Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Dzień Niepodległości - O co chodzi?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 12 listopada 2011, 15:07    Temat postu: Dzień Niepodległości - O co chodzi? Odpowiedz z cytatem  

Trafiłem na pewien filmik w internecie... http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU&feature=player_embedded ... ewidentnie widać ze coś jest nie tak... mam 17 lat i myślałem ze ten dzień ma pokazać dumę bycia Polakiem, a nie bicie przypadkowych ludzi i osób które utożsamiają się z narodem Polski.. wytłumaczcie mi o co w tym wszystkim chodzi co się teraz w Polsce dzieje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 12 listopada 2011, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

poprzewracało się ludziom w dupach i tyle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 12 listopada 2011, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Też chciałbym wiedzieć o co się rozchodzi. Na prawdę nie mam pojęcia skąd te zamieszki i z jakiego powodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cieply
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 80


PostWysłany: 12 listopada 2011, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Marsz niepodległości jest organizowany co roku przez środowiska prawicowe. Wymieniona na filmiku antifa jest ugrupowaniem lewicowych anarchistów, którzy utożsamiają prawicę z faszyzmem. W związku z tym organizują od 2 lat kontr marsz, aby z nimi walczyć, gdyż jest to praktycznie jedyna taka okazja w roku. A że jako anarchiści nie uznają władzy, w tym również policji i dziennikarzy, to oberwać może przy okazji każdy.
Wiele osób podziela opinię, że w dużej mierze dołączają do nich po prostu zwykli chuligani, którzy szukają okazji żeby komuś wpierdolić.
A co tak na prawdę im w głowie siedzi to chyba oni sami nie wiedzą ;d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 12 listopada 2011, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gnoje pierdolone.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 12 listopada 2011, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Akurat wczoraj włączyłem sobie TV o 15, na polsat news i najpierw myślałem, że znowu coś się dzieje gdzieś na świecie, patrze na podpis: "marsz niepodległości". To co wczoraj się działo to przechodzi ludzkie pojęcie. Szkoda, że policja reagowała tylko armatkami wodnymi i gazem łzawiącym. Wzięli by tam kilku spałowali i byłby spokój, a tak to przez godzine walka była.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 12 listopada 2011, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak Misza, brawo, widać, że masz pojęcie, co się dzieje przy użyciu siły przez policję.

Gdyby użyto siły poza armatkami i gazem, mogłaby się wywiązać sytuacja podobna do tego, co działo się po meczu żużlowym. Jeśli uważasz, że zasada "fight fire with fire" jest dobra, to osobiście sądzę, że zgrywasz debila, który po prostu chce się odezwać na forum i nabijać posty, zamiast napisać coś konstruktywnego.

Co do marszu "niepodległościowego" wypowiadać się nie będę, bo jakiekolwiek manifestacje niekoniecznie nastawione na pokojowy przemarsz to debilizm i strata czasu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tableta
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 29
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 12 listopada 2011, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co tu komentować? W tym kraju żyje wiele popierdolonych osób, jak Ci Antyfaszyści. Dożyliśmy czasów, kiedy "polacy" sprowadzają lewych kolegów z Niemiec, w celu przerwania Narodowego Święta. Zresztą widać na filmie, jak brudasy atakują mężczyznę z Polską flagą. Oczywiście druga strona też nie jest bez winy, niepotrzebnie część "grupy kibicowskiej" dała się sprowokować policji. Reszta marszu (około 20 tys osób) dotarła spokojnie pod pomnik Dmowskiego. Miło wiedzieć, że żyją w tym kraju osoby, które pamiętają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 12 listopada 2011, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Iam, tylko, że po meczu była zupełnie inna sytuacja. Wówczas kibic został śmiertelnie potrącony przez nieoznakowany (chyba, nie pamiętam dokładnie) radiowóz, który jechał z nadmierną prędkością, a wg. świadków po wypadku policjani nie udzielili odrazu pomocy poszkodowanemy. Więc sytuacja była trochę inna Smile

Dodatkowo, wyrażam tylko swoje zdanie. Dlaczego uważam, że jest słuszne? Ponieważ to moje zdanie i tak sobie uważam, podyskutować można zawsze. Dobrym przykładem jest USA, gdzie używane są w takich przypadkach naboje gumowe.

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tableta
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 29
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 12 listopada 2011, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

misza0
Cytat:
Dobrym przykładem jest USA, gdzie używane są w takich przypadkach naboje gumowe.


A w Polsce co, pistolety na wodę?


Ostatnio zmieniony przez Tableta dnia 12 listopada 2011, 16:39, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cieply
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 80


PostWysłany: 12 listopada 2011, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niestety prawo jest u nas takie że kto chce taką manifestację urządzić to urządza i nikt nie może mu przeszkodzić. Antifa już na początku tygodnia zapowiadała, że jedynym ich celem jest zrobienie zadymy i użycie siły przeciwko drugiej manifestacji. Mimo tej wiedzy, poza ustawieniem kordonu policji, który nie za bardzo ma możliwość coś zrobić, nie podjęto żadnych działań. Ciekawe czy zapowiedziana zmiana przepisów coś zmieni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 12 listopada 2011, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To, że w kilkudziestomilionowym kraju znajduje się ktoś manifestujący swoje poglądy poprzez przemoc na innych ludziach, ich majątkach, jest częstym i przykrym zjawiskiem. Nie będę się rozpisywał na ten temat. Nie mogę tylko zrozumieć dlaczego funkcjonariusz policji po obezwładnieniu jednego z manifestantów gazem pieprzowym, sam zaczął stosować przemoc wobec niego przemoc?! http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU&feature=player_embedded#t=0m35s

Czy w policji naprawdę pracują osoby które nie są w stanie opanować swoich emocji? W takim razie ja zaczynam się obawiać o ich podejście do wykonywanej pracy, a jest nią nie byle co bo ochrona nie tylko bezpieczeństwa człowieka, ale i godności.
Mało tego, obok niego przeszło kilku innych policjantów którzy nie powstrzymali go od "okładania" leżącego manifestanta.

_________________




Ostatnio zmieniony przez piana dnia 12 listopada 2011, 16:57, w całości zmieniany 3 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 12 listopada 2011, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

te święto to przecie porażka Polaków... nie szukajcie dziury w całym.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 12 listopada 2011, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem kto zaczął całą rozróbę, ale jakim popierdoleńcem trzeba być, żeby w DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI rzucać kamieniami do rodaków? Z jednej i drugiej strony takie wynalazki były. Czy nie można wziąć polskiej flagi w dłoń, wyjść na ulicę i ramię w ramię świętować? Trzeba zakładać kominiarki, kaptury, brać kamienie, mołotowy i napierdalać się? Policja powinna takich niedojebów pałować ostro. Wszelkiej maści radykałowie i ekstremiści to najgorsze ścierwo w każdym społeczeństwie - taka jest moja opinia. Skończyłem - teraz możecie mnie ukamienować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 12 listopada 2011, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@piana - ewidentnie nie była to policja.. zobacz jego zachowanie.. primo... 2gie nie ma munduru... 3cie... Zobacz innych "policjantów" 17 - 19 letni chłopcy ubrani w kamizelkę z napisem Policja a pod spodem bluza z kapturem itd.. Może się myle.. ale u mnie w mieście gdy są jakieś ustawki czy coś takiego przyjeżdżają w pełnym umundurowaniu, z kilkoma "sukami" i z armatką wodną... a nie latają bez żadnej ochorony z pałkami w kamizelkach odblaskowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tableta
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 29
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 12 listopada 2011, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To policjant w cywilu.

E: http://www.youtube.com/watch?v=lx9IF4BnSRE

Od 1:05 widać tych panów, stoją w grupie.

Co do filmu, też komedia. Złapali faszystę Korwina Laughing .


Ostatnio zmieniony przez Tableta dnia 12 listopada 2011, 18:09, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth` Deli
Jeździ konno


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 71


PostWysłany: 12 listopada 2011, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Voj4k napisał:
@piana - ewidentnie nie była to policja.. zobacz jego zachowanie.. primo... 2gie nie ma munduru... 3cie... Zobacz innych "policjantów" 17 - 19 letni chłopcy ubrani w kamizelkę z napisem Policja a pod spodem bluza z kapturem itd.. Może się myle.. ale u mnie w mieście gdy są jakieś ustawki czy coś takiego przyjeżdżają w pełnym umundurowaniu, z kilkoma "sukami" i z armatką wodną... a nie latają bez żadnej ochorony z pałkami w kamizelkach odblaskowych


Tajniacy, kamizelki zarzucili później.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 12 listopada 2011, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiedziałem, że marsz marsz przerodzi się w bitwę lewaków z Polakami. Od tygodnia prasa i telewizja informowała o zorganizowanej kontrdemonstracji ze strony lewackich ugrupowań - nie zwiastowało to nic dobrego. Po stronie Marszu Niepodległosci tez sa świry, ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że policja łamie prawa obywatelskie i nikt z tym nic nie robi. W USA już byłby skandal z policją, u nas dostanie się najpewniej organizatorom Marszu Niepodległosci. Od kilku lat 11 listopada i 1 maja to regularne bitwy demonstrantów. Szkoda, że jak jedna grupa chce przejść z flagą własnego kraju to atakuje ja inna grupa jak i też jest szykanowana przez służby państwowe. To smutne.

Cóż, skoro rząd stosuje wobec swoich obywatelów sowieckie metody mam nadzieję, że wkrótce nadejdzie czas, gdy ludzie zawieszą hak dla tych wszystkich konfidentów z Wiejskiej a robactwo lewactwo, pedalstwo i inne skrajne ugrupowania (również ekstremalnie prawicowe) wypierdolą z Polski.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ChrisEggII
Jeździ konno


Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 10
Skąd: Hajnówka

PostWysłany: 12 listopada 2011, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mnie tam ciekawi to, że taka sytuacja zaistniała bodajże tylko w Warszawie... W całej Polsce są organizowane radosne uroczystości, a tam muszą zrobić z tego powodu rozróby...
A że cieszą się ludzie, że zdemolowali wóz TVNu? A niech i to robią, ale niech ci ludzie zaczną rozróżniać bycie przeciwko PiSowi, od bycia przeciwko Polsce.
Tylko wytłumaczcie mi jedno, o co chodzi z tymi anarchistami z Niemiec? Naprawdę Niemcy przyjechali po to aby zablokować ten marsz?
Mój ojciec dobrze powidział, że najlepiej aby przemarsz obu grup powinien być wytyczony poza miastem. A niech się wyrezają gdzieś w polu i nie demolują życia reszty ludzi.

Tableta, jesteś słabo poinformowany, bo Korwin jest monarchistą, a nie faszystą.

_________________


Dlatego proszę wybaczyć mi za lagi Very Happy


Ostatnio zmieniony przez ChrisEggII dnia 12 listopada 2011, 18:51, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 12 listopada 2011, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tu jest Polska i wszystko jasne.
Zamiast się cieszyc ze swieta to się napierdalaja i rozpierdalaja miasto, ch** w dupe z takim narodem.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?