Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koniec 2 rundy TmT
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 20 lipca 2011, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To, ze pisze newsy to inna sprawa Smile I skoncz już ten temat i się nie pogrązaj. Jak masz jakiś problem - zapraszam na GG, 7791371. jeśli chcesz napisz, pogadamy. Jeśli jeszcze ktos ma coś do mnie - naprawdę chętnie pogadam o tym na GG, ale nie tutaj. Czemu? To forum nie jest od tego....

PS. Za Ciebie musi się teraz wstydzić crowmaster i reszta wdd, ale jakos wygląda, ze to Cię nie obchodzi Smile

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 20 lipca 2011, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Crow po co to wyciągałeś na forum publicznie ?? Niestety misza we wtorek nazwał wdd cwelami, bo nie chcieliśmy się zgodzić na zmianę terminu, a całe MD, łącznie z Anubisem (liderem), już odpuściło i graliśmyw niedzielę (misza też grał). Jednak misza nie odpuścił, po dniu podnoszeniapoziomu dyskusji w shoutboxie wdd, misza odpuścił, jednak dlatego, że jest geniuszem, znalazł w końcu argument do kłótni, a mianowicie pluginy na serwerze, mimo, że nie grał na nim pewnie nigdy, chodź mówił, że grał (a co ma mówić), no pewnie wszedł kiedyś z pewnie wszedł kiedyś, ale bez wników. I aż do dnia samego meczu kłócił się o nic, aż czasem nie było wiadomo, o co chodzi, kilka bluzgów na niego poleciało no bo jak ma nie lecieć przy takim trollowaniu. Tak zamydlił sprawę, że próbwał udowodnić wdd jaki jest obrażany, teraz robi to z całą z całą sceną, jednak wdd zachowało rozsądek i mam nadzieje, że takowy zachowa scena,(nie obrażając wdd.)Na meczu misza siedział dosyć spokojnie, chodź kilka razy coś się mu wymsknęło. Większość md się za nieo wstydziło, sam kilka razy na pm dostałem od ludzi z md :Ale po... jest misza. Od razu po meczu misza pierwszy wyszedłi, a MD przeprosiło za miszę. A od Anubisa won, on jest oazą spokoju i to jest nieprawda, że nie mógł cały tydzień skumać, bo szybko się zgodził na serw wdd, poprostu myślał, że są pluginy jakieś, a był tylko liczący najlepsze CP, który kilka fpsów zmniejsza jednak.
_________________



Ostatnio zmieniony przez JarOo dnia 20 lipca 2011, 11:41, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 20 lipca 2011, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Misza, jak Ty się fajnie potrafisz zmieniać. Na tmpl taki opanowany, kulturalny zupełnie jak nie ty Smile

Ale gdzie indziej już pokazujesz jaki jesteś naprawdę jak to niektórzy zauważyli. Najbardziej żałosne jest to, że teraz piszesz, że temat dla Ciebie jest skończony... No fajnie. Przez tydzień wkurwiać, obrażać i spamować nam na stronie i pierdolić od rzeczy, samemu nie wiedząc czego się chce. Dziwisz się, że nagle ktoś od nas Ci odpowiada? Anubis cię uspokajał a ty dalej swoje, na meczu tez cie uspokajali koledzy ale ty jednak musialeś trololowac i wkurwiać bo to twoje ulubione (i chyba jedyne) zajęcie.

Jakoś dziwne jest też, że teraz proponujesz gg ale przed meczem zamiast napisać do mnie albo do Crowa na gg bądź priv (w ogóle po ch** się w ogóle zająłeś tematem skoro to Anubis u was umawiał mecze i nie miałeś w tej sprawie nic do gadania?) napierdalałeś nam spam na stronie jak jakiś pojeb...

Pisałem już, że tak jak nie mam nic do MD (i nie generalizuję tak jak ty), tak ty irytujesz mnie na każdym kroku swoją fałszywą, dwulicową osobą. Ogarnij się albo ić stont i do kurwy nędzy nie przyłaź już więcej do nas na forum z płaczem po tym jak ktoś od nas Ci coś na tmpl napisze.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Creative.
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 144

Skąd: Zamość

PostWysłany: 20 lipca 2011, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludzie,przyczytajcie to od początku.Ten temat miał być o TmT a nie o kłótni MD i WDD.Przenieście się na gg lub coś takiego,lub zróbcie nowy temat,ale tego nie zaśmiecajcie.Myślałem że się dowiem parę rzeczy o TmT,a tu tylko kłótnie...I jak by ktoś nie wiedział,wyszedł już mappack na 4 runde.Łatwo nie będzie nikomu ale życzę wszyskim powodzenia i ugraniu dobrych meczów na TmT.


Edit:Misza mógłbyś nie zaśmiecać forum takimi postami obrażającymi Wdd?
Może Toby trochę przesadza (jak zawsze) ale takie sprawy załatwiajcie
gdzie indziej.

_________________
Like that !






Ger?!


Ostatnio zmieniony przez Creative. dnia 20 lipca 2011, 11:46, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 20 lipca 2011, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="Creative."]Ten temat miał być o TmT a nie o kłótni MD i WDD.\quote]

Nikt tu się z Md nie kłóci, tylko z pewnym osobnikiem.

_________________



Ostatnio zmieniony przez JarOo dnia 20 lipca 2011, 11:50, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Creative.
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 144

Skąd: Zamość

PostWysłany: 20 lipca 2011, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="JarOo"][quote="Creative."]Ten temat miał być o TmT a nie o kłótni MD i WDD.[\quote]

nikt tu się zMd nie kłóci[/quote]

Ekhem.. przyczytałem parę postów i wg. Mnie są one obraźliwe.

_________________
Like that !






Ger?!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 20 lipca 2011, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

2011-07-14 10:26:19
misza
bo wdd to cwele Jak TP


i taki ktos mowi o podnoszeniu poziomu wypowiedzi?


n/c, potem coś walne dluzszego

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 20 lipca 2011, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakubek! Wierzę Ci i w ogóle, ale...
Zrób printscreena i daj na jakiś hosting. Bo takie wklejanie wypowiedzi z gg jest łatwe do spreparowania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 20 lipca 2011, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seraphim napisał:
Jakubek! Wierzę Ci i w ogóle, ale...
Zrób printscreena i daj na jakiś hosting. Bo takie wklejanie wypowiedzi z gg jest łatwe do spreparowania.




misza @ 10:01
Gratulacje dla tobyego i crowmastera za swietny poziom wypowiedzi na tmpl, macie jakiś problem? Idźcie k**wa do psychiatry.

do zobaczenia na stronie wdd

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 20 lipca 2011, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra skonczmy temat.

-Tak, napisałem ten post, napisałem go jak byłem zdenerwowany. Szczerze za niego przepraszam WDD oraz TP (;]).
-Nie ozcekuje przeprosin od was za wyzwiska typu: idiota bo i tak wiem, ze Toby nie przeprosi Razz

naprawdę, jak ktoś coś do mnie ma zapraszam na GG!!

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartzor
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 111


PostWysłany: 20 lipca 2011, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

toby zniszczył scene TM ;-/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 20 lipca 2011, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

b4rt144 napisał:
toby zniszczył scene TM ;-/

powtarzasz się...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Blade
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 154
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: 22 lipca 2011, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Misza nie będę ciagnal tego dalej ale wiesz o co mi chodzi...
Przegioles... Zachowaj to dla siebie, a nie wszedzie obrazaj TP...
A co do graczy ktorzy doszli : nikt ich nie bral a mieli checi grać to czemu by nie skorzystac. Lewy sam się zglosil z czego się bardzo ciesze Smile

A co do innych o powodzenia w dalszych meczach, rozjebcie ich tam Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?