Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
konkurs fotograficzny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 30 listopada 2011, 21:54    Temat postu: konkurs fotograficzny Odpowiedz z cytatem  

Hah, w sumie dawno tu nie pisałem, a teraz piszę tylko w jeden sprawie (swoją drogą, dzięki Sun za zmienienie tego zjebanego hasła! Very Happy ) . A więc.. biorę udział w konkursie fotograficznym, o tematyce cmentarnej. Groby, , rzeźby cmentarne, pomniki, mogiły, wszystko co kojarzone z cmentarzami i śmiercią. Do wielu z Was już pisałem, ale tak na publicznym forum mi trochę wstyd, bo to trochę niesprawiedliwe.. ale co mi tam. Proszę Was o głosy! Smile Konkurs trwa do dzisiaj, do pólnocy. Jestem obecnie na 11 miejscu, a pierwsza 10 jest nagradzana pendrive'ami i jakimiś innymi dupinami, niby nic, a zawsze coś. Logowanie to tylko minutka, można też się logować przez fejsbuka, bo jest 'connect with facebook' . A więc.. wspomóżcie sceno! Very Happy

..zapomniałbym o linku.

http://konkurs.memori.pl/1990,galeria-konkursowa.html

Tu macie, nakurwiać jak przystało, liczę na Was!

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 30 listopada 2011, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jestem zachwycony galerią konkursową













not.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 30 listopada 2011, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Prawda jest taka, że większość to amatorszczyzna, lecąca na nagrody (jak i ja Razz ) . Jest oczywiście parę fotografii, które się wyróżniają. Tak czy siak, tutaj nie decyduje jury, więc wygrywają tutaj raczej Ci, którzy mają więcej znajomych na fb, itp. Laughing
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
BT peciolublin
V.I.P.


Dołączył: 25 Lis 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 149



PostWysłany: 30 listopada 2011, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

poszedl glos , powodzenia
btw
fota naprawdę jak na amatora jest swietna

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?