Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Błąd połączenia z serverem(10022)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
golab35
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 1


PostWysłany: 28 sierpnia 2011, 11:18    Temat postu: Błąd połączenia z serverem(10022) Odpowiedz z cytatem  

mam problem, a mianowicie wchodze na server, gram ok. 30 sek i dostaje błąd: Connection to xxx.xxx.xxx.xxx failed or disconnected from server(10022). Czego to jest wina? jest ktoś w stanie odszukać w internecie co oznacza błąd numer 10022 i jak go naprawić?

Mam windows 7, 64 bit karte graficzną ATI Radeon HD 5700 Series, w domu mam 2 komputery, na laptopie wszystko działa, oba komputery podłączone są routerem do tej samej sieci, bezprzewodowo. Laptopa zabrał mój brat do niemiec i zostawił mi ten komputer na którym obecnie trackmania mi nie działa a technicznie jest dużo sprawniejszy.

Próbowałem wejść jako administrator i też nic nie daje.

Macie jakieś pomysły?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?