Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas ! x2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 57, 58, 59  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 22 listopada 2011, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zgadzam się z Klose. Jednak Low nie mówił głośno o tym, że nie będzie powoływał graczy z ławki rezerwowych.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 23 listopada 2011, 2:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Raven
Zawsze można tam bazar otworzyć.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 25 listopada 2011, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://euro2012.wp.pl/title,Lato-bije-się-mocno-w-piers,wid,14020175,wiadomość.html?ticaid=1d71b&_ticrsn=3
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/afera-korupcyjna-w-pzpn-dzialacze-chca-dymisji-grz,1,4933144,wiadomość.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 26 listopada 2011, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

BvB 2:0 Schalke

Lewandowski strzelił gola w 16 minucie, w doliczonym czasie gry po podaniu Piszczka miał świetną okazję na strzelenie swojego drugiego gola, ale piłke instynktownie obronił bramkarz i kilka centymetrów obok słupka wyleciała poza linie końcową. W 1 składzie od dawna zagrał Błaszczykowski, w 87 minucie zmieniony przez Grosekreutz.

Co do Laty - mam nadzieje, że jak najszybciej się wszystko wyjaśni i przez długi czas będziemy pisali o Grzegorzu L. Smile

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 26 listopada 2011, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Joker - coś czuję, że tak to się skończy.
Co do derbów BVB vs. Schalke: fajnie że wreszcie w podstawowej jedenastce znalazł się Kuba. Zagrał wg. mnie bardzo przyzwoicie, miał niemały udział przy drugiej bramce Felipe Santany. Piszczek świetnie wypadł, aktywnie w ataku, w defensywie przydarzyły mu się może dwa błędy, ale na szczęście bez konsekwencji. Cieszę się, że Lewandowski strzela kolejną bramkę, w klasyfikacji kanadyjskiej jest chyba 3 albo 4. Tymczasem wychwalana przeze mnie ostatnio Legia przegrywa póki co w Kielcach...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 27 listopada 2011, 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i przegrala ale zato po niezlej bramce ;p ja i tak za kielcami xp
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 28 listopada 2011, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/grzegorz-lato-przeciez-to-był-zart,1,4935823,wiadomość.html
ciąg dalszy i wypowiedź, która całkowicie zwaliła mnie z nóg
Watergate to też taki mały żarcik Facepalm

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 28 listopada 2011, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no no. Podobnie mówił Kręcina, kiedy wyszła ta afera z podsłuchem od chyba Podkarpackiego organu pzpn: "Wiedziałem, że byłem podsłuchiwany, dlatego mówiłem tak dla zmyły". Żenua.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 28 listopada 2011, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W tej sprawie nie chodzi o Latę. Kręcina jest głównym aktorem tego przedstawienia. Lato jest umoczony w innych sprawach, także korupcyjnych.
Beton w PZPNie będzie się trzymał kurczowo stołków.

Pytaniem jest: Czy nowa pani minister będzie miała odwagę ingerować w sprawy wewnętrzne związku, zwłaszcza, że zbliża się EURO?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 listopada 2011, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeżeli chodzi o BVB, mogę jeszcze dodac, ze lewandowski znalazl się 3. raz w tym sezonie w jedenastce kolejki "kicker"a, najwazniejszej niemieckiej gazety poswieconej pilce noznej.

tak samo uznano go jako gracza meczu z S04. "kicker" dodaje, ze dużo się ruszal i był zawsze grozny, mimo, ze nie gral na ulubionej pozycji w ataku.

oceny polakow wedlug systemu 1-6 (1 najlepszy, 6 najgorszy):
lewandowski 2
blaszczykowski 2,5
piszczek 3

lewandowski z 9 strzelonymi bramkami jest na 5. miejscu tabeli goalgetterow.
z ta sama liczba bramek i 5 asystami polak znajduje się az na 3. miejscu scorerow. tylko pizarro i gomez z przewaga jednego punkty sa przed nim.

BVB pierwszy raz w tym sezonie prowadzie w tabeli.

i jeszcze jedna ciekawosc. lewandowski w każdym z ostatnich 6 meczow przed wlasnej publicznosci strzelil conajmniej jedna bramke.
wszystkie swoje 9 goli w tym sezonie stzrelil w signal iduna park.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 28 listopada 2011, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ano, Lewandowski jeszcze na wyjazdach nie strzelał, a by się przydało Smile. Ale nie czepiam się, jest najlepszym polskim piłkarzem, grającym w tym sezonie w zagranicznych ligach, moim zdaniem. Ciekawe jeszcze, co się urodzi z Salamona, grającego w Brescii. Włoskie media wieszczą mu wielką karierę i już teraz transfery do czołowych klubów Serie A, lub do Portugalii. Na EURO pewnie jeszcze nie zagra, ale mam nadzieję, że w El. Mś już tako, bo u Smudy z tego co pamiętam nie grał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 28 listopada 2011, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak ten szczesny ma zbierac pozytywne recenzje jak co dwa mecze to mu jego zawodnicy strzelaja . . . już mnie to wkurza powoli
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 28 listopada 2011, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jack Bauer napisał:
W tej sprawie nie chodzi o Latę. Kręcina jest głównym aktorem tego przedstawienia. Lato jest umoczony w innych sprawach, także korupcyjnych.
Beton w PZPNie będzie się trzymał kurczowo stołków.

Pytaniem jest: Czy nowa pani minister będzie miała odwagę ingerować w sprawy wewnętrzne związku, zwłaszcza, że zbliża się EURO?


Uważam, że ingerencja w PZPN przed EURO byłaby głupotą. Niech ten turniej sobie spokojnie upłynie, dopiero po turnieju można wjechać w to g*wno. Liczę na to, że po EURO nic nie pohamuje rządu przed rozwaleniem PZPNu, nawet, jeżeli oznaczałoby to jakieś wykluczenie z rozgrywek międzynarodowych. Walić to, PZPN trzeba rozwalić raz na zawsze. Utworzyć nowy związek z nowymi władzami, statutem i z nazwą, która nie kojarzy się z wiadomą partią.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 29 listopada 2011, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mango

// Przykro mi, musiałem. /oz

Dodam, iż od pewnego czasu prowadzę swoją tabelkę z osobami które piszą nie na temat. Każdy napisany post nie na temat, przez pewnego użytkownika ,zliczam, a po uzbieraniu wyznaczonej przeze mnie liczby spam-postów, użytkownik dostaje warna, a w niedalekiej przyszłości bana, bądź ZP.
Wiem, jestem wrednym adminem, ale myślę, iż przydałoby się to ogarnąć.

_________________


Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 29 listopada 2011, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciuś napisał:

Uważam, że ingerencja w PZPN przed EURO byłaby głupotą. Niech ten turniej sobie spokojnie upłynie, dopiero po turnieju można wjechać w to g*wno. Liczę na to, że po EURO nic nie pohamuje rządu przed rozwaleniem PZPNu, nawet, jeżeli oznaczałoby to jakieś wykluczenie z rozgrywek międzynarodowych. Walić to, PZPN trzeba rozwalić raz na zawsze. Utworzyć nowy związek z nowymi władzami, statutem i z nazwą, która nie kojarzy się z wiadomą partią.


W mojej opinii tak się nie stanie. Po EURO będziemy rozliczani z organizacji turnieju. Trochę to potrwa. Podlegać kontroli będzie bezpieczeństwo podczas turnieju, jego organizacja. Rząd nie będzie sobie wtedy zaprzątał głowy PZPNem. Jeżeli jeszcze do tego dojdzie dobry wynik na EURO to nikt nie będzie chciał ruszyć Laty.

Jutro być może zostanie odwołany Kręcina. Lato będzie ratował swoją skórę kosztem Sekretarza Generalnego.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 29 listopada 2011, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie będzie dobrze dopuki nie będzie mega źle
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 29 listopada 2011, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dopuki, pozdrawiam Kinga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 30 listopada 2011, 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jack Bauer napisał:
Jutro być może zostanie odwołany Kręcina. Lato będzie ratował swoją skórę kosztem Sekretarza Generalnego.

Moje "czarno to widzę":
Kręcina to też powinien zostać wyrzucony z hukiem, ale coś mi mówi, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Już kiedyś pisałem, że PZPN to wielka mafia. Wszyscy działacze najpierw będą krzyczeć w TV, jacy to oni są źli. Potem będzie spotkanie, kilku działaczy zagłosuje za wyrzuceniem, ale Kręcina i Lato powiedzą wszystkim działaczom, że oni dla ich dobra, że ta łapówa to oni by się podzielili między sobą. Leśne dziadki, już wstawieni, powiedzą, że Grzesiu dobrze gada i powiedzą, że Kręcina zostaje. Potem w mediach rozgorzeje dyskusja, bo wszyscy wiedzą jakie tam przewały są. Nic się nie stanie bo na dobrą sprawę nikt nie wie pod kogo ma podlegać ten cały burdel. Tomaszewski wyjdzie, powie jebać PZPN. Platini, Blatter (chyba że ktoś się tam zmienił) wypowie się, że popiera decyzje PZPN, bo w końcu jedna rodzina i a nuż się podzieli Grzesiek.
Szczerze chciałbym, właściwie mam nadzieje, że taki scenariusz się nie sprawdzi. Ale jeśli wyrzucą Kręcine to możliwym jest, że UEFA i FIFA i inne FA wykluczy polskie drużyny z rozgrywek LM i PE, bo "my tak w sumie to chcielibyśmy te pieniądze od Grzesia, a tu lipa". Już raz zresztą UEFA groziła wykluczeniem, kiedy bodajże chcieli wyrzucić Listkiewicza. Tak w sumie Listkiewicz zachowywał chociaż pozory, że nie jest skończonym idiotą, Grzesiu się nawet nie stara.
Jutro mecz Legii o 1 miejsce w grupie. Mam nadzieje, że będą mieli chociaż jeden celny strzał na bramkę, nie tak jak z Koroną. Razz W ogóle (taki trochę stary temat) strasznie mnie ten mecz wynudził, a komentatorzy cały czas nadawali, że strzałów nie ma, ale się ciekawie ogląda. Tym bardziej, że wcześniej widziałem końcówkę Manchester - Newcastle (fajne było to oblężenie).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 30 listopada 2011, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jedyny sposób, aby PZPNu nie było to bankructwo. Chyba, że kuratora wprowadzimy, ale wtedy repra nie będzie mogła grać, ani Polski kluby w europejskich pucharach a tego nikt nie chce. Aby PZPN zbankrutował to nie może mieć sponsorów. Musimy srawić, aby sponsorowanie PZPNu było obciachem i aby odstraszało ludzi do danej marki zamiast zachęcać. Dlatego dołączajmy się do akcji weszło na facebooku, że marka sponsorująca PZPN mnie odstrasza. http://www.weszlo.com/news/8681-AKCJA_apelujmy_do_sponsorow_PZPN_Dolacz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 30 listopada 2011, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PZPN nie potrzebuje na dobrą sprawę żadnego "oficjalnego" sponsoringu typu Bierdonka itp. Zawsze pójdzie jakaś przewała pod stołem i pieniążki będą. Problem polega na tym że ci złodzieje są chronieni przez UEFA i FIFA. Jak dla mnie mogą wykluczyć polskie kluby z pucharów, prędzej czy później będą musieli takie wykluczenie wycofać. Z tym że w obecnym rządzie nikt nie ma odwagi by dobrać im się do dupy i w sumie nie ma co się dziwić. Lipiec i Dębski próbowali, pierwszy spędził koło roku w areszcie i ma proces, drugi został zamordowany.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 36 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?