Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
POMOCY!!!
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grubiorz
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 1


PostWysłany: 28 grudnia 2010, 21:45    Temat postu: POMOCY!!! Odpowiedz z cytatem  

Che zalozyc serwer za miedziaki. W tym celu na stronie PLAYERPAGE w "zakladce" LADDER SERWERS wpisalem potrzebne dane i na dole pojawila mi się tabelka z loginem serwera, iloscia LP (o-60000LP) i akcja (delete). Kupilem najtanszy serwer bo potrzebny mi tylko na treningi. Tylko ze nie wiem co dalej robić zeby powstal serwer bo tego nigdzie w TM nie ma. Miedziaki z konta już wzieli. Pomóżcie proszę!! i sorki za bledy. A może chce ktos kupic miedz?? mam 20k do sprzedania. I wogle jest mozliwosc kupienia serwera za miedz??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Soap
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2011
Ostrzeżeń: 4
Posty: 104

Skąd: Z Tuławek ok.Olsztyna

PostWysłany: 29 listopada 2011, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiem że można za miedzi serw kupić ale czemu nie ma to nie wiem a dodawałeś do ulubionych? jak nie to masz przykład
$ltmtp://#addfavourite=rt

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 29 listopada 2011, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przenoszę do działu "pomoc"

Co do tematu,
Może trzeba poczekać jakiś czas?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
axik.
Jeździ konno


Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 47
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 listopada 2011, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shocked Shocked
kupiles poprostu ranking serwera 0-6000lp.
teraz stawiasz serwer prawdopodobnie na swoim loginie (zalezy coś tam wpisal) i zamiast 0-50k masz 0-60k Shocked
nadeo ci tak nie postawi serwera. to poprostu same punkty rankingowe przypisywane do konta. kiedyś ktos tam oferowal serwery za miedz.. ale czy to jeszcze istnieje i gdzie to było to nie wiem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?