Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas ! x2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 57, 58, 59  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 12 listopada 2011, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Outsid3r - nie wiem o co Ci chodzi. Byłem na meczu, przy hymnie Włoch kibice tylko bili brawo. Nie wiem, może w tv odebrane to zostało inaczej. Co do samego meczu. Do 30 minuty spoczi, dalej tak średnio. Te dwie bramki dla makaronów takie trochę z niczego, przy pierwszej błąd Szczęsnego, przy drugiej ewidentny spalony. Trudno, czekam na Węgry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tableta
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 29
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 12 listopada 2011, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak bramki Włochów padły z niczego?

Włosi nie zagrali nawet na 50% swoich możliwości, ale jak widać i na stojąco da się wygrać mecz. Mam nadzieję, że w meczu z Węgrami również dostaną do zera.

Co do kibiców, dawno nie widziałem takiej patologii. Oby kadra PZPN-u we Wrocławiu, tak szybko już nie zawitała.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 12 listopada 2011, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Meczu całego nie oglądałem (z kabaretów wolałem te na TVP2), ale i tak najbardziej podobało mi się skandowanie "gdzie jest godło?" i standardowe "pzpn, pzpn, j*bać j*bać pzpn".

I tak, też mnie g*wno obchodzi co mają inne drużyny na klatach. Może gdyby pzpn był w Polsce szanowany to byłoby inaczej, ale w takiej sytuacji Lato i spółka nie mogą spodziewać się innej reakcji.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 12 listopada 2011, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem jaką widziałeś patologię, może taki Ci się sektor trafił. Crow - też racja, skandowanie kibiców przed meczem do Laty "Byłeś legendą, zostałeś sprzedajną mendą", mówi wszystko. Nie popieram tego, ale niestety Ci ludzie mieli rację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 14 listopada 2011, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najbardziej irytuje mnie tłumaczenie Pzpnu w sprawie orzełka i piłkorła - "Bo wszyscy mają logo federacji." My nie jesteśmy wszyscy i nie musimy papugować tego co jest na zachodzie. Są rzeczy, które można podpatrywać i się uczyć, ale są też tradycje i wartości, których nie powinno się wypierać.

Spiker zachowywał się w piątek jak cenzura za komuny w związku z Radiem Wolna Europa.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 15 listopada 2011, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przyszedlem się pozalic ;/
Polacy wygrywaja a ja po raz pierwszy nie obejrze meczu do konca ;p

Dobija mnie, ale to już tak totalnie mnie dobija (napisal bym nawet wkurwia, ale nie napisze bo to brzydko) poziom polskiego komentarza podczas meczu. Posadza takich 2 baranow i normalnie cisnienie czlowiekowi podnosza swoim fachowym pierdoleniem.
Zaczynajac od jakiegokolwiek braku obiektywizmu, braku przyznania się do bladu podczas komentarza (Engiel uparcie będzie wciskal ze spalony był ewidentny mimo tego ze na 2-3 powtorkach, widac jak byk ze go nie było, a mr Szpakowski jeszcze chamsko potwierdzi...). Nie wiem czemu ale dziś strasznie mnie to wkurzalo.

Baa zauwazylem, ze panowie "fachowcy" chyba nigdy w pilke nie grali sadzac po ocenie niektorych sytuacji "o i w tym momenie powinien strzelac...". Normalnie, nie wiem czy to przez wypite dziś piwo, czy poprostu się starzaje, ale musialem się wyzalic.

Tyle ode mnie...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 15 listopada 2011, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ile przejebała reprezentacja PZPN ?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Creative.
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 144

Skąd: Zamość

PostWysłany: 15 listopada 2011, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wygrali 2:1 Smile 1 gol Brożek a drugi to samobój jakieś obroncy. Smile Dobra noc.
_________________
Like that !






Ger?!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 15 listopada 2011, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

łomatkoboska .... To ciekawie się zaczyna robić
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 15 listopada 2011, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak dla mnie to mocno przyfarcili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 15 listopada 2011, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przyfarcili, ale zwycięstwo się im należało. Muszą coś zrobić ze skutecznością, bo na EURO będzie trzeba wykorzystywać każdą dogodną sytuację. Dziś mogli wbić 4-5 bramek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 15 listopada 2011, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wierzacy niech się modlą, a niewierzacy trzymaja kciuki zeby Blaszczykowski nie doznal kontuzji przed Euro. bez niego ta reprezentacja zginie.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 16 listopada 2011, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Polska wygrała, jesteśmy w zarąbistej formie, teraz na pewno rozpykamy Hiszpanów 5:0!!! -.-

Gratuluję wszystkim, którzy mieli ochotę a nie udali się na mecz. Dziękuje także tym, którzy poszli i krzyczeli z całych sił "Gdzie jest orzeł?!" i "Gdzie jest godło?!". Dzięki takiej postawie PZPN zrozumie, że nie jest pępkiem świata i pewnie przywróci orzełka na strój reprezentacji.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 19 listopada 2011, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

BVB 1:0 Bayern
Hell yeah! J**** Bawarczyków. Winner

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
baronn
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 159
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 19 listopada 2011, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miałem okazję oglądać ten mecz i bardzo mi się spodobał,choć bundesligi nie trawię Razz brawo dla bvb i dla Lewandowskiego bo zaliczył udany występ Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 21 listopada 2011, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Błaszczykowski nawet nie był na ławce rezerwowych. Jestem ciekaw, czy Jego Ekscelencja Cesarz Franciszek Smuda dotrzyma słowa i nie zabierze zawodników niegrających w klubach na EURO.

PZPN podobno wycofa się z swojego ptaka na klacie koszulki. Ma go zastąpić Orzełek. Problem w tym, że wiąże się to odszkodowaniem dla NIKE. Nie chodzi o jakieś tam drobne, ale o kilka, bądź kilkanaście milionów złotych. Z drugiej strony te koszulki, które mają obecnie nie sprzedadzą się w ogóle. Po co płacić za koszulkę 200 zł skoro nie ma na niej nawet godła. Lepiej podróbkę kupić, na jedno wyjdzie.

Tak gra nasz najlepszy bramkarz - Artur Boruc:


Szczęsnemu przydałoby się trochę pokory i godny konkurent.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 21 listopada 2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ogolnie Boruc interwencji nie mial dużo. poza tym sedzia mial chyba slaby dzień bo nie uznal prawidlowo zdobytej bramki, co widac na filmiki, ale również nie podytkowal dowch ewidentnych karnych dla Milanu Sad

co do wyganego meczu bvb to powiem Ci baronn ze imo Lewy zagral przecieny mecz. nie wyroznial na boisku, poza jednym ciekawym podaniem i sitem zalozonemu bawarczykowi. szkoda ze bayern chciał wejsc do bramki ;/

a kubus podono ma zmienic klub \o/ raczej na niemiecki, ale chodza sluchy ze Wisla Krakow chce go wypozyczyc Very Happy tak, ta wisla co zjebala z zabolami 0-1 buehehehe

ładny meczyk zagral ManCity i Real

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 21 listopada 2011, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sam Błaszczykowski zaprzeczył jakoby miał wrócić do wisły. Powinien znaleźć sobie jakiś klub w niemczech ze środka tabeli gdzie będzie miał pewne miejsce w składzie i będzie kimś w stylu gwiazdy, jak w reprze. Widać, że wtedy gra o wiele lepiej, tak samo jak grał kilka sezonów temu w BvB gdy był jednym z lepszych graczy tam.

Co do powoływania graczy którzy nie grają w 1 składzie - warto zauważyć, że reprezentacja i klub to co innego. Nie mówię tylko o Polsce, gdzie właśnie jest taki przypadek u Kuby, ale np. o niemcach. Klose grał słabo w drużynie, siedział na ławce, ale mimo to miał pewne miejsce w reprze i zawsze grał świetnie. To samo Podolski, podpora reprezentacji niemiec - Do zeszłego sezonu w 1,5r (chyba ;P) strzelił dla Koln chyba 2 albo 3 gole. Mimo to w reprze błyszczał Smile

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 21 listopada 2011, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja jako kibic Legii, cieszę się z powodu tego zawodnika:
http://www.youtube.com/watch?v=bUZSdeumRTQ
http://www.youtube.com/watch?v=KdO9_qEAWAc
http://www.youtube.com/watch?v=569D4HyzHFw
We wszystkich akcjach brał udział (Najpierw sfaulowany, potem podanie do Gola, no i sam w końcu strzela.)
http://www.youtube.com/watch?v=8jc1I8d9Sog
Tutaj też bardzo ładna asysta. Ogólnie Wolski bardzo dobrze prosperuje, ale jeszcze sporo wysiłku przed nim. Potencjał moim zdaniem jest.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 22 listopada 2011, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oj tak, z Wolskiego będą ludzie. Zresztą nie tylko z niego, uważam że Legia ma najlepszą młodzież w Polsce, chyba tylko Lech trochę im pod tym względem dorównuje. @Jack Bauer - nie spodziewałbym się, żeby Smuda rezygnował z filaru swojej reprezentacji. Misza podał dobry przykład, Klose w klubie nie grał, a w reprezentacji błyszczał.
I jeszcze jedno: http://euro2012.wp.pl/title,Po-co-jest-Stadion-Narodowy-To-nie-moj-problem,wid,14007906,wiadomość.html
No panie Lato. Właśnie to chyba pana problem. Nie po to wyrzuca się na stadion 1,5 mld złotych, żeby reprezentacja nie miała z niego pożytku. Nie mówię, że ma grać na nim cały czas, ale przekształcanie Narodowego w coś innego, jest idiotyczne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 35 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?