Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Dzień Niepodległości - O co chodzi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 18 listopada 2011, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Outsider
Cytat:
Nie jestem patriotą, ale wiem, że w pierwszej zwrotce hymnu jest "kiedy", a nie "póki".
Nie jestem patriotą, ale potrafię o każdej porze dnia i nocy wyrecytować Ci z pamięci wszystkie cztery zwrotki hymnu.


No i super.

@wickeD
Cytat:
W jaki sposób "homo" dyktuje warunki większości nie wiem, ale chętnie się dowiem. Czuje w kościach, że to może być mocna rzecz.

Nie rozumiem co masz na myśli pisząc o dostosowywaniu praw mniejszości do ogółu. Aby ograniczyć czyjeś prawa trzeba mieć uzasadniony powód, aby te prawa nadać, trzeba mieć uzasadniony powód dlaczego ich miałby nie mieć.


Dostosowanie praw mniejszości do ogółu - czyli jeśli przyjedzie taki muslim z jakiegoś tam kraju, gdzie u niego bez żadnej odpowiedzialności można bić żonę lub dokonywac innych aktów przemocy względem rodziny, to czy on ma prawo bić żonę, bo religia mu na to pozwala czy przestrzegać prawa kraju, w którym w danej chwili mieszka? Czy on może blokować mi wejscie do domu w porze jego modłów (na YT sa filmy jak blokują w ten sposób całe dzielnice a policja nic nie może zrobić)? Nie sadzę. Dlatego wszelkie odchyły religijne jak i kulturalne powinny być dostosowane do polskich realiów - a więc defiinitywnie zakazać rzeczy, które w kraju takiej przybyłej z zewnątrz osoby, były codziennością. To tak przykładowo - najpierw powinno się uwzględnić Polaków - czy powyższe rzeczy by im nie przeszkadzały, a nie z otwartymi ramionami zgadzać się na to i owo, bo na topie ejst multi-kulti. Dlatego "najpierw Polska, potem inni".
jeśli chodzi o pierwsze zdanie, to mój błąd, bo raczej nie "dyktowanie warunków", ale "wysuwanie żądań", które kłóca się z ludzka naturą. Nie powinien rząd godzić się na to, aby pary homoseksualne adoptowały dzieci etc. Dlaczego ma tak być, skoro większość Polaków jest przeciwna temu? Mamy w końcu demokrację, czyż nie? Postulaty, ze w innych krajach homomałżeństwa zsotały zalegalizowane, a w Polsce nie, jest dla mnie właśnie takim naciskiem na niepodległy kraj.
Najlepsze jest też twierdzenie gejów, że to jest naturalne, ze nie ma w tym nic zdrożnego. Skoro byłoby to takie naturalne, to niech dwa homiki 'zrobią' sobie dziecko. Mieliby z tym problem. Skoro oni chcą prawa do legalizowania związków, to dlaczego ja nie mogę mieć prawa zabraniu głosu w tej sprawie i wyrażenia swojego niezadowolenia? Jak mi się to nie podoba to od razu jestem homofobem? Jak chodźę na wydarzenia związane z historią Polski to jestem faszystą? Jak powiem jakiś fakt związany z Żydami to do razu jestem antysemitą? Jak rzucę dowcipem o murzynie to jestem rasistą?

@Maciuś
Cytat:
Pisząc pogrubione przeze mnie zdanie, zdawałeś sobie sprawę z tego, że homofobia i różne rodzaje dyskryminacji też są 'inne'? Tak niska jest Twoja samoocena, że piszesz 'najpierw Polacy, potem inni'?
Mam wrażenie, że jesteś jakimś odludkiem, kogo Ty lubisz w ogóle?

Powiedz to moim znajomym, wyśmieją od razu. Nie jestem jakimś samotnym dziwolągiem, nie mam niskiej samooceny.To, że mam swoje poglądy na pewne sprawy, to od razu musze być tym najgorszym? Czy to też nie jest przypisanie mnie do pewnej grupy ludzi - czyli ciemnych, głupich faszystów? Skoro tak bardzo jesteście za tolerancją, to dlaczego nie potraficie tolerować czyjegoś innego, niemodnego w obecnych czasach zdania? Bowiem to jest tylko zdanie, nikogo nie biję, nie manifestuję nienawiści, nie chwalę nazizmu, komunizmu czy szowinizmu. Tyle.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 18 listopada 2011, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
@Outsider
Cytat:
Nie jestem patriotą, ale wiem, że w pierwszej zwrotce hymnu jest "kiedy", a nie "póki".
Nie jestem patriotą, ale potrafię o każdej porze dnia i nocy wyrecytować Ci z pamięci wszystkie cztery zwrotki hymnu.


No i super.

@wickeD
Cytat:
W jaki sposób "homo" dyktuje warunki większości nie wiem, ale chętnie się dowiem. Czuje w kościach, że to może być mocna rzecz.

Nie rozumiem co masz na myśli pisząc o dostosowywaniu praw mniejszości do ogółu. Aby ograniczyć czyjeś prawa trzeba mieć uzasadniony powód, aby te prawa nadać, trzeba mieć uzasadniony powód dlaczego ich miałby nie mieć.


Dostosowanie praw mniejszości do ogółu - czyli jeśli przyjedzie taki muslim z jakiegoś tam kraju, gdzie u niego bez żadnej odpowiedzialności można bić żonę lub dokonywac innych aktów przemocy względem rodziny, to czy on ma prawo bić żonę, bo religia mu na to pozwala czy przestrzegać prawa kraju, w którym w danej chwili mieszka? Czy on może blokować mi wejscie do domu w porze jego modłów (na YT sa filmy jak blokują w ten sposób całe dzielnice a policja nic nie może zrobić)? Nie sadzę. Dlatego wszelkie odchyły religijne jak i kulturalne powinny być dostosowane do polskich realiów - a więc defiinitywnie zakazać rzeczy, które w kraju takiej przybyłej z zewnątrz osoby, były codziennością. To tak przykładowo - najpierw powinno się uwzględnić Polaków - czy powyższe rzeczy by im nie przeszkadzały, a nie z otwartymi ramionami zgadzać się na to i owo, bo na topie ejst multi-kulti. Dlatego "najpierw Polska, potem inni".
jeśli chodzi o pierwsze zdanie, to mój błąd, bo raczej nie "dyktowanie warunków", ale "wysuwanie żądań", które kłóca się z ludzka naturą. Nie powinien rząd godzić się na to, aby pary homoseksualne adoptowały dzieci etc. Dlaczego ma tak być, skoro większość Polaków jest przeciwna temu? Mamy w końcu demokrację, czyż nie? Postulaty, ze w innych krajach homomałżeństwa zsotały zalegalizowane, a w Polsce nie, jest dla mnie właśnie takim naciskiem na niepodległy kraj.
Najlepsze jest też twierdzenie gejów, że to jest naturalne, ze nie ma w tym nic zdrożnego. Skoro byłoby to takie naturalne, to niech dwa homiki 'zrobią' sobie dziecko. Mieliby z tym problem. Skoro oni chcą prawa do legalizowania związków, to dlaczego ja nie mogę mieć prawa zabraniu głosu w tej sprawie i wyrażenia swojego niezadowolenia? Jak mi się to nie podoba to od razu jestem homofobem? Jak chodźę na wydarzenia związane z historią Polski to jestem faszystą? Jak powiem jakiś fakt związany z Żydami to do razu jestem antysemitą? Jak rzucę dowcipem o murzynie to jestem rasistą?

@Maciuś
Cytat:
Pisząc pogrubione przeze mnie zdanie, zdawałeś sobie sprawę z tego, że homofobia i różne rodzaje dyskryminacji też są 'inne'? Tak niska jest Twoja samoocena, że piszesz 'najpierw Polacy, potem inni'?
Mam wrażenie, że jesteś jakimś odludkiem, kogo Ty lubisz w ogóle?

Powiedz to moim znajomym, wyśmieją od razu. Nie jestem jakimś samotnym dziwolągiem, nie mam niskiej samooceny.To, że mam swoje poglądy na pewne sprawy, to od razu musze być tym najgorszym? Czy to też nie jest przypisanie mnie do pewnej grupy ludzi - czyli ciemnych, głupich faszystów? Skoro tak bardzo jesteście za tolerancją, to dlaczego nie potraficie tolerować czyjegoś innego, niemodnego w obecnych czasach zdania? Bowiem to jest tylko zdanie, nikogo nie biję, nie manifestuję nienawiści, nie chwalę nazizmu, komunizmu czy szowinizmu. Tyle.


Brawo popieram, Skt na marszu nie było kibiców, tylko ludzie głupsi lub mądrzejsi, czemu jak coś złego to od razu kibice, kibole, chuligani stadionowi, że jak się biją to muszą to być kibole, nie dosłowanie, jednak przykład kibicowski. Możesz mi odpowiedzięc skąd wiesz, że to kibole (w twojej wypowiedzi chuligani) robili zamieszki ?? Bo ja wiem, że tam bili niemcy + lewacy niewinnych ludzi i sfrustrowani obelgami, faworyzowaniem w telewizjach strony lewackiej i nazywaniem ich faszystami niewyrzyci skrajni prawicowcy.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cieply
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 80


PostWysłany: 18 listopada 2011, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pewnie zasugerował się zdjęciami, na których pierwsze kilka rzędów nacierających na policję miało twarze zasłonięte szalikami legii, ale to pewnie się ktoś podszywał ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wickeD
Redaktor


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 77


PostWysłany: 18 listopada 2011, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
Dostosowanie praw mniejszości do ogółu - czyli jeśli przyjedzie taki muslim z jakiegoś tam kraju, gdzie u niego bez żadnej odpowiedzialności można bić żonę lub dokonywac innych aktów przemocy względem rodziny, to czy on ma prawo bić żonę, bo religia mu na to pozwala czy przestrzegać prawa kraju, w którym w danej chwili mieszka? Czy on może blokować mi wejscie do domu w porze jego modłów (na YT sa filmy jak blokują w ten sposób całe dzielnice a policja nic nie może zrobić)? Nie sadzę. Dlatego wszelkie odchyły religijne jak i kulturalne powinny być dostosowane do polskich realiów - a więc defiinitywnie zakazać rzeczy, które w kraju takiej przybyłej z zewnątrz osoby, były codziennością. To tak przykładowo - najpierw powinno się uwzględnić Polaków - czy powyższe rzeczy by im nie przeszkadzały, a nie z otwartymi ramionami zgadzać się na to i owo, bo na topie ejst multi-kulti. Dlatego "najpierw Polska, potem inni".

Masz rację, choć nie do końca. Naturalną sprawą jest, że przebywając w danym kraju musimy respektować prawo jakie w nim obowiązuje. Bez względu na to jakie mamy poglądy polityczne czy religijne. Z tym, że z normami religijnymi jest problem, gdy chcemy je skonfrontować z prawem stanowionym, ponieważ możemy obrazić "uczucia religijne"(czymkolwiek one są) danego klienta/ki i robi się skandal.
Taki problem był w Szwajcarii z postawieniem meczetu, takie problemy są we Francji z burkami, w Holandii z prawem koranicznym czy na całym świecie z turbanami w samolotach.
Czy ich "prawa" powinny zostać dostosowane do prawa państwowego? Wg mnie nie, w szczególności jeśli jedynym ich uzasadnieniem jest słowo boże. Przyjeżdżając do danego kraju każdy powinien mieć świadomość jakie prawa tam obowiązują. Jeśli się one nie podobają to wolna droga. Jeszcze inną sprawą jest ewentualne dyskryminowanie przez prawo jakiś grup społecznych lub narodowo-wyznaniowych, ale jak pisałem wcześniej - nie podoba się, to nie przyjeżdżamy. A jeśli już przyjechaliśmy, to mamy, podobnie jak tubylcy, prawo do zgłaszania tego do wyższych instytucji państwowych lub ponadpaństwowych.

Tyle, że ciągle obracamy się w sferze danych grup wyznaniowych, więc nie rozumiem dlaczego wciąż jest najpierw Polska. Czy dajmy na to Polak, nie może być muzułmaninem i blokować Ci wejścia do domy w porze jego modłów?
I skoro wszyscy się modlą, to kto blokuje całe dzielnice Razz
Cytat:
jeśli chodzi o pierwsze zdanie, to mój błąd, bo raczej nie "dyktowanie warunków", ale "wysuwanie żądań", które kłóca się z ludzka naturą. Nie powinien rząd godzić się na to, aby pary homoseksualne adoptowały dzieci etc. Dlaczego ma tak być, skoro większość Polaków jest przeciwna temu? Mamy w końcu demokrację, czyż nie?

Cytując Kołakowskiego: Demokracja nie polega na tym, że 51% społeczeństwa, może wyrznąć pozostałe 49%.
Skoro większości Polaków była przeciw podnoszeniu podatków(nie wiem, zakładam), to dlaczego rząd to jakiś czas temu zrobił? Jeśli większość Polaków będzie przeciw zrównaniu i podniesieniu wieku emerytalnego, to rząd powinien to zrobić czy niekoniecznie? Czasami są ważniejsze wartości, istotniejsze sprawy, niż zdanie społeczeństwa.
A teraz mi powiedz w jaki sposób adoptowanie dzieci przez homoseksualistów kłóci się z ludzką naturą. Czy model rodziny ojciec + dziadek lub matka + babcia też z tą naturą się kłóci czy nie? Czy może trzeba sprawdzić co robią w nocy pod kołdrą?

I skoro nie odmawiamy adopcji parom które są bezpłodne (przeca nie z wyboru), to dlaczego odmawiać homoseksualistom (którzy też nie wybierali swojej orientacji)?

Cytat:
Postulaty, ze w innych krajach homomałżeństwa zsotały zalegalizowane, a w Polsce nie, jest dla mnie właśnie takim naciskiem na niepodległy kraj.

Nie wiem jak łączysz to z niepodległością kraju, ale czy jest coś poza możliwością nadużyć, co przemawiało by przeciw małżeństwom/związkom homoseksualnym?
To, że ktoś stwierdzi, iż w kraju X jest tak i tak, wiec i u nas być tak powinno nie znaczy, że atakuje niepodległość swojego państwa.

Cytat:
Najlepsze jest też twierdzenie gejów, że to jest naturalne, ze nie ma w tym nic zdrożnego. Skoro byłoby to takie naturalne, to niech dwa homiki 'zrobią' sobie dziecko. Mieliby z tym problem.

Nie wiem jak to jest u chomików, ale niektóre związki(nieformalne) homoseksualne mają dzieci. Najczęściej ze związku z partnerem innej płci. Zgadniesz dlaczego tak jest?

Czy w masturbacji jest coś zdrożnego? Bo ani to specjalnie naturalne, ani dzieci z seksu z własną ręką nie będzie... Więc panie Abszt, waliłeś koniac więc dzieci nie masz prawa mieć? Twisted Evil

Cytat:
Skoro oni chcą prawa do legalizowania związków, to dlaczego ja nie mogę mieć prawa zabraniu głosu w tej sprawie i wyrażenia swojego niezadowolenia? Jak mi się to nie podoba to od razu jestem homofobem? Jak chodźę na wydarzenia związane z historią Polski to jestem faszystą? Jak powiem jakiś fakt związany z Żydami to do razu jestem antysemitą? Jak rzucę dowcipem o murzynie to jestem rasistą?

Głosu raczej nikt Ci nie odbiera, a czy jesteś homofobem czy nie, zależy od tego jakich argumentów używasz.
Zależy też od tego kiedy i jak te poglądy wyrażasz. Umieszczanie takiej grafiki w sygnaturze sugeruje, że jesteś. Bez względu na to czy Ty tak uważasz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 18 listopada 2011, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zdjęcie wstaw !!! No i co, że mieli szaliki legii, na paradzie równości w tęczowym autobsie też siedział gość z szalikiem legii (edytka wstawi zdjęcie, jak znajdzie, bo kiedyś wstawiałem na jednym z forów i ono istnieje), ale to nie znaczy, że kibice to największe zło kraju, wiadomo w każdej grupie szczególnie w tak dużej jak kibice znajdą się hardkorowi prawicowy jak też pedały. Manchester City (cały Manchester mu kibicuje United cała europa, bo dobrze gra i grał przez lata, poza tym go często transmitują jak gra w lidze mistrzów) naśladuje, a po nim cała Anglia polski styl kibicowania lecha, a my próbujemy urządzać na stadionach piknik angielski, bo wielkie media mówią jacy to nasi kibice są źli. Może odbiegłem od tematu, ale nie wypowiadajcie się o kibicach jako o największym źle kraju, bo ta nagonka bardzo działa na wyobraźnię, ale nie jest prawdziwa przykład co się działo, przed wyborami, a po nagle wszystko ucichło (za sprawą jednej ze zwycięskichn partii). Jak już pisałem nie jestem prawicowcem (głosowałem na Palikota, byle było nowe, jakby miał szansę na zwycięstwo to bym nie głosował, poza tym z mojego okręgu nie startował żaden homoseksualista, jednak lepsze to niż PIS nie ze względu na poglądu, jednak ze względu na lidera, Kaczyński nie spełnił się w życiu i zrobi wszystko byleby mieć władzę, takie mam zdanie), a do pedałów mam stosunek obojętny, niech robią pod kołderką co chcą, byle by tego nie propagować ani nie legalizować. No jak to będzie zalealizowane to podejmą następną krok jakim jest adopcja, a w ciągu 30-40lat od legazliacji małżeństw homoseksulanych w końcu znajdzie się jakiś rząd, który zaakceptuje adopcję, a wtedy naprawdę będzie niedobrze, naturalne wartości, aby mężczyzna z kobietą mieli dzieci zmienią się w ciągu następnych 30-40 lat zrobi się to normalne i powszechne, a przecież to nie jest naturalne i powszechne, wszyscy przodkowie geja od przysłowiowego Adama i Ewy się rozmnażali w naturalny sposób i żaden z nich nie był homo, jedynie otoczenie go (geja) zmieniło (Tak jestem za teorią Tabula Rasa), można zrozumieć osoby transseksualne (nie urodziły się sobą, tak bywa), ale homoseksualne nie za bardzo to otoczenie ich zmieniło(przez róźne sytuacje, niekoniecznie miłe) i trzeba ich leczyć, aby były hetero i aby w ogóle nie chcieli wychowywać swoich dzieci, bo ich adoptowane dzieci mogą (nie mówię we wszystkych przypadkach) też być homo, (rozumiem, że są ważniejsze wydatki państwa niż leczenie homoseksualistów i innych nabytych zboczeń jednak za nic w świecie nie należy tego propagować). Przynajmniej takie jest moje zdanie na ten temat. Bardzo kontrowersyjny post, ale poprostu tak uważam i koniec.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 18 listopada 2011, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ręce mi opadają. Traktujesz homoseksualizm jako chorobe która trzeba leczyć. Módl się żebym cie nigdy nie spotkał bo parę zębów stracisz. Nienawidze czegoś takiego. Może inne wiary bądź brak wiary też uważasz za chorobe? Albo inny kolor skóry? Trzeba znaleść lek na murzynów !

Kibice nie są złem, kibole tak. Są normalni kibice legii, sam paru znam. A ci których widać na zdjęciach to zwyczajni kibole, oni są ścierwem który nie zasługuje na miano istoty ludzkiej.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 18 listopada 2011, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
Ręce mi opadają. Traktujesz homoseksualizm jako chorobe która trzeba leczyć. Módl się żebym cie nigdy nie spotkał bo parę zębów stracisz. Nienawidze czegoś takiego. Może inne wiary bądź brak wiary też uważasz za chorobe? Albo inny kolor skóry? Trzeba znaleść lek na murzynów !.


Oczywiście, brawa za czytanie ze zrozumieniem, co też w poprzednich wypowiedziach się potwierdza (przeczytaj coś ze 3 razy zanim się wypowiesz) i zrozumienie dla innych poglądów. Apropo wiary to niech każdy wierzy w co chce i tak jest jeden Bóg, nawet jak jesy kilka to za bycie dobrym człowiekiem będzie nadroa, murzyni (jednego znam) to są Polacy kochający swój kraj też popieram, są jeszcze bardziej patriotyczni niż Polacy z krwi i kości, jednak Obraniaki itp, którzy w ciagu dwóch lat nie mogą nauczyć się nawet podstaw języka nie popieram. Zarać im obywatelstwo. Po co nam obywatele posiadający paszport dla własnych korzyści.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 18 listopada 2011, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JarOo napisał:
ale homoseksualne nie za bardzo to otoczenie ich zmieniło(przez róźne sytuacje, niekoniecznie miłe) i trzeba ich leczyć, aby były hetero i aby w ogóle nie chcieli wychowywać swoich dzieci



a apropo ostatniego twego posta:
FacepalmFacepalmFacepalmFacepalmFacepalmFacepalm

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wickeD
Redaktor


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 77


PostWysłany: 18 listopada 2011, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JarOo napisał:
wszyscy przodkowie geja od przysłowiowego Adama i Ewy się rozmnażali w naturalny sposób i żaden z nich nie był homo,

trzeba ich leczyć, aby były hetero i aby w ogóle nie chcieli wychowywać swoich dzieci
JarOo napisał:
murzyni (jednego znam) to są Polacy kochający swój kraj

Przez chwile myślałem, że to na poważnie, ale to raczej niemożliwe.
Nie karmić trolla.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 18 listopada 2011, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Takie jest moje zdanie i nie tylko moje. Około 22 % społeczeństwa tak uważa. Tak poza tym brawo inne poglądy to od razu jazda po kimś. Zdania wyjęte z całego kontekstu brawo x2.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 18 listopada 2011, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jaroo, ja nie rozumiem co ty piszesz. Totalny chaos, zero interpunkcji, kompletny brak zrozumienia. Mógłbyś mi coś wyjaśnić:

Cytat:
wszyscy przodkowie geja od przysłowiowego Adama i Ewy się rozmnażali w naturalny sposób i żaden z nich nie był homo,

trzeba ich leczyć, aby były hetero i aby w ogóle nie chcieli wychowywać swoich dzieci


Jak będą hetero to będą mogli wychowywać czy nie?

Cytat:
murzyni (jednego znam) to są Polacy kochający swój kraj


Skąd wiesz, że wszyscy tacy są? Tak samo jakbyś znał jednego Roma - złodzieja i uważał, że wszyscy są tacy.

Poza tym wypowiadasz się na forum publicznym i kultura wymaga w miarę poprawnej pisowni. Pozdro

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 18 listopada 2011, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co tu mają moje poglądy to tylko 22 % społeczeństwa, zresztą nie startuje w żadnych wyorach, a przepytujesz mnie jakbym startował. Uważam, że hetero mogą zawsze wychowywać dzieci (Ci nawróceni też). Romowie to oddzielna bajka,słyszałęm wiele historii o nich, jednak nie chcę się narażać na kolejne pojazdy, ponieważ nie miałem z nimi żadnej bezpośredniej styczności, więc nie będę nic pisał, w przeciwieństwie do niektórych, którzy oceniają, bez bezpośredniej wiedzy, ani informacji z pierwszego źródła o czymś. Apropo języka tu się przyznaję mój błąd, jednak jest to na tyle czytelne, aby średnio pojętny człowiek mógł to odczytać, chodź zdaję sobie sprawę, że niektóre osoby to razi tak jak np Ciebie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 18 listopada 2011, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wyniki nienawisci innych od swoich orjentacii seksualnych, religii, kolorow skory, nacji czy ras każdy zna z ksiazek o 2. wojnie swiatowej.
z pogladami ktore wyczytuje u abszta i jaro w sumie zgadzacie się z pogladami 3. reichu, ladni z was patrioci.
czy macie jakieś zrozumiale, logiczne wytlumaczenie,czemu u polakow ta nienawiesc na innych bylaby coś innego?

jeżeli uwaza się lepszego niz inni, sa w sumie tylko 2 drogi, samowystarczajnosc lub wojna z calym swiatem.
oba raczej bardzo pogorsza sytuacje kazdegokolwiek kraju.

także, jeżeli każda nacja by myslala tak samo, jak proponuja abszt lub jaro, szybko niemcami czy rosjanami niespodobaliby się polacy i znow (bo już raz polacy niemcom[i także rosjanom] się nie spodobali) bylby problem.

chce z tym powiedziec, ze uwazanie się lepszym niz inni, doprowadza tylko do agresji, wladzy i wojny, a to dla nikogu nie może być dobre.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 18 listopada 2011, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hehe, Jaro jak zwykle w formie, lubię czytać jego posty w poważniejszych dyskusjach, uświadamiam sobie że jednak żyją ludzie głupsi ode mnie. Poniżej perełka:
JarOo napisał:
którzy w ciagu dwóch lat nie mogą nauczyć się nawet podstaw języka nie popieram. Zarać im obywatelstwo

Winner!
Nie miej pretensji do ludzi że w dwa lata nie potrafią nauczyć się naszego języka, ty próbujesz od prawie dwudziestu lat z równie marnym skutkiem. Zjadanie literek to może nie problem ale brak jakiejkolwiek gramatyki lekko niepokoi. Przeraża mnie też to że 22%(!) społeczeństwa jest tak skrzywiona jak ty. Człowieku, zanim coś napiszesz to poważnie się zastanów czy warto robić z siebie barana. Ssij

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 18 listopada 2011, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oczywiście nieumiejętnośc czytania prowadzi do tego, że myślicie lub chcecie tak myśleć, aby wyjśc na mądrych i zajebistych (chociaż na forum), że my wszystkich nie nawidzimy itd, a wcale, bo nie. Gbybyście przeczytali ze zrozumieniem nasze posty to na pewno byście stwierdzili, że nic nie mamy do nikogo, bo Abszt kilka razy pisał, że nic nie ma podobnie jak ja. Joker oczywiście ty też w formie i umiesz tylko denerwować i nie wnosić nic znaczącego do dyskusji tylko jechać innych i zachowywać się jak internetowy napinacz. Zamiast wymieniać logicznie poglądy typu Abszt, Jaro nie ja się z wami nie zgadzam, bo ....... to jesteście debilami, czy gdybym cię spotkał to bym ci zęby wybił itd (Się nie dziwię czemu te rozróby były z takim narodem). Tylko szukanie błędów i głupich pomyłek, aby zjechać, jak ktoś ma inne zdanie. Szukajcie logicznych kontrargumentów, a nie typu: brak umiejętności pisania na klawiaturze, załamujesz mnie, jesteś debilem itd
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 18 listopada 2011, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
Skoro oni chcą prawa do legalizowania związków, to dlaczego ja nie mogę mieć prawa zabraniu głosu w tej sprawie i wyrażenia swojego niezadowolenia? Jak mi się to nie podoba to od razu jestem homofobem? Jak chodźę na wydarzenia związane z historią Polski to jestem faszystą? Jak powiem jakiś fakt związany z Żydami to do razu jestem antysemitą? Jak rzucę dowcipem o murzynie to jestem rasistą?


Czy z tego co piszesz nie wynika jasno, że jesteś homofobem? Jak ci się coś nie podoba to wyrażasz właśnie niechęć do tego.

Ja również jestem przeciwny temu żeby homoseksualiści dostali prawa adopcji, ale żeby mogli legalnie wstępować w związek małżeński to jest to tylko i wyłącznie ich sprawa i ja nie powinienem mieć prawa się wtrącać, a z Twojej wypowiedzi wynika, że chciałbyś decydować o ich życiu za nich.
Uprzedzając np. ewentualną odpowiedź, w sferze ich życia JA CHCIAŁBYM decydować a nawet zabraniać adopcji przez pary homoseksualne ze względu na psychikę dzieci, ale co do małżeństwa to jestem ZA.

Kościół uczy, że homoseksualizm to wynaturzenie i tak się zastanawiam czy Abszt i Jaro zasuwają grzecznie co tydzień w niedzielę do kościółka.
A takie pytanie, znacie jakiś homoseksualistów osobiście? Ubytek szarych komórek zabrania Wam przyjęcia innego stanu rzeczy niż postrzeganie homoseksualistów ludźmi wynaturzonymi?

Tak piszę o nich ponieważ sam znam kilku homoseksualistów, poznałem ich dzięki mojej dziewczynie i mogę stwierdzić, że dopiero od tego momentu przeszła mi mania homofobii. Ale bez bicia się przyznaję, że ja widzę lub słyszę takiego jacykowa to styl jego wypowiedzi goni mnie do wychodka.

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 18 listopada 2011, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Joker. napisał:
k skrzywiona jak Ty. Człowieku, zanim coś napiszesz to poważnie się zastanów czy warto robić z siebie barana. Ssij


no ok, wiec cisza i nie pisz Smile

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth` Deli
Jeździ konno


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 71


PostWysłany: 18 listopada 2011, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do obecności kibiców na marszu:

Cytat:
Odra Opole-150
Zagłębie Sosnowiec – ok. 200 osób
Korona Kielce – ok. 100 osób
Siarka Tarnobrzeg – ok 30 osób
ŁKS Łódź – ok. 180 osób
Jagiellonia Białystok – ponad 200 osób
ŁKS Łomża – ok 70 osób
Widzew Łódź – ok. 200 osób
Radomiak Radom - ok. 120 osób
Górnik Zabrze – ok 50 osób
ROW Rybnik – ok. 50 osób
Górnik Łęczna – ok. 90 osób
Nida Pińczów – 8 osób
Raków Częstochowa – ok. 130 osób
Hutnik Kraków – ok 60 osób
Unia Leszno – 5 osób
Apator Toruń – 15 osób
Czuwaj Przemyśl – 30 osób
GKS Jastrzębie – 45 osób
RKS Radomsko – 25 osób
GKM Grudziądz – 30 osób
Górnik Wałbrzych – 17 osób
KKS Kalisz – 15 osób
Sparta Wrocław – 10 osób
Góral Żywiec – 10 osób
Stilon Gorzów - 70 osób
Orlęta Łuków - 15 osób
MKS Kozienice - 18 osób
Gryf Wejherowo - 19 osób
Jeziorak Iława-8 osób
Elana Toruń-40 osób
Walcownia Cz-Dz-6 osób
Podbeskidzie B-B-10 osób
Górnik Łęczyca-10 osób
Unia Tarnów-27 osób
Stal Gorzów-50 osób
WKS Wieluń-4 osoby
Świt Nowy Dwór Maz-11 osób
Ruch Radzionków-15 osób
Polonia Przemyśl-15 osób
Beskid Andrychów-15 osób
MKS Kluczbork-16 osób
Hutnik Huta Czechy-4 osoby
Victoria Kałuszyn-4 osoby
Orzeł Parysów-1 osoba
Cracovia Kraków-60 osób
Śląsk Wrocław-30 osób
Sparta Brodnica-10 osób
Arka Gdynia-150 osób
Stomil Olsztyn-80 osób
Wisła Płock-120 osób
Piast Gliwice-25 osób
Unia Oświęcim-20 osób
Motor Lublin-60 osób
Wisła Kraków-100 osób
Polonia Warszawa-40 osób
Olimpia Elbląg-30 osób
RKS Ursus-45 osób
MKS Karlino/Wielim Szczecinek-12 osób
Gwardia Koszalin-7 osób
Pogoń Szczecin-150 osób
Pogoń Siedlce-60 osób
Polonia Słubice-4 osoby
Mamry Giżycko-3 osoby
Wierna Małogoszcz-5 osób
Chojniczanka Chojnice-15 osób
Star Starachowice-20 osób
Anwil Włocławek-12 osób
Stal Stalowa Wola-ponad 100 osób
GKS Katowice-50 osób
Olimpia Grudziądz-15 osób
OKS Otwock-40 osób
Łada Biłgoraj-50
Lechia Zielona Góra -4 osoby
Promień Żary -4 osoby
Granica Kętrzyn-10 osób
Hetman Włoszczowa-2 osoby
Resovia Rzeszów-30 osób
Hutnik Warszawa -70 osób
Chemik Kędzierzyn-15 osób
Mazur Ełk-10 osób
Brzozovia Brzozów-6 osób
Unia Hrubieszów-25 osób
Stal Gorzyce-12 osób
Bug Wyszków-10 osób
Tarnovia Tarnów-9 osób
Warta Poznań-5 osób
Orzeł Przeworsk fc Sieniawa-4 osoby
Stal Sanok-8 osób
Wisłoka Dębica-20 osób
BKS B-B-20 osób
Ostrovia Ostrów Wlkp-2 osoby
GKS Bełchatów-35 osób
Wisła Puławy-15 osób
Zawisza Bydgoszcz-100 osób
KP Starogard Gdański-5 osób
Victoria Jaworzno-5 osób
Pogoń Staszów- 5 osób
Legia Chełmża-3 osoby
Bałtyk Gdynia-21 osób
Polonia Bydgoszcz-15 osób
Gryf Słupsk-20 osób
Warta Sieradz-9 osób
Lech Poznań-ponad 200 osób
AZS Biała Podlaska-26 osób
Hetman Zamość-50 osób
Orlęta Radzyń Podlaski-41 osób
Czarni Jasło-8 osób
Falubaz Zielona Góra-ok. 10 osób
Mazur Radzymin-12 osób
Wigry Suwałki-25 osób
Polonia Bytom-ok. 40 osób
+ kilka stówek Legii


Z czego tylko niewielka grupa brała udział w zajściach.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 18 listopada 2011, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i a ciekawe ilu kibiców było po stronie lewej (przedstaw staty), bo pewnie też takowi byli. I co z tego, że po którejś ze stron byli kibice, co z tego, że chcieli zamanifestować swój patriotyzm, czy zablokować patriotyczny marsz od pretekstem niby faszyzmu. Zgaduję, że grający w trackmanię też tam byli i co z tego, to znaczy, że NADEO wywołało zmaieszki ? Wiadomo, ze w każdej grupie znajdą się ludzie o przeróżnych poglądach i pewnie kibice jakichś klubów byli na marszu. Wiadomo na marszu było więcej osób niż po stronie przeciwników to i proporcjonalnie więcej kibiców. Nie mówisz, ale podajesz te dane, przez co podświadomie (może nawet nie zdając sobie z tego sprawy, bo osoby typu kiciaka czy jokera zaraz to wykorzystają do pisania o swojej nieskończonej mądrości) sugerujesz, że to kibice wywołali zamieszki co jest oczywistą nie prawdą, bo wywołali je jeszcze raz powtarzam lewacy + niemcy i hardkorowi prawicowcy wkurzeni mówieniem, że są faszystami, oraz faworyzowaniem w ogólnokrajowych mediach strony lewackiej.
_________________



Ostatnio zmieniony przez JarOo dnia 18 listopada 2011, 23:24, w całości zmieniany 4 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cosworth` Deli
Jeździ konno


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 71


PostWysłany: 18 listopada 2011, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bojówka lewaków na moje oko 600 osób, jeśli tam był ktoś z kibiców to może kilka sztuk.

(Dodano 18 listopada 2011, 23:15)
Czy ja mówię kto wywołał zamieszki, że wyjeżdżasz z takim głupim tekstem?

(Dodano 18 listopada 2011, 23:20)
Prawie wszyscy tzw. "kumaci" kibice mają poglądy prawicowe, więc nie ma co liczyć na ich obecność po lewej stronie. Chyba w Polonii Warszawa znajdziesz jakichś lewaków.

(Dodano 18 listopada 2011, 23:30)
Poczytaj wcześniejsze posty to się dowiesz czemu podałem te dane, a nie będziesz mi tu jakichś głupot wymyślał. Dopisz sobie tam jeszcze kilka zdań w tym starym poście hehe

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?