Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
TM United
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qlvi
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 3


PostWysłany: 13 czerwca 2011, 11:26    Temat postu: TM United Odpowiedz z cytatem  

siemaa maiałem konto orginalne i posiadam je dalej tylko po formacie klucza nie zapisałem... ;/ i teraz jak odpalam gre TM united to prosi mnie o klucz; / a gra jest caly czas zainstalowana da się go jakos odzyskac na meila czy coś ? albo jak sprawdzic konto swoje w tm i jaki klucz został użyty Sad pomocy Mad

chodzi mi o odzyskanie klucza oryginalnego z konta albo przypomnienie bo o werifikacje ; / chodzi dokładnie konta, miedziaki sa ale nie mogę ich wydawać tak samo grać na multi ;/ tylko na tmnf

_________________
qlvi;*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
permarc
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 134


PostWysłany: 13 czerwca 2011, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najważniejsze abyś pamiętał login i hasło konta do którego przypisałeś oryginalny klucz, do odpalenia gry wystarczy jaki kolwiek zużyty key. Jeżeli zaś zależny ci na odzyskaniu własnego keya to przeczytaj sobie to http://forum.mania-creative.com/thread-1506.html
_________________

]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
qlvi
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 3


PostWysłany: 13 czerwca 2011, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dziekuje ci bardzo jutro poczytam Smile napisze co i jak
_________________
qlvi;*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 13 czerwca 2011, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludzie kto robi formata bez zapisania swoich danych, save'ów z gier etc? Ostatnio sam robiłem formata i świeżą instalkę XP i po przywróceniu katalogu z "Moich dokumentów" oraz folderu "Cache" Trackmanii gra uruchomiła się tak jak wcześniej, bez podawania klucza, nawet z tymi samymi ustawieniami.

Na przyszłość taka rada: róbcie sobie kopie zapasowe a znacznie ułatwicie sobie życie.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
qlvi
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 3


PostWysłany: 14 czerwca 2011, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dalej lipa :/ nie mam tego kodu wlaczylem united na jakims innym kodzie ale jak chce wydac manialink te meidziaki to prosi o 3 ostatnie litery cyfry o weryfikacje konta ;/ jak inaczej mozna odzyskac tego keja ;<
_________________
qlvi;*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?