt co zacytowałeś, a taki gracz może się tłumaczyć, że grał źle przez lagi itd. Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Piterson
Jeździ konno


Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 17


PostWysłany: 13 czerwca 2011, 21:34    Temat postu: cd: sprawa meczu żorscy -SPW&LR Odpowiedz z cytatem  

Damianhhhh sorry ,ale żorscy wchodząc na mecz na nasz serwer zamiast się przywiatac kulturalnie przywitali się"Czesc pajace". uciszaliśmy ich wiele razy nic nie pomagało.wyzywali bluzgali na czym świat stoi.A jeśli chodzi o wysłanie na speca zawodnika który jechał to Thunder się pomylił i kulturalnie przeprosił.A pomylił się tylko dlatego że żorscy byli tak zorganizowani że jechało ich 6 na jednej mapce i Thunder wrzucił na speca 6 osobę a że się pomylił to jak zaznaczyłem przeprosił.Zresztą Admin Ligi Joker był na tym meczu i może potwierdzić kto prowokował.Nie gniewaj się Adminie Damianhh że to teraz napiszę ale u nas nie jeżdżą dzieciaki które mają po 15-16 lat. I dlatego nie pozwolimy sobie żeby nas zmieszali z błotem i wyzywali .Tym bardziej że wyzwiska nie dotyczyły się tez tylko do nas a do matek graczy.Cyt:"Twoja matka się rucha....."Pytam się teraz co bys zrobił? Co by inni zrobili.Następnym razem będą screny i przerywamy mecz.tylko mam nadzieję że do tego nie dojdzie bo pozostło nam grać z normalnymi przeciwnikami.Sorry za ten wpis ale muszę bronić dobre imie Let's Rocka żeby nikt nie porównywał nas do "teamu" żorskich.
z poważaniem:Piterson

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 14 czerwca 2011, 1:01    Temat postu: Re: cd: sprawa meczu żorscy -SPW&LR Odpowiedz z cytatem  

piterson masz oficjalnie u mnie przejebane, damian napisał coś i miał być koniec.
Jest takie powiedzonko:
"winny będzie wypierał się przyznać do winy" (możliwe, że inaczej brzmi, ale znaczy dokładnie to)

(większość w tym względzie shadusiu nie ma nic do gadania bo fuzja spw i LR jest z 3 razy większa niż skład żorskich, więc dyskryminujesz mniejszość? Razz)

ale zgodzę się staruszku z tobą w jednym, następnym razem będę screen-owal Smile aż żałuje ze nie nagrywałem meczu. Rolling Eyes

odnośnie tego podpunktu ze zmiana osoby w czasie meczu, przydałoby się to zmienić na możliwe, rożne rzeczy wyskakują (osobiste lub inne problemy) podczas meczów. Jednakże "..."( brak pomysłu jakie "ale" dać)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piterson
Jeździ konno


Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 17


PostWysłany: 14 czerwca 2011, 5:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sawier nawet tu nie umiesz się zachować.Dla was najlepszym wyjściem było by żebyśmy milczeli.Ale nic z tego .Niech wszyscy wiedzą jakim teamem jesteście młodzieńcze.A to co napisałeś że mam u Ciebie cyt: oficjalnie przejebane" to mnie to obchodzi co zeszłoroczny śnieg.Wczoraj rano od was jakiś typek wszedł na LR CUP i zgadnij jak się zachował że dostał bana natychmiast? Wy ubliżanie macie już wpojone ale właśnie z takimi dajemy sobie radę na serwerach naszych. A co do winnego to ja się nie tłumacze ."Staruszek" tylko pisze prawdę o tym co się stało.I żeby to było przestrogą dla innych teamów grających z żorskimi. Może w taki sposób uda się naprawić Waszą kulturę zachowania na obcych serwerach. bye
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 14 czerwca 2011, 6:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skończcie już z tym tematem bo tylko doprowadzacie całe tmpl do śmiechu. Nie pierwszy mecz w którym ludzie się wyzywali i nie ostatni. Więc dajcie sobie spokój i trenić, a nie tu płakać
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
74raf
Jeździ konno


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 69
Skąd: ŻORY

PostWysłany: 14 czerwca 2011, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jedna z kulturalnych wypowiedzi jednego z graczy z Let's Rock ... udokumentowana przeze mnie :
Thunder
12/06/11 23:20
"jesteście cioty nad ciotami k**wa az zal. Wszystkich normalnych zapraszamy do klanu LetsRock"
Obrona : i nie mam więcej pytań
Wyrok wyda Anna Maria Wesołowska : hahaha zamykam ową pogadankę gdyż ona do niczego nie prowadzi tylko znowu zaognia ....Tak apropo dajcie ognia bo idziemy uprawomocnić wyrok przez wypalenie fajki pokoju.
Panie Prokuratorze Shadow proszę oficjalnie ogłosić zamknięcie owej debaty gdyż znowu nie potrzebnie się zaognia a Anna Maria Wesołowska wpadnie w nałóg od palenia kolejnych fajek pokoju

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 14 czerwca 2011, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie no panowie, bardzo ładne wystąpienie. Ale zrobię to co już dawno powinno być zrobione. Zamykam ten temat, jeśli macie sobie coś do wyjaśnienia to wyjaśniajcie, ale nie tutaj.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 14 czerwca 2011, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NADAL CZEKAM NA SCREENY Z MECZÓW XST-GWC&SST ORAZ ŻORSKICH I SPW&LR. DO CHOLERY. WYSYŁAĆ NA GG.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 14 czerwca 2011, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ostatecznie otrzymałem wszystkie screnny:

http://www.tmpl.info/files/utc/I_kolejka.rar

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Universal Team Cup Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?