Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Tm original windows 7 starforce
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Sunrise i Original
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blueaura
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 2


PostWysłany: 11 września 2011, 8:58    Temat postu: Tm original windows 7 starforce Odpowiedz z cytatem  

witam.
mam problem z starforce na windows 7. kuzynce zainstalowałem original na jej komputerze (XP), i zrestartowaliśmy komp, gut, działa. chce u siebie zainstalować (7), błąd. za każdym razem pisze żebym zrestartował komputer przy probie odpalenia gry. nie wiem co zrobić Sad.

ps. strona star-force skaszaniła mi się. nie mogę na nią wejść !?!?, błąd 504 albo 501 gateway.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 11 września 2011, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli mówisz, że oryginał, to może gra działa tylko na 1 komputerze ?
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Blueaura
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 2


PostWysłany: 11 września 2011, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

już wiele razy instalowałem gre na rożnych komputerach, z tym samym cd-keyem. nie dlatego, że chciałem grać przez tunngle albo coś, tylko dlatego ze kuzynka chciala przejsc single player. cd-key dziala kilka razy, pierwszy raz zainstalowalem u siebie, potem na nowym kompie, potem u kuzynki, i wszystko ok.

(Dodano 11 września 2011, 16:23)
[quote="luka"]Jeśli mówisz, że oryginał, to może gra działa tylko na 1 komputerze ?[/quote]

aj przepraszam, chodziło mi o TRACKMANIA ORIGINAL, nie o oryginał :p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Sunrise i Original Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?