Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Twarogi Polskie
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PastucH
Jeździ konno


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 44
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 15 czerwca 2011, 20:24    Temat postu: Twarogi Polskie Odpowiedz z cytatem  

Twarogi, po około miesięcznej przerwie, wracają. Po nieudanym CAP'ie chcemy wystartować w TMT. Po tej krótkiej nieobecności mamy ogromne problemy ze składem. Większość skończyła grać albo przeniosła się do innych drużyn. Na ten moment mamy tylko 4 pewnych zawodników. Nie przedłużając - zapraszam wszystkich do Twarogów!

Oferujemy:
- serwer tmtp://#addfavourite=twarogowy_serwer
- stronę http://twarogipolskie.pl
- Team Speak 3
- przyjazną atmosferę
- ładny bolid http://twarogipolskie.pl/images/news-pics/9_1280858512.jpg
- co jakiś czas przeprowadzamy wywiady, organizujemy turnieje wewnętrzne, TP Awards i wiele innych
- staramy się, aby Twarogi cały czas żyły, dlatego wystartowaliśmy z "Twarogowym Przesłuchaniem" (ze względu na małą aktywność porzuciliśmy projekt, ale na pewno do niego wrócimy), mamy zamiar w niedalekiej przyszłości zrobić koszulki drużynowe
- częste LAN'y drużynowe. Byliśmy już dwa razy w Poznaniu oraz Wrocławiu, raz w Skorzęcinie (w tym roku także mamy zamiar się tam wybrać)
- Kate

Istniejemy blisko 2 lata, a więc coś już osiągnęliśmy:
- top 9-16 na TMT 2010
- top 64 na ostatniej edycji STC
- nasz zawodnik zajął 8 miejsce w turnieju Cyberarena 36i6
- 14 oraz 11 miejsce odpowiednio na PL8 i PL9

Oczekujemy:
- zaangażowania (trenowanie, udzielanie się na stronie i forum, w miarę możliwości pojawianie się na LAN'ach)
- właściwego zachowania
- przyzwoitych czasów na techach

Wiek nie gra znaczącej roli.

Wszystko co musicie zrobić, aby znaleźć się w Twarogach to:
- napisanie podania na stronie http://twarogipolskie.pl
- poczekanie na parę odpowiedzi
- zrobienie czasu na wybranej mapce na naszym serwerze

Oczywiście mamy ograniczony czas (zapisy do TMT trwają do 19.06), a więc proces rekrutacji w wielu przypadkach przyspieszy.

Zapraszam! Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
mariuszosw
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 84
Skąd: ostrów wielkopolski

PostWysłany: 16 czerwca 2011, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

witam Smile odpisując na posta ( którego już nie ma bo wkradla się cenzura tmpl. Smile ) dlaczego sami robimy lany i ukrywamy się przed monitorami zamiast pic z wami odpowiadam: nie wiem Smile jakos tak zawsze wychodzi ze brak czasu, srodków lub w tym terminie sami już mamy ustawione spotkanie. Twarogi spotykały się z reguły przy okazji ważnych dla nas wydarzeń. A to po zdobyciu top 16 tmt a to po zdobyciu przez Lecha mistrzostwa a to bo wyjazd miała moja i Pastucha ukochana Stalówka ( drużyna koszykarska). Na pierwszy wyjazd zapraszaliśmy wszystkich z tmpl i było ze odzewu więc stwierdziliśy że nikt nas nie lubi i się nadal będziemy ukrywać Smile . Zogranizujcie mecz w kosza na jakims lanie to jedziemy od razu:). I taka prośba o nie usuwanie postów bo tak naprawdę każdy post coś wnosi i taka jest prawda a lepiej żeby tematy żyły a nie były tylko notką informacyją.
_________________
Kosz to poezja, Streetball finezja, wsad radością ten sport miłością.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 16 czerwca 2011, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom, widzę, że przykład Lexia nic nie wpoił niektórym i kolejka do wywalenia moderatorów się wydłuża Smile

niestety - na naszych LANach grać można jedynie na siedząco, ewentualnie w pozycji embrionalnej, bo nikt nie ma ani chęci ani sił na co innego Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 czerwca 2011, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Shad - żeby nie było, że to jakiś noname usuwa posty Wink Jeśli uważasz, że nadużywam "władzy", to nie ma sprawy, z tym, że ja nie wywalam postów, które są niemiłe dla mnie, po prostu - to temat o rekrutacji i tym powinien pozostać, nie uważasz ? Wink

Ale skoro chceta pospamować i autorowi to nie przeszkadza, nie widzę problemu, żebyście sobie spamowali Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 16 czerwca 2011, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeszcze powinni być mi wdzięczni, że im temat podtrzymuje ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 16 czerwca 2011, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kto usuwa posty? Evil or Very Mad Nie widzę podstaw, żeby usuwać kulturalnie napisane posty.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 czerwca 2011, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shad, ja rozumiem, że każdy rozgłos jest dobry ;P A odświeżanie odświeżaniem, ale skoro temat był napisany wczoraj, to jeszcze nie jest tak stary temat, żeby trzeba było odświeżać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 16 czerwca 2011, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pastuch, Mario, wy żyjecie! Very Happy Dobrze by było kiedyś wpaść na się na jakimś serwerze Razz

P.S.
Zrobiliście większy spam i do tego mniej na temat, niż był przed usunięciem postów. Brawo.

P.S 2
@Shadow Z tego co pamiętam, sam prosiłem o zabranie "Admina". I nigdy nie kasowałem postów innych niż spambotów.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 16 czerwca 2011, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I o to chodzi na tym forum:P póki kompletni idioci nie dochodzą do głosu to jest OK, a Twarogi się cieszą, że ich temat jest ciągle na wierzchu Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
mariuszosw
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 84
Skąd: ostrów wielkopolski

PostWysłany: 17 czerwca 2011, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

uwaga bo sklad się powieksza Very Happy już jest 7 czy tak wiecej osob Very Happy go go go ostatnio dalismy dupy na tmt i teraz się sprobujemy zrehabilitowac:) wiec zapraszamy Smile
_________________
Kosz to poezja, Streetball finezja, wsad radością ten sport miłością.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Creative.
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 144

Skąd: Zamość

PostWysłany: 18 czerwca 2011, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Joker,źle się wyraziłem,bo nie o to mi chodziło ;]
_________________
Like that !






Ger?!


Ostatnio zmieniony przez Creative. dnia 18 czerwca 2011, 11:02, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 18 czerwca 2011, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CreatiVek napisał:
Mariusz mam pytanko,jestem w teamie skoro byłem przyjęty? :>

Masakra Rolling Eyes

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?