Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Tidus, szukam teamu
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tidus
Jeździ konno


Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 31


PostWysłany: 31 lipca 2011, 21:38    Temat postu: Tidus, szukam teamu Odpowiedz z cytatem  

Witam. Szukam teamu jeżdżącego głównie techy.
Gram w trackmanie już około 6 miesięcy, mogę także rozpatrzeć oferte teamu mieszanego, jeżdżącego różne typy tras.

Nie mam pojęcia jakie trasy z czasami podać. Najlepiej, jak sami podacie mapy rekrutacyjne, a wytrenie i zobaczymy... Dla orientujących się w TMT mogę podać z bieżącej kolejki, jako iż trochę te mapki trenowałem czasy:

TMT Melam - 41:74
TMT Prime - 37:29
TMT Jaffa - 35:44

z Nadeo umiem mapki:
B02,B12,B15,C11,C01 - tylko te chwilowo jeździłem i jakieś tam powiedzmy w miarę czasy wymęczyłem

O sobie co mogę powiedzieć:
Patryk, 21 lat... jak wcześniej pisałem, 6 miesięcy w TM... Ambitny, dążący do co raz lepszego poziomu, z każdym miesiącem idzie co raz lepiej, brakuje jeszcze do tych najlepszych, ale kto wie, co będzie za kilka miesięcy...

Oferty najlepiej w topiku lub na gg: 16075894

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 31 lipca 2011, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kebab

a w spw będziesz dalej jeździł? :C

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 31 lipca 2011, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeździ 6 miesięcy, a konto na tmpl ma od 24 października 2010. Ok rozumiem od pażdziernika do lutego tylko czytałeś tmpl, a potem zacząłeś grać, wszystko jasne.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Tidus
Jeździ konno


Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 31


PostWysłany: 31 lipca 2011, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Logicznym jest chyba, że nie, skoro założyłem taki topik, prawda?

Z resztą już do zamknięcia, znalazł się nowy sponsor Twisted Evil

Edit: Może wydawać się to dziwne, ale tak to właśnie wyglądało, może wtedy już uruchomiłem grę, ale samą jazdę traktowałem wtedy niezbyt poważnie i całe to "dirtowanie" oprócz zastosowania w rzeczywistości, w grze nie znalazło zastosowania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?