Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Shakes & Fidget
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 11 października 2011, 16:25    Temat postu: Shakes & Fidget Odpowiedz z cytatem  

Kolejna z miliona przeglądarkowych shitów, ale dość wciągająca. Z tym że, żeby była jeszcze bardziej wciągająca, potrzeba ludzi do gildii Very Happy Ogólnie gierka polega na rozwijaniu swojej postaci, norma. Ma się 10 miejsc na ulepszenia, typu części zbroi, bronie, tarcze czy łańcuszki, pierścienie, pasy, nieśmiertelniki itd Razz Co 10 minut można nakurwiać innego gracza (ponad 210k zarejestrowanych kont^^), nakurwiać można także szkielety w lochach, za co dostaje się naprawdę ciekawe wynagrodzenia^^. Razem z Ksenią zapraszam do wspólnego grania w jednej gildii:F Po pierwszym dniu spędza się max 1,5h przy grze, przy czym większość czasu gra toczy się sama, czyt. wykonuje się misje, które w tej grze przybrały postać wykonywania zadań w karczmie. Po więcej info można wchodzić w tutaj lub do Ksenii, ewentualnie do mnie, ale ja nup jeszcze. Jeśli ktoś chciałby już wspomoć gildię na starcie, może o tym poinformować, a my możemy dostać dodatkowe bonusy za zaproszone osoby (poprzez maila).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 11 października 2011, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Takie pytanie, bo z opisu tak wynika - gra w stylu gladiatusa?
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 11 października 2011, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie mam zielonego, co to jest gladiatus ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 11 października 2011, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mile widziane rejestracje z następującego linku - http://s3.sfgame.pl/index.php?rec=241486
Glidia - tm fighters. W razie pytań smarować tutaj bądź na gg Razz

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Offline
Jeździ konno


Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 70


PostWysłany: 11 października 2011, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mam na S1 chyba 139 lvl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Szyna
Doświadczony driver


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 133
Skąd: Tczew

PostWysłany: 11 października 2011, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tez na S1, 120 lvl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Offline
Jeździ konno


Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 70


PostWysłany: 11 października 2011, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jaki nick ?;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 października 2011, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zacząłem grać. Tak samo jak i w innych grach przeglądarkowych spodziewajcie się Diav3lka w top 10(lub jak w hiszpańskim menelgame, top1 póki nas nie zbanowali:D )
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 12 października 2011, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W Shakesa i ja gram Smile Mam 134 poziom na pierwszym świecie. Gram jako wojownik, nick crowmaster13

I faktycznie gra jest wciągająca - niby takie pierdółki, robienie zadań i takie tam, ale każdego dnia odbębniam karczmę. Do tego należę do fajnej gildii. Fajnej pod względem ludzi, z którymi w niej jestem.

Porada dla początkujących? Wg mnie złoto jest ważniejsze niż exp bo im więcej złota tym lepsze statystyki. Fakt, że im wyższy poziom tym lepszy stuff w zbrojowni, ale jednak kasiora przede wszystkim Smile

I wykupcie sobie jakiegoś wierzchowca bo to zdecydowanie pomaga. I potwierdźcie mail rejestracyjny bo za to jest sporo grzybów za friko.

edzia
Zapomniałem jeszcze o jednej rzeczy Smile Od 10. poziomu dostępny jest Klaser Dokładności (do kupienia w Gabinecie Magii za 25 sztuk złota, aby z niego korzystać trzeba go wciągnąć na wizerunek postaci jak eliksiry), który daje niezłe korzyści. Na jego kartach zapisywany jest każdy potwór z jakim udało nam się wygrać i sprzęt przeciwnika z areny. Im więcej klamotów tym większy procent dodatkowego doświadczenia z zadań w karczmie. Wiadomo, że cieniasy dużo nie uzbierają, ale im szybciej zaczniecie to robić tym lepiej. Ja mam już 1392/1700 sprzętów co daje aż 82% więcej expa w każdym zadaniu dzięki czemu poziomy nabijam średnio raz na kilka dni.

Warto też czytać opisy zadań bo nawet jeśli na nic nie mają wpływu to można czasem się trochę pośmiać. Tak samo z opisem artefaktów.

_________________


C13


Ostatnio zmieniony przez *WDD* crowmaster_13 dnia 13 października 2011, 8:42, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 13 października 2011, 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zacząłem grać na s12...
Najnowszy, więc na logike...
Nie rozumiem po cholere się na s3 wjebaliście ;/
Crow... mam dopiero 10 lev, ale już zauważam ten fakt...
Waliłem zadania z jak największą ilością expa żeby nabijać level... i już miewam porażki w zadaniach i na arenie z teoretycznie słabszymi graczami.

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cieply
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 80


PostWysłany: 13 października 2011, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To nie do końca tak - przegrywasz z osobami mającymi niższy poziom, to fakt. Ale jesteś silniejszy niż byś był gdybyś brał złoto (przykładowo - np masz teraz 10 lvl i przegrywasz z kimś kto ma 8. Jak byś brał złoto to byś miał poziom 6 i może wygrywał z kimś z 7, z 8 byś przegrywał tak jak i teraz Wink ).
Pomiędzy kolejnymi poziomami są ogromne przeskoki jeżeli chodzi o ilość zdobywanego złota i expa (czyli przykładowo - jeżeli biorąc złoto masz poziom 10, a biorąc expa poziom 15, to w którymś momencie biorąc zadania z expem dostajesz więcej złota niż biorąc zadania ze złotem w pierwszym wariancie ). Jak w to grałem było to wiele razy dyskutowane i w długim okresie biorąc expa po prostu jest się o wiele silniejszym (co trudno dostrzec bo się przegrywa z niższymi lewelami, ale w rankingu się jest wyżej)
Oczywiście jeżeli się przegnie i zaczyna przegrywać w zadaniach to trzeba przystopować i wziąć trochę złota.
Takie jest moje zdanie, możliwe też że coś się tam ostatnio zmieniło w mechanice.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 13 października 2011, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A się zarejestrowałem z Twojego refa xen.
Nick: JeroPL

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 13 października 2011, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hm, czytając forum, zauważyłem, że srednio co dwa miechy startuje nowy serwer - jeśli ta zasada się utrzyma, to za kilkanaście dni powinna ruszyć trzynastka - tam możemy poważnie powojować Razz Teraz można nabyć troszke doswiadzenia, a na 13 postarać się o rozkurwienie systemu? Smile Co wy na to? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 13 października 2011, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak mi się spodoba to jestem za ! Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Matjas
Jeździ konno


Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 34
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 13 października 2011, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Servery różnie startują. I polecam grać na s3, to nie ma nic do rzeczy czy gra się na nowym świecie czy na starym. Raczej nikt z nas nie będzie w topce (chyba, że lubi wydawać kase na takie gry).

Ja posiadam 5 kont na tym servie, no i takrze należe do gildii z której raczej nie odejde, bo już dość długo siedze w niej.

I oczywiście jeżeli wyjdzie nowy server to chętnie dołącze.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 13 października 2011, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie no kasy raczej (?) nikt na grzybki wydawac nie będzie, ale na pewno wieksze szanse na jakakolwiek rywalizacje będą na nowym swiecie, a nie na trójce, gdzie jest ponad 210k kont a TOP gracze maja powyzej 280 lvla;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Matjas
Jeździ konno


Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 34
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 13 października 2011, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Grzybki sa na przykład potrzebne na rozwój gildii Smile
Od 25 poziomu rozbudowy są już potrzebne. A uwież mi, są takie prze ciule co potrafia codziennie wydać 200+ (!) grzybków.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 13 października 2011, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shadow- Lubię To!
ruszymy na 13 równo z resztą i rozpierdolimy system Smile
Ja tam lubię wydawać kasę na takie bzdury ^^ Fajnie się gra z premium ;p
Teraz na 12stce cisne z gryfosmokiem ( za grzybki początkowe 15+10 za aktywację ) niby dużej różnicy nie ma... ale sporo to daje Wink

@Cieply- przejrzałem sobie forum i znalazłem temat z tym związany... faktycznie jest tak jak piszesz Smile I teraz trudno się z tym nie zgodzić po przeanalizowaniu...
Ale tak jak piszesz, przy porażkach w zadaniach trzeba przystopować z expem i wbić więcej złota... wczoraj podbiłem sobie staty i od razu przestałem przegrywać...

A jeszcze jedna kwestia...
Zauważyłem, że przy każdej postaci rozwija się właściwie tylko 3 staty... i tj w przypadku woja Siła, Wytrzymałość, Szczęście... Pytanie się pojawia... pozostałe 2 statystyki jak rozwijać? Raz kiedyś coś tam podnieść czy raczej nie zwracać na to wgle uwagi i jak wpadnie to wpadnie???

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 13 października 2011, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to zglosze prosbe o zbanowanie takich, bo na pewno leca na multikontach, np. Ty Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Matjas
Jeździ konno


Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 34
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 13 października 2011, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Multikonta nie mają tutaj nic do rzeczy ^^.

@Slowik
Mozna coś tam dodać, ale bez przesady. Im więcej będziesz mieć np. Zręczności, tym słabiej będzie Ciebie zwiadowca być (to się tyczy też potworów w lochach).

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?