Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas ! x2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 57, 58, 59  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 30 listopada 2011, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kręcina odwołamy. Lato utrzymał się na stołku, chociaż coraz głośniej mówi się o odwołaniu Go ze stanowiska. Tylko, że ta trwa to już kilka lat...

JarOo napisał:
Jedyny sposób, aby PZPNu nie było to bankructwo. Chyba, że kuratora wprowadzimy, ale wtedy repra nie będzie mogła grać, ani Polski kluby w europejskich pucharach a tego nikt nie chce. Aby PZPN zbankrutował to nie może mieć sponsorów. Musimy srawić, aby sponsorowanie PZPNu było obciachem i aby odstraszało ludzi do danej marki zamiast zachęcać. Dlatego dołączajmy się do akcji weszło na facebooku, że marka sponsorująca PZPN mnie odstrasza. http://www.weszlo.com/news/8681-AKCJA_apelujmy_do_sponsorow_PZPN_Dolacz


1. Jeżeli teraz wprowadzono by kuratora, to nikt by nam Euro nie odebrał. Platini wtedy wyszedł by na człowieka, który powierzył tą imprezę nieodpowiedzialnym osobom. Uważam, że sam Platini mógłby poprosić o zrobienie porządku w PZPNie, jeżeli pogłoski o korupcji stałyby się prawdą.

2. Głównymi źródłami finansowania PZPN jest umowa ze SportFive i Nike. Jeżeli chcemy sprawić, by PZPN zbankrutował (co wg mnie jest niemożliwe) to musimy:
a) nie kupować koszulek (oryginalnych, z orzełkiem lub z tym piłkoptakiem)
b) nie oglądać meczów Ekstraklasy, zarówno na żywo jak i w telewizji.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 01 grudnia 2011, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po 1 połowie Wisła-Odense 2:0. Może akurat Moskal będzie takim Lenczykiem dla Wisły Very Happy Z grupy pewnie nie wyjdą, ale zawsze jakieś punkty dla polskiej ligi będą. Wie ktoś może ile już polskie drużyny punktów zdobyły w trakcie obecnej ligi europy z kwalfikacjami (razem z wisłą w kwali LM)?
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 01 grudnia 2011, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

10 grudnia na Bernabeu w Madrycie odbędzie się mecz Real Madryt vs. Barcelona. Jakie typy? Smile Ja jako zatwardziały fan Królewskich oczywiście liczę na zwycięstwo swoich ulubieńców. Na mój gust jeden - zejro dla Realu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 grudnia 2011, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja na przekór 0-0 po bardzo nudnym meczu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 02 grudnia 2011, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

5,375 punkta, co w porównaniu do sezonu 2006/2007 zamiast którego liczy się obecny ranking 2,625 punkta daje + 2,750 i awans z 24 na 21 w bilansie 5 ostatnich lat oczywiście jescze toczy się gra i możemy być jeszcze wyżej.
W rankingu tylko obecnego sezonu mamy 13 miejsce natomiast 2 ostatnich 15. Czyli 3 lata dobrej gry i może się zdarzyć, że mamy drugi klub w lidze mistrzów, ponieważ czołowa 15 ma conajmniej 2. Jeżeli chodzi o ranking klubowy na ten moment polskie zespoły zajmują następujące miejsca:
83 Lech Poznań, 143 razem Legia i Wisła, 211 Śląsk Wrocław, 220 Jagiellonia Białystok, 231 Ruch Chorzów, Polonia Warszawa, 259 każdy Polski zespół, który nie grał w europejskich pucharach w ciągu ostatnich 5-ciu lat. I rozstawianie w początkowych rundach polega tak, że punkty Polski, czyli tego 259 miejsca obecnie, bo gra się jeszcze toczy + ranking klubu.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
BT peciolublin
V.I.P.


Dołączył: 25 Lis 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 149



PostWysłany: 02 grudnia 2011, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gran derbi slyna z tego ze pilkarze graja jakby grali o fure pelna zlota , a jako fan Barcy stawiam oczywiście na swoich i mysle ze i tym razem będzie kosmiczny wynik
Real 3- 5 Barca Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 02 grudnia 2011, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jedno jest pewne. Bramek będzie fhói. Ofc stawiam na Barce.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 02 grudnia 2011, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
jedno jest pewne. Bramek będzie fhói. Ofc stawiam na Barce.

Ty się nie zdziw, jak się skończy na 1:0 lub 2:1. ;p ewentualnie 0:0. Ale jako osoba zupełnie bezstronna życzę wysokiego zwycięstwa Realowi ^^



ps. dziś losowanie grup Euro, jakieś typy na grupy? Ja bym się na takie nie pogniewał.
Marzeń:
Polska, Anglia, Grecja, Czechy.
Celowo dałem Anglię, bo liczę na to, że silniejszy przeciwnik da nam kopa. Jeszcze zamiast Grecji nie obraziłbym się na Portugalię, na którą ostatnio mieliśmy sposób.

Śmierci:
Polska, Niemcy, Szwecja, Dania
Tutaj może zdziwić brak Portugalii (ale o tym wyżej pisałem), no i Francji. A dlaczego? Otóż ostatnio nam ze Skandynawami wybitnie nie idzie. O ile sądzę, że z Francuzami moglibyśmy pokusić się choćby o remisik, to z Danią czy Szwecją nie widzę specjalnych szans. Możemy jedynie liczyć na minimalizm Skandynawów i to, że po golu nie będzie im się chciało strzelać następnych.


Co do samego turnieju, natrafiłem na ciekawy post na bodajże zczuba.pl, mianowicie ktoś napisał, że nasi mogą się troszkę postarać, a sędziowie w mniejszym lub większym stopniu mogą nam ułatwić awans z grupy. Jakby nie było, na ostatnich turniejach było sędziowanie pod gospodarzy.


a no i piłka. Tango 12. Facepalm
ja pierdolę, najpierw Slavek&Slavko, potem nieszczęsne koszulki, a teraz jakieś Tango... po prostu brak słów.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 02 grudnia 2011, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Outsid3r napisał:
Kiciak napisał:
jedno jest pewne. Bramek będzie fhói. Ofc stawiam na Barce.

Ty się nie zdziw, jak się skończy na 1:0 lub 2:1. ;p ewentualnie 0:0. Ale jako osoba zupełnie bezstronna życzę wysokiego zwycięstwa Realowi ^^


no tez tak może być, ale jeśli i Barcelona i Real zagraja ofensywnie (no i Barca ogarnie się ze swoja gra na wyjazdach) to będzie padac bramka za bramka a wynik będzie wysoki.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 02 grudnia 2011, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mnie tam się seria Tango podoba Smile

3-1 dla Realu

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wickeD
Redaktor


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 77


PostWysłany: 02 grudnia 2011, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Outsid3r napisał:
ps. dziś losowanie grup Euro, jakieś typy na grupy? Ja bym się na takie nie pogniewał.
Marzeń:
Polska, Anglia, Grecja, Czechy.
Celowo dałem Anglię, bo liczę na to, że silniejszy przeciwnik da nam kopa. Jeszcze zamiast Grecji nie obraziłbym się na Portugalię, na którą ostatnio mieliśmy sposób.

To może 3 silniejszych przeciwników dało by nam silniejszego kopa?^^
Portugala, na którą mogliśmy mieć sposób za czasów Leo, obecnie prawdopodobnie rozstrzelałaby nas jak nieledwie Hiszpania.
Cytat:
Śmierci:
Polska, Niemcy, Szwecja, Dania
Tutaj może zdziwić brak Portugalii (ale o tym wyżej pisałem), no i Francji. A dlaczego? Otóż ostatnio nam ze Skandynawami wybitnie nie idzie

Jak żyję, tak nie pamiętam, kiedy nam z potomkami wikingów jakoś szło. Ostatni mecz z Duńczykami wygraliśmy - mój boże, w 77.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 02 grudnia 2011, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zobaczymy niedługo co będzie po losowaniu ;] Ale fakt, piłak taka trochę do ....

Co do meczu real-barca. Oczywiście obstawiam wygraną Barcelony 3:2.

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 02 grudnia 2011, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Byle nie przegrać pierwszego meczu, jakiś rywal na początek z którym da się chociaż zremisować. To będzie nadzieja chociaż, że da się wyjść z grupy, czyli psychika mocna, która będzie niwelowała różnice w umiejętnościach. Bo nie oszukujmy się wygrać to się z nikim nie da w normalnych warunkach z tych co zakwalfikowali się na euro, chyba, że bramkarz będzie miał dobry dzień jak Boruc i Szczęsny Niemcami, czy Dudek z Francją lub ktoś z przodu życiową formę.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 02 grudnia 2011, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No więc jako ani kibic Realu ani Barcelony stawiam zdecydowanie na Real. Ten poziom co teraz reprezentują to magia, a do tego maja atut własnego boiska. Myślę, że będzie tzw. La Manita i Real ustrzeli te 5 bramek. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 02 grudnia 2011, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jestem jedynym, który nie obejrzy gran derbi?
W ogóle czy to jeszcze jest gran derbi, kiedy trener realu musi na każdej konferencji mówić jak to jest skrzywdzony i obrażać się na cały świat, piłkarze barcy za to się trochę poprzewracają z grymasem na twarzy, a na deser zobaczymy bijatykę po meczu na boisku.
Tak dla mnie liczy się też cała otoczka.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 02 grudnia 2011, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Outsid3r napisał:

a no i piłka. Tango 12. Facepalm
ja pierdolę, najpierw Slavek&Slavko, potem nieszczęsne koszulki, a teraz jakieś Tango... po prostu brak słów.


Tango 12 wywodzi się od pilki stworzonej na MŚ w twojej ukochanej Argentynie <3

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 02 grudnia 2011, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="Seraphim"]Jestem jedynym, który nie obejrzy gran derbi?
W ogóle czy to jeszcze jest gran derbi, kiedy trener realu musi na każdej konferencji mówić jak to jest skrzywdzony i obrażać się na cały świat, piłkarze barcy za to się trochę poprzewracają z grymasem na twarzy, a na deser zobaczymy bijatykę po meczu na boisku.
Tak dla mnie liczy się też cała otoczka.[/quote]

Pewnie mecz zakończy się przepychanką jak każde Grand Derbi. No ale nic na to nie poradzisz, a Barcelona już mnie denerwuje tymi symulacjami..ileż można Shocked a co do piłki na "Ojro 2012" mi osobiście się podoba ;D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 02 grudnia 2011, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi też się Tango 12 podoba. Za dwadzieścia minut losowania, czuję że trafimy na Niemców, Szwedów i Irlandczyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 02 grudnia 2011, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="Seraphim"]Jestem jedynym, który nie obejrzy gran derbi?
W ogóle czy to jeszcze jest gran derbi, kiedy trener realu musi na każdej konferencji mówić jak to jest skrzywdzony i obrażać się na cały świat, piłkarze barcy za to się trochę poprzewracają z grymasem na twarzy, a na deser zobaczymy bijatykę po meczu na boisku.
Tak dla mnie liczy się też cała otoczka.[/quote]

Nie kłóćmy się znowu o symulacje ;] W każdym meczu każdy gracz symuluje kilka razy. Tak było jest i będzie. To, że piłkarze Barcy symulują nie jest czymś niezwykłym w porównaniu z innymi (np. c.ronaldo) ;] A to, że sędziowie czasami to gwizdną, to nie wina piłkarzy, tylko błąd sędziego.
Co do Mourinho - świetny trener, to na pewno, ale wqrwiające jest jak po KAŻDYM przegranym meczu zwala winę na sędziego. Jakiś czas temu real przegrał mecz i też wina została zrzucona na sędziego bo nie podyktował wątpliwego karnego.
Mam nadzieje, że teraz będzie inaczej Very Happy

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 02 grudnia 2011, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Piłkarze barcelony nurkują częściej niż inni. Tyle ode mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 37 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?