Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Universal Team Cup - der idee
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Universal Team Cup
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 29 czerwca 2011, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja pierdziele skończcie już te dyskusje.
Nie rozumiecie chyba słowa uniwersalny. To znaczy, że najlepszy w jak największej ilości rzeczy. Skoro było 4-2 to znaczy, że drużyna która wygrała 4 trasy jest bardziej uniwersalna i potrafi nauczyć się większej ilości tras niż drużyna, która wyuczyła się tylko dwóch.
Weźcie na przykład siatkówkę. Nie raz się zdarza, że jakaś drużyna wygrywa 3-2 a przegrywa na punkty powiedzmy 120-117. Tak było jest i będzie.
Po prostu zwietrzyliście szansę na pokonanie dobrych drużyn w dziwny i naciągany sposób i się teraz plujecie. Trzeba było się wyuczyć wszystkich tras a nie dwóch.
Może faktycznie nie zostało wszystko zapięte na ostatni guzik i tu nie zaprzeczę ale sami zatwierdzaliście taki regulamin a nie inny a jak trzeba było pomóc go układać to milczeliście jak grób.
Tak samo również mi tekst z kolesiostwem się nie spodobał. Ale decyzja została podjęta jak najbardziej słuszna i zgodna z ideą tego turnieju.
Teraz jesteście tacy mądrzy to sami spróbujcie zorganizować jakiś turniej i się przekonacie, że nie jest to takie łatwe zajęcie jak by się wam wydawało.
W gębie jak zwykle jesteście mocni ale to wszystko.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
goldike
Jeździ konno


Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 12


PostWysłany: 29 czerwca 2011, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Ja nie podzielam Kiciak zdania, że wszechstronniejsza jest drużyna która wygrała więcej map, bo drużyna POL na dwóch mapach nie pokazała niczego.

ale wklepali wam na 4, gdzie wy byliscie niby przygotowani, wiec skoncz wasc pieprzyc bo robisz się nudny i zalosny.
Cytat:
Szkoda że zamknęliście temat fakt jest paru tutaj użytkowników co tylko bez sensu piszą ale większości podzielają temat że organizatorzy powiem to tak kolokwialnie zdupczyli sprawę.

jaka wiekszosci do cholery? To, ze nabiliscie wiecej poistow w temacie nie znaczy, ze wiekszosci ma takie zdanie, jak wy. Zreszta no nawet nie wy nabijaliscie posty, ale dzieciaki z bt. zrozumcie, ze nie macie racji i przestancie spamować na forum. odpadliście, wiec sajonara.

Cytat:
P.S. bt trzymamy dla Was kciuki Wink)

tak trzymacie za nich kciuki, a oni smieja się z was na serwerach. zreszta i tak nie maja szans z xst.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BT Kuchar
Jeździ konno


Dołączył: 20 Cze 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 87

Skąd: mam wiedzieć?

PostWysłany: 29 czerwca 2011, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
tak trzymacie za nich kciuki, a oni smieja się z was na serwerach. zreszta i tak nie maja szans z xst.


Nie wiem po co się wypowiadasz jak nawet nie masz pojęcia, ale widocznie wiesz wszystko lepiej. W dodatku nie potrzebnie wciągasz bt ,,do swojej gry,, kimkolwiek jesteś. To by było na tyle, bo nie chce mi się prowadzić zbędnych dyskusji w szczególności z kimś takim jak ty.

PS. Dzięki 7-demki za wsparcie :wink:

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29 czerwca 2011, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A widzisz, on Cię trololololuje, a ty mu odpowiadasz bezsensownym postem, bo przecież nie można obrażać BT.. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Qbica7
Jeździ konno


Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 32
Skąd: Gdynia

PostWysłany: 29 czerwca 2011, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra więc kończę pieprzyć. Myślałem że chociażby temu że jestem liderem to mogę przynajmniej jednego posta napisać.
Odpadamy i już mi to wisi.
Niech nikt z Team7 już nie zabiera głosu, nie ma po co.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Desti
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 1


PostWysłany: 30 czerwca 2011, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To jest wlasnie POLSKA.Madrzejszych ludzi jest mniej niz Glupszych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Universal Team Cup Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?