Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
KUPIE MIEDZIAKI
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ralfi93
Jeździ konno


Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 61
Skąd: Jasło

PostWysłany: 14 sierpnia 2011, 21:50    Temat postu: KUPIE MIEDZIAKI Odpowiedz z cytatem  

Chce zorganizować konkurs, ale do tego potrzebuję coś do nagrody.
Więc jeśli masz za dużo miedzi i chcesz je zamienić na gotówkę napisz na gg: 5661115
Nie myśl że jest idiotą. Czekam tylko na racjonalne oferty. Jeśli też chcesz mnie po prostu dofinansować bo masz dobre serce i żeby Ci karma sprzyjała, wyślij darowizne na nick: ralfi93
Sam turniej chce zorganizować rospromować grupę Polskiego Funclubu Endurance, który założyłem i pomału nad nim pracuję link:http://tmpfe.cba.pl/

_________________
FreeZone SPEEDWAY

[img]http://ice-servers.info.tm/xaseco-stats/playerstats.php?plid=2&serv=10&statsbox=2[/img]


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Alpine
Jeździ konno


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: jesteś ?

PostWysłany: 14 sierpnia 2011, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może dalibyśmy z kolegami miedź w systemie 100cc=5zl lub 10zl ... Miedzi mamy ok. 20k ... Ale to może
_________________
Before:

After:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 15 sierpnia 2011, 3:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Alpine napisał:
Może dalibyśmy z kolegami miedź w systemie 100cc=5zl lub 10zl ... Miedzi mamy ok. 20k ... Ale to może
Chyba na głowę upadłeś! :shock: czyli za 20k miałby zapłacić 500-1000zł za tak naprawdę NIC NIE WARTE miedziaki? Czas odejść od komputera, serio...

Ralfi a Ty wcale nie jesteś lepszy. Fakt to Twoja sprawa co robisz z kasą ale nie lepiej kupić jakieś gry, gadżety lub cokolwiek innego co może być ciekawą nagrodą? A nie tylko zmarnowaną kasą na miedziaki, z których tak naprawdę zwycięzca nic ciekawego mieć nie będzie. Wierz mi, mam United, mam miedź i poza początkowym szałem "ojeju mam united, będę miał te zajebiaszcze miedziaki, które są takie zajebiaszcze" nikt na nie nie zwraca uwagi ani nie mają większej wartości.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Alpine
Jeździ konno


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: jesteś ?

PostWysłany: 15 sierpnia 2011, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="digger"][quote="Alpine"]Może dalibyśmy z kolegami miedź w systemie 100cc=5zl lub 10zl ... Miedzi mamy ok. 20k ... Ale to może[/quote]Chyba na głowę upadłeś! :shock: czyli za 20k miałby zapłacić 500-1000zł za tak naprawdę NIC NIE WARTE miedziaki? Czas odejść od komputera, serio...
Żartowałem!

_________________
Before:

After:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 15 sierpnia 2011, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rzucę ci 3000 za darmo Smile Trzeba wspierać ludzi, którzy chcą rozruszać jakoś scenę i wychodzą z inicjatywą.
Dodatkowe miedzie mógłbym przekazać za symboliczną opłatą (1250 miedziaków = 1 zł) lub za na przykład jeśli grasz w Team Fortress 2 jakieś itemy Razz
Kontakt na GG 2906580
(mam koło 150 tysięcy, więc sumka którą chcesz pobrać jest w sumie dowolna)

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ralfi93
Jeździ konno


Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 61
Skąd: Jasło

PostWysłany: 15 sierpnia 2011, 10:54    Temat postu: dzięki ZA ODZEW Odpowiedz z cytatem  

Odzew był większy niż myślałem. Dziękuje wszystkim za zainteresowanie. Narazie już mam uzbierane potrzebną jak na początek sume. Może następnym razem, jak będzie brakowało.
Darowizny wciąż przyjmuje żeby było jasne
Pozdrawiam i zapraszam na http://tmpfe.cba.pl/

_________________
FreeZone SPEEDWAY

[img]http://ice-servers.info.tm/xaseco-stats/playerstats.php?plid=2&serv=10&statsbox=2[/img]


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?