Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
[Poradnik] Jak odpalić TrackManie Nations Na linuxie??
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Poradniki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
|SMD| czatowiec_POL
Doświadczony driver


Dołączył: 31 Paź 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 3
Posty: 109

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 lipca 2008, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Panowie, ledwo 6 miesiecy mnie nie było i kalacie moj temat o linuxie Twisted Evil Nie lubie takich ludzi Very Happy


Nie wiem dlaczego ci to nie działa, nie kojarze tego błędu. Sprawdz tak:

-czy masz najnowsze stery do grafiki (na niecie jest program pod Ubuntu co sam aktualizuje Sterowniki GeForce/Radeon

-Sproboj poszukac na ubuntu.pl - to prawdziwa skarbnica wiedzy o linuxie. Moj login tam to Maciek T.



A teraz poza tematem - czy widzicie ze linuxowcy sa kulturalni tylko i nasze modki?? Reszta userow co używa windowsa czasami się wydaje jak by im Micro$oft zminiaturyzował mózg.


PS. Jeżeli chccie się przekonać czym jest naprawdę Ubuntu Sciagnijcie obraz iso (650MB) z ubuntu.pl i go nagrajcie na plytke, i z niej odpalcie kompa, albo zamowcie Plytki na shipt Ubuntu - za free, nawet brak kosztow wysylki. dochodzi w 3-4 tygodnie z anglii

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
stepien26
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 2


PostWysłany: 07 grudnia 2008, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pod mandriva nieststy nie dziala , daje na graj , pojawia się okno i zaraz szybko znika :/

znalazlem http://mandrivauser.rx8.pl/rozrywka/trackmania-nations-forever-na-wine/#more-23 , zaraz testuje


TRACKMANIA DZIAŁA jeśli POSTAPI się JTAK JAK W PORADNIKU !!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 05 lutego 2010, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Właściwie teraz używam XP tylko do Trackmanii. Ubuntu (9.10) owszem mam i zainstalowałem na nim Trackmanię (z innego poradnika) przez Wine, ale nie dało się grać... Wydajność na poziomie kilkunastu klatek na minutę... A może to tylko u mnie tak?
Mój komp co prawda stary ale na XP spokojnie można grać na średnich ustawieniach. Może jeśli ktoś jeszcze instalował pod Linuxem niech opisze jak u niego (albo czy w ogóle) działała ta gra. Pozdro

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CzarnyWilk
Jeździ konno


Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 35
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: 05 sierpnia 2011, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JEST PROSTSZY SPOSÓB: PLAY ON LINUX - z zapisanymi ustawieniami do wielu gier

1. Sciągamy Play On Linux za pomocą menadzżera pakietów np SYNAPTIC
2. Sciagamy instalke Trackmani
3. Odpalamy Play On Linux
4. Z listy Gier wybieramy TRACKAMANIA NATIONS
5. Dajemy INSTALUJ
6. Wybieramy lokalizacje Instalki
7. Instalujemy
8. PRZED URUCHOMIENIEM - klikamy prawym na liscie gier w playOnLinux na trackmanie i wybieramy ustawienia zaawansowane (pisze z pamięci więc może inaczej się to nazywać - kumaci sobie poradzą)
9. W opcjach zaawansowanych zwiększamy ustawiania karty graficznej (MB) na maxa
10. Na każdym kompie te ustawienia są inne więc proponuje w razie gdyby gra się przycinała online zmieniać ustawienia metodą prób i błędów

Na 100% działa testowane na 4 kompach i róznych dystrybucjach linuxa (ubuntu, kubuntu, mint)

* Dla wersji UNITED wybieramy instalację niestandardową w doel okna playonlinux.

EWENTUALNIE SKRYPT INSTALACYJNY: http://www.playonlinux.com/en/topic-1528-TrackMania_Nations_Forever.html

*nie testowałem tego ;p

_________________
www.zenter.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Poradniki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?