Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL10-Amini i Sędziowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Becks²
Doświadczony driver


Dołączył: 21 Kwi 2011
Posty: 211
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: 24 sierpnia 2011, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z tego miejsca chciałbym pozdrowić serdecznie sędziów PL10 (z wyjątkiem ajema który naprawdę zapier*** do czasu aż mu nie jebnął laptop ;f ) . Takie zaangażowanie powinno być wynagrodzone kopem w *** :? I proponuje dobrać chociaż tych dwóch aktywnych sędziów , bo map trochę jednak jest..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 24 sierpnia 2011, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jednym może być Słowik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 25 sierpnia 2011, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Becks, czemu masz wąty do sędziów, którzy jeszcze nie mają żadnych obowiązków? ;f

pewnie chodziło ci o testerów (w tym mnie)...

ze swojej strony właśnie wróciłem z działki, 11 sierpnia dostałem od Lexia paczkę map, które mam ocenione wraz z wypisanymi ocenami w Excelu, teraz brat mi zabrał kompa, jak tylko się dorwę do niego to wysyłam w odpowiednich tematach oceny i poluję na resztę mapków. :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?