Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas ! x2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 57, 58, 59  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baronn
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 159
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Śląsk ma po prostu najmniejsze fundusze z tej trójki i najgorszy skład to ich skazało na porażkę,co nie zmienia faktu,że należy im się szacunek,że tak daleko doszli,w końcu przeszli dłuższa drogę od legii bo od 2 rnd Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
Polska to kraj popierdoleńców


No właśnie zaczynasz to potwierdzać z każdym twoim postem.

@OnTopic
Po Śląsku za wiele się nie spodziewałem, liga rumuńska jest zdecydowanie przed nami co udowadniają każdego roku. Mistrz tego kraju nie musi bawić się już w kwalifikacje do Ligi Mistrzów. Nigdy bym nie pomyślał że będzie mi szkoda Legii. Spartak w dzisiejszym meczu nie zasłużył na remis. Mimo iż Legioniści nie mieli jakiejś niesamowitej i druzgocącej przewagi byli drużyną lepszą.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
Seraphim napisał:

P.S.: Aha, Śląsk losuje potencjalnie najlepiej i u siebie dostaje 1:2. Mad


TU JEST POLSKA!

Mam wielką nadzieje, że polskie drużyny NIE dostaną się do LM/LE.

Jeśli król strzelców naszej ligi ma 37 lat i 14 bramek na koncie to nie zasługujemy na to żeby grać z najlepszymi.


Po co takie debilizmy piszesz? Żeby komuś udowodnić, że jesteś inny? Musisz koniecznie udowadniać, że jesteś z Warszawy? Wiesz co? wy****dalaj z tego najgorszego na świecie kraju do swojej zajebistej Barcelony, a najlepiej zmień obywatelstwo. Skoro NIE życzysz polskim drużynom jak najlepiej, to kim Ty do kurwy jesteś? Niech zgadnę... Małym, zawistnym Warszawiaczkiem? Ty też nienawidzisz wszystkich, jak kibice Legii? Nie wytrzymuję, jak widzę takich idiotów wypisujących takie rzeczy, więc przepraszam za to, co czytacie, ale przed wysłaniem posta się nie powstrzymam, bo chcę, żeby ten idiota to przeczytał.

EDIT: Myślałem, że tylko ja mam na tyle cierpliwości, żeby mu odpisywać, a jednak nie...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
Wkurwieś mnie.

To, że nie jestem jebanym patriotą nie znaczy do kurwy, że jak to ująłeś
jestem sprzedawczykiem, czy "wylizaliby od wewnątrz gacie dzianego Brytola czy Hiszpana".

Jestem realistą. Polska to kraj popierdoleńców. Bezmózgów, którzy z powodu pierdolonego krzyża potrafia się bić i wchodzić miedzy ludzi z granatami.

Kraj idiotów, którzy uważają, że patriotyzm to cnota i najwyższa świętość. Patriotyzm to mit. Każdy widzi tylko czubek własnego nosa i myślą o tym jak wyciągnąć z tego max dla siebie. Jaka jest różnica miedzy wami, wielkimi patriotami, a mną realistą? Ja się z tym nie kryje, mam gdzieś czy Polska będzie się rozwijać czy nie, czy będzie wielka czy nie. Ważne ile ja z tego będę miał. A wy jesteście hipokrytami, przedstawiacie się jako wielcy patrioci, a tak naprawdę g*wno dla Polski robicie i staracie się zebrać z niej jak najwięcej.

Myślałem Abszt, że trochę myślisz, a ty niczym się nie różnisz od tych co stali pod krzyżem i od naszych pojebanych polityków. Jesteś poprostu idiotą, tak jak każdy "patriota".


Jedziesz po patriotach mając przed oczyma wyłącznie ludzi spod krzyża, osoby, które śpiewają powstańcze pieśni. Błąd. Trochę media wyprały ci mózg. Ja nie uważam się za patriotę, ale kurde pluć na kraj, w którym się wychowałem (jak i ty) i życzenie mu jak najgorzej to nie tyle co nietakt, ale głęboka przesada. Wrzucasz wszystkich do jednego wora i znowu narzekasz, nie potrafisz znaleźć pozytywów w tym naszym grajdołku. Ciągle to narzekanie, płakanie jak tu źle, jacy to ludzie pojebani, jak to się dusisz. Już pisałem: zmień klimat na lepszy, ale tego póki co nie zrobisz, bo jesteś konformistą i owszem jak się nadarzy okazja to wyjedziesz, ale aby samemu poszukać ucieczki z tego piekła to już się nie będzie chciało.
Znam wiele osób, które dają z siebie innym naprawdę dużo, szanują siebie nawzajem, swoje poglądy i nie wstydzą się tego, że są Polakami. Mają charakter, swoją tożsamość i wolę takich ludzi, którzy będą sobą i nawet jeśli coś okaże się dla nich zajebiste, ale kosztem siebie, nie sprzedadzą się. Ty jesteś na tyle bezczelny niczym żul, który od razu mówi, że chce na wino, ze wprost mówisz że chcesz brać dla siebie jak najwięcej. Nie, to nie szczerość czy prawdomówność. To taki fałszywy uśmieszek a'la Tusk.
I wolę już być takim 'patriotą' (idiotą) jak to ująłeś niż konformistyczną kurwą.

Szkoda, ze nie urodziłeś się w Somalii czy Czeczeni, wtedy byś pragnął tego co teraz masz w Polsce.


Ostatnio zmieniony przez Cosworth' Abszt dnia 18 sierpnia 2011, 21:40, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NIe wiem co do tego ma to z jakiego miasta jestem. Jak byłbym z Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Poznania czy Wypizdowa myślałbym tak samo.

Dopóki tutaj nie zmieni się systemu szkolenia, myśli trenerskiej, i nie wypleni się pojebów biorących kase do własnech kieszeni zamiast wspomagać kluby, Polska nie zasługuje na miejsce w LM/LE, bo to jest w tej chwili BAGNO.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Maciuś
coś się tak ciął na kibiców Legii, ja sam im kibicuje, ale nigdy przenigdy nie życzyłbym Wiśle porażki, a to że kilku debili na onecie wypisuje takie głupoty to ich wina, mam szczerą nadzieje, że każda z naszych drużyn wejdzie do LM/LE, a pojeby na zawsze zostaną pojebami, nie ważne z jakiego są miasta :wink:

@Kiciak
Znasz pana Krzysztofa Dowhania? Ten pan wytrenował takich bramkarzy, jak Maciej Szczęsny, Artur Boruc, Łukasz Fabiański, lub mniej znanych jak Mariusz Liberda (swego czasu świetny bramkarz Groclinu), Wojtka Kowalewskiego, a nawet Wojciecha Szczęsnego, on wychował właściwie całe pokolenie polskich bramkarzy, dlatego można powiedzieć, że nie cała myśl szkoleniowa zawodzi. :wink:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seraphim napisał:
@Maciuś
coś się tak ciął na kibiców Legii, ja sam im kibicuje, ale nigdy przenigdy nie życzyłbym Wiśle porażki, a to że kilku debili na onecie wypisuje takie głupoty to ich wina, mam szczerą nadzieje, że każda z naszych drużyn wejdzie do LM/LE, a pojeby na zawsze zostaną pojebami, nie ważne z jakiego są miasta :wink:


Eh... Nie mam nic do kibiców Legii, ale widziałeś ich dzisiejszą oprawę przed meczem i późniejsze przyśpiewki? Tylko do tego się odniosłem. Co do tych na Onecie to nawet szkoda czasu, żeby o nich pisać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:


Chyba ze jest się kims twojego pokroju Pika i jak ktos ci pluje w twarz to udajesz ze deszcz pada Smile


poznales mnie pojebie osobiscie, ze masz prawo do takich osadow?

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiesz co, wydaje mi się, że napis "Nienawidzimy wszystkich" jest w dalszym ciągu próbą kpienia z nagonki nakręcanej przez GW i TVN, którzy chcą wszystkich kibiców przedstawić, jako łysego draba, który opluje wszystkich i wszystko. :wink:
Choć nie byłem przy tym i nie wiem, jaki był zamysł.

Przyśpiewek nie słyszałem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt. Życzyć jak najgorzej, a mieć wyjebane na to w którą strone to pójdzie to dwie różne sprawy.

Nie rozumiem w jakim sensie wg Ciebie się sprzedałem. Nie pojmuje tego. A jeśli konformistą wg Ciebie jestem z powodu tego, że zmieniłem zdanie na temat Polski z powodu 20 letniej obserwacji tego co się tutaj dzieje no to sory, ale konformizm to to chyba nie jest. Chyba, że mylisz konformizm z czymś innym. Ja nie ulegam presji otoczenia, mam swoje własne, wyrobione przez obserwacje zdanie. A to czy mam szacunek do osób z innymi poglądami to już moja sprawa.
Nigdzie nie pisałem, że się tu dusze. Nie podoba mi się polska, ale narazie nie mam zamiaru stąd wyjeżdżać. Najpierw wezme te minimalne korzyści które może mi zaoferować. Później się zobaczy.

@Seraphin.
Masz racje bramkarzy mamy świetnych.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tableta
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 29
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 19 sierpnia 2011, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak

Chcąc oceniać naszą ligę, należałoby mieć o niej jakieś pojęcie. Także daruj sobie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 19 sierpnia 2011, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  


_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 19 sierpnia 2011, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Macie i dajcie sobie siana już z Barcelona ;p

http://kwejk.pl/obrazek/341959

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 20 sierpnia 2011, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://kwejk.pl/obrazek/379063/superpuchar,dziwki.html

no dokładnie ;]

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 20 sierpnia 2011, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://kwejk.pl/obrazek/367218

ziew : D

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 20 sierpnia 2011, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przychodzi mały Jaś do Cristiano Ronaldo:
Jaś : Cristiano, dałbyś mi 40 swoich autografów?
Cristiano : 40 ? Wow ! Oczywiście !
Po chwili namysłu...
Cristiano : Jasiu, ale po co Ci aż 40 moich autografów ?
Jaś : Bo za 40 Twoich, dostanę jeden Messiego!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 20 sierpnia 2011, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Aha, czyli bawimy się w oczernianie ? Jak, k**wa, dzieci się zachowujecie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NN~ maziarz
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 350
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 20 sierpnia 2011, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak było jest i będzie ajem.

Ja nie zamierzam się w to wtrącać, bo każdy ma swoją prawdę i jego prawda jest większa niż kogokolwiek , tym bardziej niż człowieka który jest za przeciwnym klubem.
Ale czasem starajcie się na to popatrzeć nie jak na wojne gangów, tylko na wielkie przedstwienie (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) które odgrywają piłkarze. Pierdzielnijcie na fotel ,włączcie te telewizory i patrzcie na to o czym my wszyscy możemy tylko popatrzeć.

Bo jeśli chodzi o ostatni mecz, niesamowite emocje. Finał LM jeśli chodzi o emocje chował się przy obu meczach Real-Barca.

A co do Polskiej ligi, radzę obserwować Lecha Smile Idziem na majstra a Rudniew na króla strzelców (4 mecze 8 bramek! ;o)

Pozdrawiam

_________________
XST!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 20 sierpnia 2011, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widać, odrazu różnice w porównaniu z poprzednim sezonem. Skupiają się na lidze i na tym zyskują, dodatkowo kasa za LE Smile. Oprócz Rudniew i Stilica warto zwrócić uwagę na Możdżenia. Jak zaliczy dobry sezon powinien jak najszybciej uciekać za granice, tak jak np. Lewandowski, Peszko.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NN~ maziarz
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 350
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 20 sierpnia 2011, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moim zdaniem patrząc na skład lecha warto spojrzeć do tyłu Smile na 4 mecze 1 bramka do tyłu. Wołąkiewicz skutecznie zastępuję Arbolede.
_________________
XST!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 14 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?