Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas ! x2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 57, 58, 59  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 06 września 2011, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wickeD napisał:

To był mecz sparingowy, to-wa-rzy-ski. Takie mecze gra się po to żeby przećwiczyć ustawienie taktyczne, poprawić zgranie, dopracować stałe fragmenty. A oni komentowali to tak jak spotkanie o mistrzostwo kosmosu. Jak zaczęli coś bredzić o zmarnowanej historycznej szansie to musiałem dźwięk wyłączyć.


Owszem był to mecz towarzyski ale tak jak już pisałem na fejsie ajemowi, tutaj bardziej chodziło o to, żeby wygrać z Niemcami niż o to, żeby przećwiczyć ustawienie zespołu. A racje miał, że zmarnowali historyczną szanse bo mogli (jak już wyżej pisałem) wreszcie po raz pierwszy z nimi wygrać.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wickeD
Redaktor


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 77


PostWysłany: 06 września 2011, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciuś napisał:
Ciągle źle, ciągle trzeba narzekać, cokolwiek by nie zrobili na boisku, byleby skrytykować, bo tak się utarło i już. Grali świetnie z kontry, dobrze w destrukcji, choć w obronie było kilka niepotrzebnych błędów. Jest dobrze, jeśli to był jakiś sprawdzian, to 4 dla naszych piłkarzy się należy Smile

Nie narzekam na gre naszych, a przynajmniej nie w poprzednim poście. Stwierdzam jedynie, że gdy Niemcy zaczynali przyśpieszać nasi grajkowie zaczynali odstawać.
Jero napisał:
Owszem był to mecz towarzyski ale tak jak już pisałem na fejsie ajemowi, tutaj bardziej chodziło o to, żeby wygrać z Niemcami niż o to, żeby przećwiczyć ustawienie zespołu. A racje miał, że zmarnowali historyczną szanse bo mogli (jak już wyżej pisałem) wreszcie po raz pierwszy z nimi wygrać.

Tak. W meczu towarzyskim. Serwisy na całym świecie nieledwie zakrztusiłyby się tą informacją. Komentatorzy mają za zadanie relacjonować przebieg spotkania - tworzenie kreacji magesuberhiper ważnego meczu o glorie, chwałę i dumę narodową jest słabe.
Poza tym przeciwnik podszedł do tego meczu z dość zauważalnym dystansem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 06 września 2011, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  


_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iaM. mielu
Jeździ konno


Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 23


PostWysłany: 07 września 2011, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Historyczna wygrana? WTF?
A NRD to co nie niemcy byli? K****uczcie się historii od Szpaka....

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 07 września 2011, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hm... w sumie wczoraj nawet na grę naszych kopaczy dało się oglądać bez większego bólu głowy. Co prawda w pierwszej połowie zaprezentowali trochę takich kiksów, że możnaby nakręcić piłkarski kabaret. To tyle wstępu. Co do meczu: nie oszukujmy się. Niemcy byli, są i będą drużyną od nas lepszą. Jedynie Szczęsnemu zawdzięczamy, że nie straciliśmy więcej goli. Poza tym nie podniecałbym się remisem z meczu towarzyskim. Ale jak wygramy z nimi na EURO... no wtedy co innego Smile
Druga sprawa: kibice. Aczkolwiek postawiłbym ich na równi z tymi, którzy wszczynają bójki na stadionach. Gwizdy w momencie czytania deklaracji fair-play przez Lahma... wstyd. Żenada. Brak słów. O dopingu podczas meczu nie wspomnę, bo nie warto. Niech za mój komentarz wystarczy: dobrze, że na najładniejszym polskim stadionie na EURO, podczas samego turnieju nie gramy.

A i Wawrzyniak. Pokazał, że nie dorósł do takiego meczu. Niby 90 minut całkiem, całkiem, a znów coś nie wyszło...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 07 września 2011, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To był chyba pierwszy mecz za kadencji Smudy który był naprawdę dobry.

Szczęsny - jakby nie on, to w 20 minucie by było z 2:0 dla Niemców i po meczu...
Peszko - okej, zmarnował 3 okazje świetne, ale równie dobrze mógł mieć trochę więcej szczęścia i strzelić gola. Fajnie wychodził na pozycje i dostawał bardzo dobre podania od Lewandowskiego
Lewy - bardzo dobry mecz
Mierzejewski - jakby kur*a nie mógł dośrodkowywać normalnie tylko po ziemi Mad
Perqis - fajny debiut
Głowacki - .... najpierw zawalił sytuacje z kranym. Niemiec był już przy samej lini. Wystarczyło go wypchać trochę i po problemie, a nie wchdzoić wślizgiem... Potem druga żółta i papa Mad
Szkoda tej ostatniej akcji. Ale co robili nasi obrońcy? Od czegoś w końcu są...

Głowacki out, zaniego Wasyl na środek obrony (gra tak chyba w klubie), na prawą Piszczek, Perqis obok Wasilewskiego, na lewej wawrzyniak (zagrał dobry mecz, podłącza się, a to, że się poślizgnął w takim momencie... zwykły pech), jeśli Benisz nie wróci do formy. Reszta jest okej. Peszko jakby się przebił do 1 składu w Koln to będzie fajnie, Matuszczyk niestety będzie miał z tym problem. Polański może jeszcze grać. Szkoda Błaszczykowskiego, bo niestety do 1 składu w Borussi się nie przebije, przez swojego rywala. Mimo to, widać, że dalej świetnie gra, dobra prędkość, zwrotność itp.
Fajnie jakby może Żewłakow do kadry wrócił (ofc. jeśli Piszczek by był zawieszony i Wasyl tam grał).

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07 września 2011, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Prosiłbym o streszczenie ostatnich 20 minut meczu,ponieważ zasnąłęm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 07 września 2011, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

brozek po podaniu leci na pilke, bramkarz go fauluje, karny dla polaków, blaszczykowski strzela, 2:1, wszyscy się ciesza, super sprawa, będzie historyczne zwyciestwo, tylko smuda jeszcze nie cieszy mordy bo wie jak to się może skończyć, polacy graja na czas, wybijaja pilke na polowe przeciwnika, zadnych akcji ani kontr ze strony polskiej, tylko obrona, wszyscy na swojej polowie, w ostatnich sekundach niemcy wyprowadzaja ostatnia akcje, polacy się bronia, niby wszystko opanowane, dwoch obroncow przy niemcu z pilka, wawrzyniak który był blizej się potyka, niemiec go omija i dosrodkowuje, cacau (czy jakos tak, prawdziwie niemieckie nazwisko Very Happy) strzela, gol, 2:2, gwizdek i ch** z historycznego zwyciestwa.

styknie?

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 07 września 2011, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No mecz niby towarzyski, ale te spotkania z Niemcami zawsze mają dodatkowy smaczek, i ja przynajmniej towarzysko ich nie traktuję. Polacy zagrali bardzo dobrze. Nie popadam w hurraoptymizm, bo np. strat było dużo za dużo. Nie wiem o co chodziło komuś tam parę postów temu, że Polacy nastawili się tylko na grę z kontry. No przepraszam bardzo, ale na otwartą wymianę ciosów to sobie z Niemcami może pozwolić Hiszpania albo Holandia. A sama gra z kontry wychodziła nam bardzo dobrze, tylko do skuteczności (Peszko) mogę mieć trochę zastrzeżeń. Do Wawrzyniaka nie mam żadnych, ale to żadnych pretensji. Tyle ode mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 07 września 2011, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie ogladalem w sumie, ale widzialem ostatnia bramke. Imho Szczesny dal przy niej dupy (pomijajac idiote który się poslizgnal) rozumiem ze poszedl do slupka zeby obronic strzal ale jak już niemiaszek podal to mogl choć sprobowac skoczyc do tej pilki bo daleko nie mial a noz może by ja wyjal.
no ale nic remis z niemcami w obecnej formie to i tak duży wyczyn.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 07 września 2011, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie no pewnie, bo Ty byś obronił piłkę uderzoną z dwóch metrów pod samą poprzeczkę, ponieważ jesteś taki w ch** zajebisty, że ja pi***olę.... Czy ty oglądasz czasami jakieś mecze czy tylko koemntujesz? Szczęsny nie miał przy tej bramce ŻADNYCH szans. To obrońcy powinni wybić piłkę. Szczęsny stał tak jak powinien. Jakby się ruszył tylko do Kakałka, a piłka by poszła górą to co? Zrobił co mógł. A co do tego, że się nie rzucił - uwierz mi, że piłka s takiej odległości leci tak krótko, że nic się nie da zrobić.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 07 września 2011, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa co ty pierdolisz Very Happy

przeczytaj to co napisalem jeszcze raz.

dobrze ze poszedl do slupka i tam czekal, ale niemiec nie podawal stojac 2 metry od niego tylko jakieś 10m (był mniej wiecej w polowie drogi miedzy "piatka" a koncem pola karnego). Uwazam ze mogl PRZYNAJMNIEJ SPROBOWAC skoczyc do przodu przecinajac linie podania bo dobrze wiedzial ze jeśli pilka go minie nie będzie mial ZADNYCh ale to ZADNYCH szans na to zeby obronic jakikolwiek strzal z odleglosci 3m od bramki.

nie mowie ze obroncy sa super ekstra i ze to nie ich wina. tak to ich wina ale Szczesny mogl sprobowac dlatego uwazam ze on osobiscie jako bramkarz lekko dal dupy. tyle.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 07 września 2011, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wyjdź na dwór i sobie posój na bramce. Uwierz mi, że w takiej sytuacji nie ma czasu na reakcje.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 07 września 2011, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa, ale masz problem ja pi***olę Very Happy wez ty wyjdz na dwor bo chyba dawno tego nie robiles. Very Happy
mogl sprobowac skoczyc i koniec, ma zadatki na jednego z najlepszych na swiecie wiec musi umiec szybko reagowac a to byla pilka przy której mial czas zeby PRZYNAJMNIEJ SPROBOWAC do chuja. obejrzyj sobie powtorke tego gola i zobacz jak on się zachowal, mial czas na to zeby się odwrocic w druga strone zanim padla bramka to i skoczyc by zdazyl.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 07 września 2011, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Znasz takie przysłowie/powiedzienei - nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem pokona doświadczeniem? Smile Ja znam, dlatego uważam, że nasza dalsza konwersacja nie ma sensu Wink Nie szczęścny zawalił bramkę, tylko obrońcy Smile
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 07 września 2011, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no k**wa, ty nadal nie rozumiesz teog co ja chce powiedziec Happy

napisze ci to wyraznie zeby twoj maly mozg zalapal

OBRONCY ZJEBALI OSTRO ICH WINA. SZCZESNY MIAL MALE SZANSE ALE DAL DUPY NIE W KONTEKSCIE STRZELONEJ BRAMKI A W KONTEKSCIE BRAMKARSKIEGO RZEMIOSLA. KA PE WU?!

jak tego nie zrozumiesz to poprostu padne.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wickeD
Redaktor


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 77


PostWysłany: 07 września 2011, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
Uwazam ze mogl PRZYNAJMNIEJ SPROBOWAC skoczyc do przodu przecinajac linie podania

Przecież wyszedł do tej piłki(spróbował się rzucić), ale ona zwyczajnie była za daleko by ją sięgnąć.
http://www.youtube.com/watch?v=kycby8K6o08&feature=related
4:47 Zobacz co robi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 07 września 2011, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem może, ja to widze tak ze mogl zachowac się nieco inaczej i zdania nie zmienie.

@misza, zobacz można odezwac się do mnie bez ironi i przeklinania jak Wicked? mozna. So who's an idiot here?Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 07 września 2011, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cezar napisał:
Prosiłbym o streszczenie ostatnich 20 minut meczu,ponieważ zasnąłęm.

zdrzemnales się po pozywnej kolacji? Smile

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 07 września 2011, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spytaj się kogokolwiek, to powie Ci, że nie miał żadnych szans przy tej bramce. Szybko bita piłka po ziemi... Masz takie zdanie - nie moja wina ;]
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 23 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?