Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy by ChrisEggII
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ChrisEggII
Jeździ konno


Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 10
Skąd: Hajnówka

PostWysłany: 24 sierpnia 2011, 13:06    Temat postu: Trasy by ChrisEggII Odpowiedz z cytatem  

Witam wszystkich, po ostatnio wprowadzonych ograniczeniach przy grze przez siec postanowiłem się zająć tworzeniem tras.

Crazy Highway

Opis:Jest to moja pierwsza trasa nie-treningowa. Dosyć długa i zróżnicowana. Posiada GPS.

Crazy Highway (low version)

Opis: Specjalna wersja poprzedniej trasy, stworzona specjalnie na słabsze komputery. Nie posiada GPSu, ani żadnych bezużytecznych obiektów.

_________________


Dlatego proszę wybaczyć mi za lagi Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suV
Doświadczony driver


Dołączył: 30 Kwi 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 113



PostWysłany: 24 sierpnia 2011, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przejechałem i powiem szczerze, że trasa jest... Fatalna
Rozumiem, że to początki i od razu szału nie będzie ale surowa ocena pomoże Ci w przyszlości
Dam ci parę rad które pomogą Ci przy tworzeniu następnych tras:
-Nie rób tras 4minutowych zrób 30 sekund ale się przyłóż.
-Unikaj loopów.
-Jak już bierzesz się za robienie speeda to staraj się tego speeda utrzymać a nie, że w pewnym momencie musisz całkiem zahamować, żeby wyrobić zakręt 180 stopni.
-Zero oznakowania na trasie zgubiłem się xxx razy
-Słaby gps (momentami nie wiedzialeś gdzie jechać) jak już robisz to unikaj band:)
Szczerze mówiąc Gps trzeba obejrzeć conajmniej parę razy aby trasę przejechać.
Przyjrzyj się innym mapką i sam staraj się zobaczyć jakie błędy robisz, a zobaczysz z czasem będzie coraz lepiej:)
Moja ocena na zachętę 2+/10
Pozdrawiam i zapraszam do oglądania moich trasek:)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChrisEggII
Jeździ konno


Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 10
Skąd: Hajnówka

PostWysłany: 24 sierpnia 2011, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż... Spodziewałem się takiej oceny Wink

-Co do długości trasy, to mi ona się podoba, po prostu mnie jako dłuższe trasy bardziej wciągają niż takie półminutowe "sprinty".

-Wiem, że schrzaniłem kompletnie początek, bo zaraz po rampie dałem zakręt... Ale właśnie ten początek zrobiłem jako ostatni (poprzednio był on jeszcze gorszy, a na rozbudowę t"nowego" nie miałem kompletnie miejsca)

-Z oznakowaniem to masz całkowitą rację... Jeszcze przed wysłaniem spodziewałem się, że każdy na początku będzie miał problemy, ale nie spodziewałem się że w aż takiej skali. Najbardziej się obawiałem tej najbardziej zapętlonej części

-No GPS jest jaki jest. Muszę przyznać, że przy tej mapie dopiero zacząłem z nim eksperymentować. Co do jakości przejazdu, to raczej ina tego, że gram w tę grę od całkiem niedawna i moje umiejętności nie są zbyt wielkie (Następnym razem chyba poproszę kogoś bardziej doświadczonego, aby zrobił nagranie do GPSa)

-Totalnie się jednak nie zgodzę z tym, że się gubiłem na trasie. Wygląda to tak dlatego po części przez moje umiejętności, a po części przez zacinanie się kompa (dlatego stworzyłem wersję bez dodatków)

-Co to jest loop? Jestem dosyć nowy i jeszcze niektórych pojęć nie znam.

Wielkie dzięki za krytykę, przyda mi się. Trasy nie będę poprawiał, raczej się zajmę tworzeniem następnej, może będzie o wiele lepsza.

_________________


Dlatego proszę wybaczyć mi za lagi Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 24 sierpnia 2011, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

loop = pętla
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 24 sierpnia 2011, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie gralem, ale co do długości - wolisz długie, graj RPG'i Razz Mapki robi się dla innych graczy (jak się je wrzuca do neta Razz) i na serwety (to w sumie to samo), a na serwerach najczęściej czas na 1 mapke to ok. 5-7 minut, więc ciężko się gra 3 minutyowe mapy Razz
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* Cheddar
Jeździ konno


Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 24 sierpnia 2011, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie jestem znawca map ale ta mapa jest fatalna...Nie wiedziałem gdzie jechac to już mi się odechciało ja grać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suV
Doświadczony driver


Dołączył: 30 Kwi 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 113



PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zgadzam się z kolegą wyżej, który napisal ze lubisz dlugie rób rpg
Poczytaj o tych trasach są długie trudne i glupie a i ciekawe:p

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 27 sierpnia 2011, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wgl ciężko mi nazwać rodzaj tej trasy. robię mapki od 4 lat i nawet na początku nie mialem aż takich slabych map. maper z cb dobry nie będzie to ci mówię od razu chociaż masz u mnie plusa tak jak wielu innych bo Twoja trasę pobierają a moje to 40-60 pobran... avards czasem negatywny komentarz się zdarzy i trasy wrzuca i jeżdżą i tyle to jest Razz
_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 27 sierpnia 2011, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po 1, oprócz SUV'a żaden z Waszych komentarzy nie jest ani trochę związany z mapą (Ozborn to przynajmniej tłumaczy słowa). Każdy piszę, że mapa jest beznadziejna, tylko SUV pokusił się o sprostowanie, dlaczego tak jest. Poczynając od Cheddar'a, który postanowił jebnąć bezsensowny post, bo raczej coś w stylu: "mapa jest chujowa, wyłączyłem ją" nie pomoże mu robić lepszych mapek. Kończąc na wilku, który opowiada jakąś mega dziwną historię, zaczynając od tego, że ChrisEgg jest beznadziejny, a kończąc na awardach i komentarzach dotyczących swojej trasy(?), przy okazji przecinki zdecydowane łatwiej pozwalają się odnaleźć w czytanym tekście.
Co do mapy, faktycznie nie powala na kolana, zakręty są słabo wymierzone, ale na moim TMX-ie możesz zobaczyć jak wyglądała moja pierwsza trasa i moim zdaniem była dużo gorsza. Co więcej zdecydowanie na plus jest to, że zwykle pierwsze mapy są beznadziejne i mają 30 sekund, Twoja jest beznadziejna, ale ma 3 minuty 40 do 4 minut. Chodzi mi o to, że zapewne dużo czasu spędziłeś robiąc tą mapę. Tak na dobrą sprawę, gdyby zostawić co lepsze zakręty, a wyciąć resztę to wyszedłby całkiem niezły minias. Teraz następna sprawa, jeśli chcesz robić mapy "techniczne" to używaj klocków pochyłych, w sensie tych z fioletowymi połączeniami (takie same były rady dla mnie Very Happy). Jeśli chcesz robić fullspeedy to nie mogę Tobie pomóc, a jeśli chcesz robić dłuższe trasy to też nie do mnie. (choć z trasami technicznymi też nie jestem autorytetem żadnym Razz).
Mam nadzieje, że Ci o których napisałem się opamiętają, no i tyle.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 27 sierpnia 2011, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Opamietam się i mogę udzielić rad co do FullSpeedów na pw jeśli oczywiście kolega będzie zainteresowany Smile
_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
suV
Doświadczony driver


Dołączył: 30 Kwi 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 113



PostWysłany: 28 sierpnia 2011, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wilk508 napisał:
Wgl ciężko mi nazwać rodzaj tej trasy. robię mapki od 4 lat i nawet na początku nie mialem aż takich slabych map. maper z cb dobry nie będzie to ci mówię od razu chociaż masz u mnie plusa tak jak wielu innych bo Twoja trasę pobierają a moje to 40-60 pobran... avards czasem negatywny komentarz się zdarzy i trasy wrzuca i jeżdżą i tyle to jest Razz


Nigdy nie przekreslaj nikogo na starcie..! Twoje trasy Chris są 100 razy lepsze niż moje na początku. Wrzucaj kolejne ucz się i pierdol tych co piszą,że nic z tego nie będzie! Mimo iż ze mnie mappker ch**owy to chętnie Ci pomoge i będę pisal co masz poprawiac itd... Zobaczysz z biegiem czasu na pewno będziesz tworzyl coraz to ciekawsze traski. Wiec głowa do góry i kombinuj:p
a ty wilk jak jesteś taki zajebisty to pokaz mi swoje traski:)[/b]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 28 sierpnia 2011, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wilk508 napisał:
Wgl ciężko mi nazwać rodzaj tej trasy. robię mapki od 4 lat i nawet na początku nie mialem aż takich slabych map. maper z cb dobry nie będzie to ci mówię od razu


czy ja tu go przekreslilem? może będzie niezly ale nie dobry. może ze pogra w tm jeszcze parę dobrych latek.
a trasy moje masz niektore na tmxie

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
suV
Doświadczony driver


Dołączył: 30 Kwi 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 113



PostWysłany: 28 sierpnia 2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

żebyś się nie zdziwił
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 28 sierpnia 2011, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może i masz rację że nie dałem mu szansy... niech da następną trasę za np tydzień to zobaczymy czego się nauczyl. mnie też tak na początku gnoili ^^ czekam na kolejną mapę
_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ChrisEggII
Jeździ konno


Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 10
Skąd: Hajnówka

PostWysłany: 18 września 2011, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki wszystkim za konstruktywną krytykę.
No dobra, moja następna mapa. Tym razem SpeedTech.

EggMania

Opis: Moja druga, w miarę poważna, mapa. Jest ona szybka, ale w niektórych miejscach trzeba zdjąć nogę z gazu. Okrążenie u mnie trwało ok. 55 sekund, ale myślę, że bardziej doświadczeni gracze i zejdą poniżej 50.
Tym razem nie dodałem GPSu, ale on jest tutaj niepotrzebny, bo na tej mapie mogą się zgubić tylko "najzdolniejsi".

Liczę na to, że tym razem zasłużyłem na trochę łagodniejszy ochrzan Very Happy

_________________


Dlatego proszę wybaczyć mi za lagi Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChrisEggII
Jeździ konno


Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 10
Skąd: Hajnówka

PostWysłany: 30 września 2011, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i moja następna trasa, tym razem offroad.
Offroad

Opis: Moja trzecia trasa o długości ok. 2:10, prawie całkowicie terenowa. Mapa tworzona trochę z nudów i dla relaksu, więc może nie należeć do tych najlepszych.

_________________


Dlatego proszę wybaczyć mi za lagi Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 30 września 2011, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ChrisEggII napisał:

Opis: Moja trzecia trasa o długości ok. 2:10, prawie całkowicie terenowa. Mapa tworzona trochę z nudów i dla relaksu, więc może nie należeć do tych najlepszych.


Chyba masz rację. Niczym niewyróżniająca się mapka- żadnych ciekawych momentów. Tworząc mapki, staraj się by robić coś niekonwencjonalnego, a zarazem coś co przyciągnie uwagę jadącego. No i najważniejsze, żeby nie było nudno. Proste stawianie klocków już raczej nikogo nie zachwyci, no chyba, że to będzie jakiś majstersztyk, ale istnieją programy do miksowania, które dają o wiele większe możliwości w budowaniu. Polecam Trackinfo i TMUnlimiter.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChrisEggII
Jeździ konno


Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 10
Skąd: Hajnówka

PostWysłany: 30 września 2011, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słyszałem już o tych programach, może niedługo spróbuję. A co do innowacji, to jak dotąd u mnie są długości tras.
A brak ciekawych elementów... Jak już pisałem ta mapa była robiona raczej "dla relaksu".

_________________


Dlatego proszę wybaczyć mi za lagi Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChrisEggII
Jeździ konno


Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 10
Skąd: Hajnówka

PostWysłany: 11 listopada 2011, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wybaczcie za double posta.
Fast, Faster, The fastest:


opis: To już moja piąta trasa jaką stworzyłem i wydaje mi się, że najlepsza. Jest to fullspeed. Chciałem żeby czymś się wyróżniała na tle innych i postawiłem na szybkość (średnia szybkość to ok. 635km/h). Trasa nie jest zbyt trudna, ale też nie za łatwa.

_________________


Dlatego proszę wybaczyć mi za lagi Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?