Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL10-Podyskutujmy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 21 lipca 2011, 9:52    Temat postu: PL10-Podyskutujmy Odpowiedz z cytatem  

Misza masz rację ^^ Tematy nam się pojebały także proszę bardzo.... pomyślmy, pokombinujmy, przeanalizujmy. Ruszmy dupy!
_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 21 lipca 2011, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra, to tak realnie jakie teamy są aktywne obecnie:

XX
POL
NS (nie wiem czemu, caly czas was omijam ^^)
MD
XST
T7
BT
WDD
SPW
TP

Skonczyly mi się pomysły Very Happy

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 21 lipca 2011, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

10 teamów.
Nawet jak 4 odpadną to PL można rozegrać.
Kwestia teraz trudniejsza, czyli to o czym pisał Kiciak...
To będzie trudne, ale trzeba się zastanowić co możnaby zrobić, aby jakoś dodać walki w tym turnieju...
Niestety, ale faktem jest, że w zwykłej formie takiej jak zawsze pl będzie nudne jak flaki z olejem

Choć Kicka nie oszukujmy się, bo w PL9 było podobnie...
2 teamy rozpierdalały wszystkich i walczyły o top1
i 2 teamy walczyły o top3 i rozpierdalały reszte prócz zespołów z top2...
Wychodzi z tego tyle że wystarczyło rozegrać 2 mecze zeby poznać top4 teamów w Polsce...

Także mimo iż masz rację myślę, że nie możemy iść tym tokiem myślenia, bo wtedy PL10 na pewno nie zrealizujemy.

(Dodano 21 lipca 2011, 10:04)
Tak jak napisali Etis i Santa w tamtym temacie...
Chodzi o sam fakt grania...
Fakt tego, że PL nie upadnie i będzie kontynuowane,
a myślę że ciekawie i tak może być...
Można znaleźć na to sposób, tylko nie można siedzieć na d*pie z założonymi rękami i pierdolić, że to nie ma sensu.

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 21 lipca 2011, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak jak pisał etis w temacie o UTC "Po co na STC czy TmT zapisuje się około 100 drużyn, jeśli wiadomo, że wygra mX, YYT albo diginitas?" i ja się z tym zgodze. Tez nie wiadomo ile teamów się zapisze. Rok teamu zapisały się zupełne nieznane teamy na scenie tech zeby sobie zagrać, nawet w tej 3 lidze. I było więcej drużyn. Mozna zrobić tak, ze jeszcze będzie np. 8,10,12,14 (parzysta liczbaz zespołów) to podzielić je na 2 grupy. Czyli 1 i druga liga. Jak będzie więcej to wtedy 14 teamów po kwali do lig zostaje przydzielonych, a reszta odpada, ew. w 3 lidze. Moim zdaniem nie ma co zmieniać zasad PL10, bo szkoda czasu Razz Zagrajmy tak jak zawsze i tyle. Bo jak ktoś zrobi PL10 tak jak UTC (czyli np. mapa tech + mapa nadeo + coś tam jeszcze) to ja za taki turniej osobiście dziękuje (mimo, ze mogłoby to zmienić trochę wyniki) Smile
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 21 lipca 2011, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To robimy tak POL, Gameburg i XST mają na początek -10 punktów za jakąś aferę korupcyjną i wtedy inni mają jakiekolwiek szanse. Very Happy

A tak na serio wszyscy wiemy, że najciekawszy będzie mecz POL z Gameburg, tak jak w zeszłym roku. Jeszcze pamiętam ten mecz. :wink:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 21 lipca 2011, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gdybyśmy wiedzieli, że wygramy to po cholere chcielibyśmy grać??
przecież gdyby to było pewne to moglibyśmy powiedzieć.
Pierdolimy to jesteśmy aktualnnymi Mistrzami Polski, ch** z pl10 bo i tak jesteśmy najlepsi.
Tylko tu się pojawia problem... Nikt z nas raczej tak nie sądzi...
I nie ukrywam, że PL10 miałoby dla nas na celu przede wszystkich sprawdzenie czy nadal GBT>POL...
Uważam, że mecz byłby mega ciekawy, a jeszcze miesiac temu twierdziłem, że POL złoiło by nam dupska...

Moim zdaniem trzeba spróbować niezależnie od wszystkiego...
Niech nawet będzie jedna liga i 6 zespołów, ale niech wszyscy do choinki grają i niech odbędzie się to wszystko bez walkowerów...
na TmT widzę, że sporo Polskich zespołów ( GBT nie gra więc -1 ), i potrafią się jako tako zmobilizować, więc dlaczego niby na zagranie PL10 mieliby dupy nie ruszyćCo?



edit: a i myślę, że brak walki nie jest konieczny... niech się zdarzy, że terminarz będzie tak pechowy, że np w meczu z XST nie będzie mógł zagrać Nothing, a POL zagra bez Shadowa. Wtedy sprawa jest otwarta w stu %, co nie oznacza też, że w przypadku obecności tych graczy w swoich teamach XST byłoby kompletnie bez szans... Szanse są zawsze i jeśli tylko zepnie się odpowiednio mocno dupe to wszystko jest możliwe.

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 21 lipca 2011, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seraphim: To, iż jesteśmy w Gamingu nie znaczy, że mamy pewną wygraną ?

Fakt faktem, patrząc realnie, są trzy drużyny, które będą walczyć o zwycięstwo - dokładnie tak, jak było ZAWSZE, więc nie widzę, co jest nie tak. Zawsze było POL, TCW i ostatnio XX, którzy wymieniali się pozycjami w lidze. Kiedyś próbowało jeszcze zrobić coś pS v.2, P4G, parę innych teamów, ale zawsze pozostawała na czele "wielka trójka", że tak to określę.

Drużyn jest sporo, tylko po prostu niektóre mają nastawienie "ej, i tak nie wygramy, po cholerę startować?" - to jest nastawienie czysto materialistyczne, bo, jasny ch*j, przecież to tylko gra jest Wink

Kwestia leży w tym, czy będzie kilka drużyn, które dopełnią "pierwszą ligę" i nie będzie tragicznych sytuacji w sprawie walkowerów, bo byłoby szkoda.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 21 lipca 2011, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak przykładowo te 10 zespołów to 2 grupy przykładowo po 5, 2 wychodzą i 4 w półfinalach i tak wiadomo, że zapewne bedą to POL, XX, XST, MD, można by coś pokombinować w formacie rozgrywek, wszyscy by zagrali, i by słabsze teamy mogły się zmierzyć z POL czy XX, co by było dla nich fantastycznym pożegnaniem z grą.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 21 lipca 2011, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wedlug mnie wszystko powinno zostać jak na PL9, podział na ligi po kwali. Grupy nie mają sensu. Czemu? Przykładowo: xx, pol i xst nie mają składu na kwali i trafiają do jednej grupy... Grupy były na UTC i to wystarczy Razz Jedyna roznica w porównaniu z PL10 powinna być taka, ze w kwali mogą jechać wszyscy, a zlicza się czasy najlepszej czwórki (tak jak było na UTC). Powód? Jeśli jedzie tylko 4 graczy, to wyniki kwalfikacji nie są do konca równomierne ze skille teamów. Wystarczy, ze jeden gracz ma jakieś problemy i na kwali nie zrobi czystego przejazdu. I już cały team traci, a tak zawsze ktoś inny może wykręcić dobry czas. Dodatkowo gracze będą ryzykować, a nie jechać tak, byle zrobić w miare dobry czas (nie tyczy się to graczy POL, XX, XST bo to boty są Razz)
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 21 lipca 2011, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Było by ciekawie, gdyby trafili na siebie w grupie, w półfinałach oczywiście by wygrali i też by grali w finale. Pomyśł sobie finał PL10 jak to brzmi, jeszcze nigdy nie było podobnego wydarzenia na Polskiej scenie (Przynajmniej ja nie pamiętam). Co innego jest mecz dwóch najlepszych drużyn w lidze, a co innego finał playoffów.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 21 lipca 2011, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tylko, ze wtedy liczy się tylko wygrana. Przyjmijmy, ze są 3 mapy w mappacku, wystarczy wytrenować dwie, zeby wygrać mecz i grać dalej. A jeśli byłoby tak jak rok temu, to liczy się każda mapa, bo przegranie 3 map jest równoznaczne z przegraniem meczu.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 21 lipca 2011, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dlatego trzeba jakiś mądry system wymyśleć mózgami, bo jak by była tylko jedna liga dla 6 teamów, to by inni sobie nie pograli. Ale to wszystko zależy od tego ile się zapisze drużyn, ja proponuje wstępne nieoficjalne zapisy, aby można było wymyśleć jakiś mądry system.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 21 lipca 2011, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MIsza z tym by jechali wszyscy się zgadzam w 100%
Do tego post ajema jakże prawdziwy i oddający w całości tę sytuację...
Moim zdaniem nie pozostało nic innego jak wziąć się za organizację...
Regulamin jest z ubiegłych edycji więć nie trzeba się bawić...
Właściwie Organizacja nie jest zbyt ciężka bo wystarczy wrzucanie mapek w nidzielny wieczór( poniedziałkowy poranek ). Robienie tabelki po każdej kolejce. Pisanie jakichś newsów. Ogarnięcie osób do sędziowania kwali i wyboru mapek... wszem i wobec z chęcią się tego podejme... Oczywiście z czyjąś pomocą, na wszelki wypadek ( wyjazdy, spalony komputer, szpital etc ^^ )

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 21 lipca 2011, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JarOo napisał:
Było by ciekawie, gdyby trafili na siebie w grupie, w półfinałach oczywiście by wygrali i też by grali w finale. Pomyśł sobie finał PL10 jak to brzmi, jeszcze nigdy nie było podobnego wydarzenia na Polskiej scenie (Przynajmniej ja nie pamiętam). Co innego jest mecz dwóch najlepszych drużyn w lidze, a co innego finał playoffów.


Daaaawno temu były play-offy Wink KD niestety nieaktywne od jakiegoś czasu, ale kibicuję, żeby PL10 doszło do skutku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 21 lipca 2011, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tam mogę pomóc jak zawsze Razz

Jaroo, ale nie wiadomo nawet ile się teamów zapisze... Jeśli się dobrze rozreklamuje PL10 to będzie ich sporo Smile Nie będzie tylko jednej ligi, jak się zgłosi przykładowo 10 zespołów, to mozna zrobić albo 2 ligi po 5 teamów, albo 1 liga 6 teamów, a w 2 moznaby wtedy zagrać tak jak mowiles, playoffy (czy jak to się tam pisze Razz), tak jak rok temu w 3 lidze.

Mozna nawet zrobić jakiś filmik reklamujący PL10. Nie musi być jakiś super długi.

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mixaki
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2010
Ostrzeżeń: 3
Posty: 179



PostWysłany: 21 lipca 2011, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A może by tak co innego zrobić ? Że zamiast drużyn to gracze będą się zapisywać i więcej będzie ludzi , więcej rywalizacji , więcej meczów , więcej zabawy będzie i nie będzie tak łatwo wybrać kto będzie 1 , kto 2 a kto 3
_________________
http://img263.imageshack.us/i/91127545.png/

konrad1998_98@o2.pl - to mój email

ŻEGNAJ NFS A PRECZ GNOMIE JEDEN!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baronn
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 159
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 21 lipca 2011, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PL to turniej drużynowy Razz
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 21 lipca 2011, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O Polish Individual TrackMania Cup dawno nie słyszałem, i wydaje mi się, że dzisiaj byłoby sensowniejsze przeprowadzenie turnieju indywidualnego, jakim jest PITMC, niż turnieju drużynowego, jakim jest Polish League.
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 21 lipca 2011, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

|BQ|Lexiu napisał:
O Polish Individual TrackMania Cup dawno nie słyszałem, i wydaje mi się, że dzisiaj byłoby sensowniejsze przeprowadzenie turnieju indywidualnego, jakim jest PITMC, niż turnieju drużynowego, jakim jest Polish League.


Turniej drużynowy ładny będzie od Gameburgu po wakacjach Smile
a PL to jakby tradycja i nie chodzi o sam fakt żeby był jakiś turniej tylko żeby było właśnie PL

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Becks²
Doświadczony driver


Dołączył: 21 Kwi 2011
Posty: 211
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: 21 lipca 2011, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chyba chodziło Ci słowiczku a indywidualny od GB-Team ^^

btw. Zobaczę co da się zrobić , pogadam z moimi chłopakami .. Może uzbieram jakiś skład Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?