Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Dzień Niepodległości - O co chodzi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 listopada 2011, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skejt - ustawa o wolności zgromadzeń. + mówiłem o marszu niepodległości, nie o kibicach - bo pseudokibiców to bym sam naparzał, jakbym miał możliwość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 16 listopada 2011, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wickeD
Redaktor


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 77


PostWysłany: 16 listopada 2011, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Deli napisał:
Warte obejrzenia
Nie warte. Chyba, że dla studentów dziennikarstwa, jako przykład manipulacji w relacjach dokumentalnych.

Nawiązując odrobinę do postu Abszta, aby zachować harmonie.

Ciekawa sprawa - w święto Piłsudskiego, który całą nasza prawicę gonił i gnoił, od endecji po wysyłanie przywódców ONR na Bereze, który nawet umiarkowanemu centroprawicowemu Witosowi nie przepuścił, ze wszelkich dziur i zakamarków wyłażą ich naśladowcy, świętują i się jednoczą - w dzień przekazania mu władzy. Mocna ironia losu. Wink

I nie porównywałbym całego ruchu antyfaszystowskiego do antify, bo to trochę tak jak porównywać solidarność 80 Ziętka do ruchu solidarności z lat 80. Antifa to nieformalne bojówki, które stawiają na brutalna walkę. W Grecji, Włoszech czy Niemczech, to ludzie którzy jeżdżą na szkolenia, uczą się od bardziej wprawionych kolegów jak robić zadymy, żeby narobić jak najwięcej szkód. W żadnym wypadku nie jest to pokojowo nastawiona grupa.

Wnioski z 11-tego są takie, że lewica blokowała marsz tak jak sobie założyła. Wcześniej pewnie myśleli, że sprowokują tym kibiców do zadym i społeczeństwo pokaże kto jest dobry, a kto zły - co im nie wyszło dość widocznie. Oszołomy z solidarnych za to znowu pokazali, że są razem z pseudokibicami i chyba tylko pseudokibice są zadowoleni z tego sojuszu, bo wyszumieli się i niektórzy będą mogli się pochwalić na osiedlu, że siedzieli 3 miesiące za pobicie policjanta.

Jak śpiewał Grabowski kretyni kontra kretyni

bajdełejem:
Abszt napisał:
najpierw Polacy, potem inni.

A potem? Najpierw biali, potem czarni? Najpierw blondyni, potem bruneci? Najpierw użytkownicy PC, potem konsolowy?
Chyba nigdy tego nie załape. Niskie to i podłe.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth` Deli
Jeździ konno


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 71


PostWysłany: 16 listopada 2011, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiadomo, że filmik nie spodoba się lewakowi, który będzie widział w nim tylko manipulację. Nie czerwona, nie tęczowa, tylko Polska narodowa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 16 listopada 2011, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wickeD napisał:

Abszt napisał:
najpierw Polacy, potem inni.

A potem? Najpierw biali, potem czarni? Najpierw blondyni, potem bruneci? Najpierw użytkownicy PC, potem konsolowy?
Chyba nigdy tego nie załape. Niskie to i podłe.


Dlaczego ma być potem? Wystarczy. Po co brnąć w skrajności i ślepą ścieżkę?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
мЯτ Grimm
Jeździ konno


Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 36


PostWysłany: 17 listopada 2011, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja się w pełni zgadzam z Absztem i Deli Uważam też że relacja NowegoEkranu lepiej ukazuje prawdę niż te z niektórych kanałów tellewizyjnych.

Chciałbym zauważyć jedną rzecz:
Poglądy lewicowe są zupełnym przeciwieństem patriotyzmu-przecież naród to pojęcie względne dla lewaków , zobaczcie co robi z odrębnością narodową lewacka Unia Europejska.
"Kolorowa niepodległa" to tak naprawdę kosmopolityczni ignoranci którzy z powodu zwykłej złośliwości chcą aby tego dnia-11 llistopada gdy większość Poaków utożsamia się z ojczyzną , Warszawa zorganizowała im jakiś pedalski wiecyk , który ma być traktowany na równi z marszem w którym bierze udział wiele tysięcy prawdziwych Polaków. Demokracja to rządy większości więc czegoś nie rozumiem. Czyżby w Polsce było tyle samo pedałów co patriotów?

Dodam jeszcze , że co roku w wawie jest organizowana parada równości przez praktycznie te same osoby co kolorowa niepodległa. A węc jedno święto im nie wystarczy? Niech sobie w dupe wsadzą te swoje kolorowe transparenty ale akurat to i tym podobne rzeczy to chyba oni często praktykują Laughing

BTW: Nie jestem zwolennikiem jakiegoś szykanowania mniejszości seksualnych ale nie popadajmy ze skrajnośći w skrajność , niech będą traktowni na równi z innymi obywatelami
Bóg , Honor Ojczyzna FTW

_________________


Ostatnio zmieniony przez мЯτ Grimm dnia 17 listopada 2011, 0:28, w całości zmieniany 14 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 17 listopada 2011, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt: a Piłsudski to może Rosjan za nic nie mordował? -.-
A czy murzyn urodzony w Polsce znający historię nie gorzej od Polaka to nie może czuć się w 100% patriotą. OMG. Aż żal czytać. Jednak prawdą jest, że Polska nietolerancyjnością stoi.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 17 listopada 2011, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Outsid3r napisał:
A czy murzyn urodzony w Polsce znający historię nie gorzej od Polaka to nie może czuć się w 100% patriotą. OMG. Aż żal czytać. Jednak prawdą jest, że Polska nietolerancyjnością stoi.

Z tego co widzę Abszt napisał najpierw POLACY potem inni, nikt nie definiuje Polaka jako białoskórego. Moim zdaniem każdy człowiek, który czuje się mocno związany z tym krajem może być Polakiem, przykładem jest tutaj Samuel Pereira, który aktywnie działa na rzecz Polski i czuje się związany z tym krajem. (mam nadzieje, że nie pojawi się argument, że jest oszołomem smoleńskim)
Sam uważam, że skoro komuniści normalnie chodźą sobie w pochodach, że geje i lesbijki mają swój Love Pride (chyba tak to jest) to jakoś nie słyszałem o masowych blokadach ich. Oczywiście zdarzy się 50 osób, które chce towarzystwo rozgonić (co w przypadku pochodów komunistycznych nie jest takim złym pomysłem Very Happy), ale to są ci sami ludzie, którzy później biją reporterów. (okazało się że "prowokator" był jednak pseudokibicem Razz)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wickeD
Redaktor


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 77


PostWysłany: 17 listopada 2011, 0:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Deli napisał:
Wiadomo, że filmik nie spodoba się lewakowi, który będzie widział w nim tylko manipulację. Nie czerwona, nie tęczowa, tylko Polska narodowa.

Jeśli nie jestem biały, to muszę być czarny. Inne kolory zajebali lewaccy Żydzi z Niemiec. Twisted Evil
Abszt napisał:
Dlaczego ma być potem? Wystarczy. Po co brnąć w skrajności i ślepą ścieżkę?

Dzielenie ludzi na "naszych" i "onych" to słaby pomysł, który prowadzi do przemocy. Zawsze z tego robił się bajzel i zawsze ktoś cierpiał.

Naturalnie nie ma nic potem? Fałszywi Żydzi, lewaccy czerwoni bandyci, coś świta?
Grimm napisał:
kosmopolityczni ignoranci (w kwestii narodu Polskiego)
Facepalm
Cytat:
Demokracja to rządy większości więc czegoś nie rozumiem

Istoty demokracji konkretnie.
Cytat:
Nie jestem zwolennikiem jakiegoś szykanowania mniejszości seksualnych

Pedały , czy jak kto woli homoseksualiści(...)muszą być lewakami;pedalski wiecyk;Polsce było więce pedałów niż patriotów?;Niech sobie w dupe wsadzą te swoje kolorowe transparenty ale akurat to i tym podobne rzeczy to chyba oni często praktykują;
Cytat:
Bóg , Honor Ojczyzna FTW

I to koniecznie w takiej kolejności.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth` Deli
Jeździ konno


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 71


PostWysłany: 17 listopada 2011, 0:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wickeD napisał:
Jeśli nie jestem biały, to muszę być czarny. Inne kolory zajebali lewaccy Żydzi z Niemiec. Twisted Evil


Ty akurat jesteś tęczowy.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 17 listopada 2011, 6:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Deli
Ten filmik co wrzuciłeś to trochę z dupy wzięty. Przeinacza fakty podobnie jak relacje telewizyjne tyle że w drugą stronę. Pokazuje tylko to co autor chciał pokazać.
@Abszt
Pisząc o IIWŚ masz trochę racji ale też trochę się mylisz. Nie oszukujmy się że Polacy przyczynili się do śmierci wielu Żydów. Tyle że wśród samych Żydów było więcej konfidentów którzy kablowali na swoich niż wśród Polaków. Oczywiście mieliśmy też i bohaterów tyle że to jak w każdym narodzie, łatwiej znaleźć frajera niż kogoś skłonnego do pomocy, każdy myślał o tym by przetrwać. Co do UPA masz rację, no cóż, chcieli sobie wybić drogę do niepodległości.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 17 listopada 2011, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Outsid3r napisał:
Abszt: a Piłsudski to może Rosjan za nic nie mordował? -.-
A czy murzyn urodzony w Polsce znający historię nie gorzej od Polaka to nie może czuć się w 100% patriotą. OMG. Aż żal czytać. Jednak prawdą jest, że Polska nietolerancyjnością stoi.


Raz, że pisałem o tym, że w każdym narodzie znajdowały się szumowiny a dwa Polak to szersze pojęcie. Nie chciałem psiac 'obywatel', bo za bardzo z komuną mi się kojarzy. Tolerancja też musi mieć swoje granice. A jak żal ci to wszystko czytać to nie czytaj, w końcu jak coś się Tobie nie podoba to tego nie oglądasz, więc dorzuć do tego jeszcze czytanie.

wickeD napisał:
Dzielenie ludzi na "naszych" i "onych" to słaby pomysł, który prowadzi do przemocy. Zawsze z tego robił się bajzel i zawsze ktoś cierpiał.
Naturalnie nie ma nic potem? Fałszywi Żydzi, lewaccy czerwoni bandyci, coś świta?

Gdyż zawsze były złe intencje. Ja nie pisze o odbieraniu im praw, przesladowaniu etc. Po prostu najpierw trzeba uwzględniać większość a dopiero potem dostosowac do tego prawa mniejszości czy jakieś specjalne przywileje. Bowiem nie może być tak, aby mniejszosć dyktowała warunki większości (tyczy się to np homo).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 17 listopada 2011, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Grimm napisał:

Bóg , Honor Ojczyzna FTW


Bo jak nie wierzy, to satanista i nazista.
Bo jak nie ma honoru to pedał.
Bo jak nie patriota to jeb*** lewak.

"Najpier Polacy, potem reszta"? Wg Ciebie Abszcik jestem Polakiem? Zaliczasz mnie do tej grupy "najpierw" czy "potem"?

Szufladkujecie tych którzy rozpierdalali Warszawe jakby to miało sens i jeszcze kłócicie się o to kto miał racje. Co to za różnica czy to był lewak, pedał czy ktoś tam inny. Równie dobrze to mógłbyć jakiś prawicowiec który chciał się "zabawić". To są poprostu bezmózgi i popierdoleńcy. A skąd wiecie, że po stronie marszu nie było żadnych osób o poglądach lewicowych, żadnych "pedałów", żadnych ludzi o innej wierze, albo innej narodowości mieszkający dłuższy czas w Polsce?

Jeszcze te kłótnie o to która telewizja kłamie a która mówi prawdę. Każda telewizja nagina fakty na strone która im pasuje. Dlaczego? Dlatego, że telewizje tworzą LUDZIE, a ludzie nie potrafią być obiektywni w takich sprawach. Tak zawsze było, jest i będzie. Wasze wypociny są bez sensu w tym temacie.

Bóg, Honor, Ojczyzna.
Zostawie sobie Honor.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 17 listopada 2011, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Abszt: pierdolisz tak o tych wielkich "patryjotach" z ONR itp. ale teraz pozwól, że Cię czymś uświadomię.

Nie jestem patriotą, ale wiem, że w pierwszej zwrotce hymnu jest "kiedy", a nie "póki".
Nie jestem patriotą, ale potrafię o każdej porze dnia i nocy wyrecytować Ci z pamięci wszystkie cztery zwrotki hymnu.
Teraz nazwij mnie jebanym lewakiem, który kaleczy hymn, śmiąc w ogóle o nim myśleć.


ps. ciekawe ilu z tych z Marszu wie, że nie śpiewamy "póki" tylko "kiedy"...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wickeD
Redaktor


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 77


PostWysłany: 17 listopada 2011, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
Gdyż zawsze były złe intencje. Ja nie pisze o odbieraniu im praw, przesladowaniu etc. Po prostu najpierw trzeba uwzględniać większość a dopiero potem dostosowac do tego prawa mniejszości czy jakieś specjalne przywileje. Bowiem nie może być tak, aby mniejszosć dyktowała warunki większości (tyczy się to np homo).
W jaki sposób "homo" dyktuje warunki większości nie wiem, ale chętnie się dowiem. Czuje w kościach, że to może być mocna rzecz. Smile

Nie rozumiem co masz na myśli pisząc o dostosowywaniu praw mniejszości do ogółu. Aby ograniczyć czyjeś prawa trzeba mieć uzasadniony powód, aby te prawa nadać, trzeba mieć uzasadniony powód dlaczego ich miałby nie mieć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 17 listopada 2011, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
Grimm napisał:

Bóg , Honor Ojczyzna FTW


Bo jak nie wierzy, to satanista i nazista.
Bo jak nie ma honoru to pedał.
Bo jak nie patriota to jeb*** lewak.

[...]

Szufladkujecie tych którzy rozpierdalali Warszawe jakby to miało sens i jeszcze kłócicie się o to kto miał racje. Co to za różnica czy to był lewak, pedał czy ktoś tam inny. Równie dobrze to mógłbyć jakiś prawicowiec który chciał się "zabawić". To są poprostu bezmózgi i popierdoleńcy. A skąd wiecie, że po stronie marszu nie było żadnych osób o poglądach lewicowych, żadnych "pedałów", żadnych ludzi o innej wierze, albo innej narodowości mieszkający dłuższy czas w Polsce?

Jeszcze te kłótnie o to która telewizja kłamie a która mówi prawdę. Każda telewizja nagina fakty na strone która im pasuje. Dlaczego? Dlatego, że telewizje tworzą LUDZIE, a ludzie nie potrafią być obiektywni w takich sprawach. Tak zawsze było, jest i będzie. Wasze wypociny są bez sensu w tym temacie.
[...]

+1

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
мЯτ Grimm
Jeździ konno


Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 36


PostWysłany: 17 listopada 2011, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
A skąd wiecie, że po stronie marszu nie było żadnych osób o poglądach lewicowych, żadnych "pedałów", żadnych ludzi o innej wierze, albo innej narodowości mieszkający dłuższy czas w Polsce?


No raczej nie jestem pewny czy lewica propaguje postawy patriotyczne Facepalm Jeżeli nawet były na marszu jakieś "pedały" to na pewno ze swoją odmiennością się nie obnosili i Kiciak pomyśl logicznie , czy homo wolałby być na "imprezie u swoich" czy iść z ludźmi którzy uważają go za zboka.

Odnośnie wiary - nie jestem katolikiem tylko protestantem ( dla tych którzy się nie orientują - zreformowany kościół katolicki najprościej ujmując) ale gdybym mieszkał w Warszawie to na pewno wziąłbym udział w marszu. Wink

Patriotą nie jest ten kto się urodził w Polsce , tylko ten kto czuje się mocno związany z tym narodem i okazuje to poprzez szacunek do symboli narodowych etc. , a więc to że jakiś obcokrajowiec czuje się Polakiem nie jest dla mnie niczym nadzwyczajnym

Offtop: Sory za niepoprawne zacytowanie ale na forum jestem od niedawna i mam chyba prawo nie wiedzieć dlaczego nie działa mi quote="user" Embarassed

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 17 listopada 2011, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 17 listopada 2011, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciuś napisał:

Pisząc pogrubione przeze mnie zdanie, zdawałeś sobie sprawę z tego, że homofobia i różne rodzaje dyskryminacji też są 'inne'? Tak niska jest Twoja samoocena, że piszesz 'najpierw Polacy, potem inni'?
Mam wrażenie, że jesteś jakimś odludkiem, kogo Ty lubisz w ogóle?

z kazdej strony na niego patrzac, bardzo madry post, macius.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 18 listopada 2011, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Grimm napisał:

No raczej nie jestem pewny czy lewica propaguje postawy patriotyczne Facepalm Jeżeli nawet były na marszu jakieś "pedały" to na pewno ze swoją odmiennością się nie obnosili i Kiciak pomyśl logicznie , czy homo wolałby być na "imprezie u swoich" czy iść z ludźmi którzy uważają go za zboka.

Czyli twoim zdaniem Polak jeśli już jest odmiennej orientacji seksualnej to musi mieć wyjebane na święto państwowe, woli być "wśród swoich" zamiast brać udział w marszu, bo przecież reszta narodu uczestnicząca w marszu to już "nie swoi" i homofobi czy tak? Szkoda gadać...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?