Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Runes of Magic
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 16 lipca 2011, 10:13    Temat postu: Runes of Magic Odpowiedz z cytatem  

Nie widziałem tutaj jeszcze takiego tematu.
Z powodu nudy wakacyjnej dla niekórych RoM to może być świetne rozwiązanie.
Bardzo przyjemnie się gra ale pod warunkiem, że nie gra się samemu.
Jest to typowy mmorpg oparty na świecie fantazy. Jak ktoś kojarzy wow'a to świat wygląda podobnie.
http://www.runesofmagic.com/pl/index.html
Wszystko znjdziecie na tej stronce Smile

Zapytam jeszcze czy ktoś może ze sceny gra już bądź grał w Rom'a

Ja gram aktualnie na serverze Cath - polecam

Tutaj jeszcze filmik ktorym się jaram Very Happy Dobry koks

http://www.youtube.com/watch?v=5RbB63ERfXU&feature=related

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 16 lipca 2011, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gralem przez chwile, kolejna marna podrobka wowa. i to dosłownie.
zanim zagralem obczailem screeny, interface jest niemal identyczny (mozna by pomyslec ze to wow z addonami) podobnie jak screen z jakiegoś tam miesta, zywcem wyjete z wowa stormwind city. nie chce, nie lubie, nie zagram ponownie.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 16 lipca 2011, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

E tam pierdolisz, z każdym updatem jest coraz mniej podobne do wow'a ;p
A nawet jeśli to to źle? Ważne ze fabula jest inna Very Happy A że interface jest identyczny to normalne. Każda gra mmorpg teraz ma podobny interface.
To nie powód żeby nie grać, przynajmniej dla mnie.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iaM. mielu
Jeździ konno


Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 23


PostWysłany: 16 lipca 2011, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie polecam, do poziomu około 55-59 można grać śmiało za darmo. Niestety potem gra jest droższa od tych z abonamentem.
Czy to klon wowa? Może grafiicznie bo rozgrywka uwierz jest zupełnie inna.
Poza tym wow odchodzi powoli do lamusa*, świadzczą o tym ich zabiegi marketingowe, no i hmm zbliżająca się premiera GW2.


* Co wcale takie dziwne nie jest bo gra ma te swoich parę latek.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 lipca 2011, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wow odchodzi do lamusa ? Widziałeś grafikę, którą zaimplementowali w Cataclysmie ? Widać, że w wowa grałeś 5 minut na serwerze pirackim Wink

Osobiście gram w wowa na globalu od jakichś 3 lat, rozgrywka w każdej innej grze jest nudna w porównaniu do blizzardowskiej - Wow będzie na szczycie wraz z GW2, a "odejdzie do lamusa" dopiero w momencie wypuszczenia Tytana.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 16 lipca 2011, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zgodze się z Ajemem. WoW nigdzie nie odchodzi i nie odejdzie przez jeszcze dłuższy czas, rozgrywka na Cata jest 20x ciekawsza nawet grajac bez znajomych niz w jakieś podrobki. Aktualnie szkoda mi kasy na to bo musze zaoszczedzic na kilka rzeczy, ale może kiedyś wrócę do gry na blizzie.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 17 lipca 2011, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak i Ajem: Rozumiem was doskonale, gracie od kilku lat i wydaliście już trochę kasy i uważacie, że WoW jest lepszy. Jednakże wydaje mi się, że dużej części internautów nie stać na abonament do WoW i dlatego gra w Runes of Magic. Może i jest to nędzna podróbka jak piszecie, ale daje im namiastkę WoW. Pozdrowienia

Idźcie się opalać Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 17 lipca 2011, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie nie, zle mnie zrozumiales Very Happy nie gram w wowa parę lat, na blizzie z duzymi przerwami zagralem w sumie okolo 4 miesiecy Very Happy (nie mam nawet postaci z max lvlem, a konto mam tbc ) wiecej gralem a prywatnych ale tez nie dużo, ale te 4 miechy naprawdę wystarczyly zeby przekonac się jak swietnym mmo jest wow i jak daleko sa wszystkie podrobki klonujace wowa. a co do kasy to nie jest tak zle, mozna grać na prepaidach 2 miesiecznych ktore na allegro sa za 60-80 zl wiec to w sumie tak wiele nie jest.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 17 lipca 2011, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zbakany, próbowałem grać w darmowe mmorpg i jedynym, który mógł jakkolwiek konkurować z WoW'em był Rappelz - świetnie rozwiązana gra, bardzo mi się podobała. Kwestia nie polega na tym, że gram w wowa już długo (bo w sumie od dwóch miechów po prostu mi się nie chce, wszystko, co mogłem, mam), tylko tutaj bardziej chodzi o to, że gra z milionami równocześnie jest świetna. Idziesz sobie po ulicy, spotykasz grupkę ludzi, kombinujecie coś, idziecie lać bossy. Rozumiem, że jako darmowa gra RoM może mieć sporo graczy, ale nie grałem, więc niezbyt mogę się wypowiadać.

Kolejna sprawa to to, że wielu uważa, że WoW ma brzydką grafikę. Ok, to zapraszam, kto z Was może odpalić WoW'a na full detalach z DX11 i będzie miał więcej niż 60 fps - ma mocarnego kompa Wink Bo fakt faktem, był brzydki, ale z powodu takiego, by mógł w niego zagrać KAŻDY, bez względu na to, jaki ma komputer. Teraz, jako że części są tańsze, niż były te 7 lat temu, grafika poszła o niebo dalej, bo, można gadać co się chce - ale grafików Blizzard ma jednych z najlepszych na świecie, co widać po filmikach, co widać po przerywnikach w SC2, co widać wreszcie po tym, jak świetną pracę wykonali przy WoW'ie i najnowszym dodatku. Tak, jest to gra łatwa na tyle, że każdy może w nią grać. Jednak nie, nie jest to gra, w którą każdy, kto zagra, od razu będzie wiedział wszystko. Nie każdy będzie topował recounta, nie każdy najlepiej trzymał aggro, nie każdy wyhealuje cały rajd solo Wink Taka jest prawda, każdy mmo ma wiele plusów i wiele minusów, jednak w WoW'ie, jako jedynym MMORPG, ilość plusów kosmicznie przeważa ilość znikomych minusów.

Chciałbym się tylko dowiedzieć jednego:

Co autor miał na myśli pisząc "Poza tym wow odchodzi powoli do lamusa*, świadzczą o tym ich zabiegi marketingowe" ? Z chęcią dowiedziałbym się, jakie to zabiegi marketingowe świadczą o tym, że wow się starzeje, skoro, według najnowszych danych, WoW nadal ma największą ilość graczy na świecie, co gorsza, jeszcze ich ilość wzrasta z każdym dniem ? Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
iaM. mielu
Jeździ konno


Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 23


PostWysłany: 17 lipca 2011, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To teraz zadajmy sobie pytanie dlaczego wzrasta liczba graczy?
Przedłużenie żywotności trialu, można oficjalnie zdobyć całą gre za darmo i grać przez miesiąc bez abonamentu. Uważam to za chwyty marketingowe, które potencjalnie zwiększają llość graczy. Podobnie jak przejscie AoC na jako taki f2p.

Nie umniejszam zajebistości Wowa nad innymi MMO, bo to Król jest od lat.

Zagroźić mu może tylko nowe mmo z Blizza, bądz GW2 jeśli nie okaże się niewypałem Smile
Nie porównuje Wowa z Lol, który go własnie przegonił w liczbie godzin na Xfire* bo to dwie zupełnie inne gry MMO.


*Czy Xfire to dobre źródło czerpania wiedzy na temat popularności danej gry? Ja uważam, że tak. Nie znam wszak innego lepszego^^[/quote]

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 17 lipca 2011, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mielu napisał:
To teraz zadajmy sobie pytanie dlaczego wzrasta liczba graczy?
Przedłużenie żywotności trialu, można oficjalnie zdobyć całą gre za darmo i grać przez miesiąc bez abonamentu. Uważam to za chwyty marketingowe, które potencjalnie zwiększają llość graczy. Podobnie jak przejscie AoC na jako taki f2p.


no i zle czytasz info chlopcze. mozna teraz grać za free w czasie nieograniczonym ALE mozna wbic conajwyzej 20 lvl Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 17 lipca 2011, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@ajem Zeszly miesiac był dla Wowa najgorszy ze wszystkich bo po raz pierwszy ubylo graczy a nie przybylo. Stad mozliwosc gry za darmo do ktoregos tam levela. Sory za brak polskich znakow i interpunkcji ale pisze na komorce a jak orty sa to tez sory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* Arthas
V.I.P.


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 99
Skąd: Zadole

PostWysłany: 17 lipca 2011, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seraphim ma racje w cda o tym pisali Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 17 lipca 2011, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wow nawet jeśli z każdym miesiacem będzie miał coraz mnie graczy to tak utrzyma się jeszcze bardzo dlugo. świadczy o tym przerażająca ilość graczy. jednak gry płatne takie jak wow zniechęcają niektórych graczy poniżej 18ego roku życia... czemu? Very Happy mało którzy rodzice dają na gry swojemu potomstwu Razz studenci też muszą mieć pieniądze dla siebie może że są z rodziny hrabskiej itd to idzie Smile
_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 17 lipca 2011, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Możliwe, że Wow stracił graczy, opieram się tylko na informacjach sprzed jakiegośtam czasu - jednak bądź co bądź, granie do któregoś levelu to nie tyle chwyt marketingowy, co fakt, że do 20 poziomu można dojść w parędziesiąt minut. Więc tak, czy siak nie pozna się gry od deski do deski, ba, w takim zakresie znają ją tylko twórcy Wink

A wracając do kwestii GW2 - mam nadzieję, że okaże się konkurencyjnym tytułem. Bardzo podoba mi się idea tej gry, ale wykonanie jedynki nie było jakieś szczególnie dobre... oby to poprawili Wink

Co do nowego mmo blizzarda - tak, będzie, ale dopiero w 2013 roku, roboczo zwane "Titan". Wiadomo (oficjalnie, bo wielu informacji NIE MOŻNA ujawniać [pozdrawiam Robot, i tak się nie dowiesz ;p]) tyle, że gra nie wyrzuci WoW'a, bo będzie w świecie całkowicie innym i nie kolidującym ze światem aktualnie piastującym najwyższe miejsce wśród online rpg. Nie, nowe mmorpg blizzarda nie będzie World of Warcraft 2 - jak wielu może uważać Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 17 lipca 2011, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Poprawcie mnie jeśli się myle ale ten tajemniczy Tajtan ma być mmo w swiecie StarCrafta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 17 lipca 2011, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Potwierdzoną informacją jest tylko to, że Titan NIE BĘDZIE w świecie Warcrafta. Cała reszta to spekulacje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 17 lipca 2011, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Offtop

Wiem ze Blizzard to znana marka i każda ich gra to kolejny hit, ale nie lubie takiego nie mowienia o niczym i zarazem zapewniania ze to zmiecie nas wszystkich itp.

Ontop

Gralem w Runes do chyba 5 poziomu, potem się wkurzylem, bo nie dosc ze podroba to jeszcze w baardzo mocny sposob faworyzuje graczy uiszczajacyh mikroplatnosci, przyklad z tego mojego podworka to kon, który był dostepny za 100 diamentow (sic!), co pozwalalo na szybsze przemieszczanie się, avi z tego co wiem te 100 diamentow było wowczas warte kolo 20 dolarow, wiec uwazam ze WOW ze swoim abonamentem jest zdecydowanie bardziej uczciwa pozycja, bo daje wtedy wszystkim graczom to samo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 lipca 2011, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja mam tylko nadzieję, że wydadzą kiedyś mmo w świecie Diablo. Pewnie sobie poczekam z 5-15 lat, ale póki nie zobaczę "World of Diablo" (huk wie jaki tytuł miała by rzeczona gra) w żadne mmo(rpg) grać nie zacznę.

Póki co czekam na Diablo III, ale po informacji, że ma być skierowana bardziej ku nowym graczom, wiele się nie spodziewam.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 18 lipca 2011, 1:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja wam powiem tyle, ze za oknem jest zajebista pogoda , która zacheca na spotykanie się ze znajomymi przy browarku zamiast siedziec w domu przed komputerem i zastanawiac się która gra mmo jest lepsza Very Happy
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?