Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PTMA 2k11-Podsumowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xelos'jap
Jeździ konno


Dołączył: 20 Gru 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 22



PostWysłany: 20 grudnia 2011, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Kubek
Nigdzie nie napisalem ze tutaj nie wchodze. Wrecz przeciwnie, sledze to forum od roku bardzo uwaznie. Skoro Santacruz pisal, ze już ostatnio był jakiś dym o to, to dlaczego nikt nie wyciagnal wnioskow. Zaluje ze przeoczylem watek o propozycjach zmian, bo padla tam propozycja wylonienia jury i byloby po problemie. Poza tym poruszyles tutaj temat na zupelnie oddzielny watek, bo widac nie masz pojecia co znaczy SCENA gry. Tylko takie kuriozalne przekonanie panuje na tym forum. Scena gry to wszyscy ludzie grajacy w te gre, udzielajacy się tutaj i nie tylko tutaj. To osoby dzielace przyjemnosc z gry, nie bedace wlasnie w kolku wzajemnej adoracji, tworza scene. coś zupelnie przeciwnego do tego, o czym Ty piszesz. może i z dupy się wzialem, ale robię zamieszanie na pewno z podstawami.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 20 grudnia 2011, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Masz bledne poczatkowe zalozenie Xelos. Zakladasz ze ludzie bezstronni istnieja i wsadzenie ich do jury rozwiaze problem.
Otoz drogie dziecko ludzi bezstronnych nie ma, zadne jury tego nie rozwiaze:)

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
xelos'jap
Jeździ konno


Dołączył: 20 Gru 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 22



PostWysłany: 20 grudnia 2011, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

może i masz racje. Ja po fakcie napisze ze do jury wybralbym liderow drużyn, ci mogliby wybrac ze 2-3 najbardziej aktywne osoby w druzynie + wspolnie wybrac osoby nie zwiazane z zadna drużyna i na koniec ujawnic glosowanie. Nie ma rozwiazania idealnego, ale to wybrane już IMO jest najgorsze z mozliwych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 20 grudnia 2011, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przyjdzie jedna menda i robi szum... Skąd się biorą tacy ludzie? Facepalm

Jap, piszesz najpierw
Cytat:
poza tym drużyna w której gram nie sledzi tego forum

a za chwilę
Cytat:
sledze to forum od roku bardzo uwaznie

Czyli co? Nie śledzisz, ale śledzisz? I jeszcze do tego się czepiasz. Dodatkowo, nie wiesz co napisał Cobham rok temu a każesz wyciągać wnioski? Brawo za rozumowanie.

Cytat:
Zaglosowala czesc zaprzyjazionej druzyny, czesc osob ktore cie kojarza z forum, czesc ktore kojarza starsze trasy, może czesc która nawet twoich tras nie ruszyla i mam nadzieje czesc która je sprawdzila

Zobacz, na mnie głosowało pewnie całe WDD udzielające się na tym forum i dzięki nim wygrałem Lidera Roku. Rozumiem, że mam się iść z tego powodu pociąć bo głosy poszły od moich kumpli? Zapamiętaj sobie, że nigdy nie zrobisz bezstronnego jury.


Co do map Santacruza - przejechałeś jakieś? Nie chodzi mi tutaj o jedną czy dwie bo to za mało aby poznać czyjś styl. Ja jeździłem ich sporo i wiem, że głos który wysłałem nie poszedł na marne.

Dlatego też proponuję aby się tym ... nie przejmować bo jak widać gul mu skoczył i to dość wysoko. Santa, rób dalej mapy a dla Japy (Japa) może ZP? Jest gdzieś jakaś księga wniosków?

I jescze jedno Jap - pokaż swoje trasy. Udowodnij jak bardzo całe tmpl jest zacofane w tej dziedzinie.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
xelos'jap
Jeździ konno


Dołączył: 20 Gru 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 22



PostWysłany: 20 grudnia 2011, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@crowmaster_13
drużyna w której gram nie sledzi forum, ale ja tak, potrafisz sobie to wyobrazic?
Skoro grales wczesniej trasy i glosowales na najlepsze, to po co wdajesz się ze mna w dyskusje? Nie widzisz, ze nie mam z takim zachowaniem problemu?
Nie zrobie bezstronnego jury, ale lepsze to od masy anonimowych glosow.
Co do map Santacruza to oczywiście gralem je, gram wszystkie trasy polskich autorow ktore tylko pojawiaja się na tmx. Znam jego styl i wiem, ze w tym roku,jak na jego mozliwosci, nie popisal się. Co wy macie z tym gulem? Przeciez nie bralem udzialu w glosowaniu. Nikt nie nominowal moich tras, wiec pewnie się nie nadaja. Nie rozumiem jakie zacofanie mam ci udowodnic, może odpowiedni kandydaci byli nominowani, ale wg mnie nie zajeli odpowiedniejszego miejsca? Roznica w moim widzimisie jest taka, ze ja moglbym swoj wybor konstruktywnie poprzeć, zreszta taki pomysl jak czytam padl podczas nominacji, ale wtedy pojawily się glosy oburzenia, bo nie było do wyboru "bo tak!".
ZP nawet nie skomentuje, wlasciwie to nie chce mi się już w tym temacie nic komentowac, swoje zdanie wyrazilem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 grudnia 2011, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

te awardy już sa już od roku 2006 i pamietam różne dyskusje na temat ich wygladu.
jury, reprezentanci teamów, publiczne glosowanie, publiczne glosowanie dla ludzi zarajstrowanych od 3, 6, 12 miesiacy itp.
propozycja japa jest wiec nic nowego.

glosowanie publiczne z ludźmi zarajstrowanymi na forum pewny czas okazalo się jako jedyne, ktore da się wykonac bez wiekszego krzyku.
przeciez nawet w tym roku był wielki zamach, jak niektorzy zrozumieli, ze sun chce przez jury rozdawac nagrody.

co zawsze przez wybor publiczny wyjdzie, trzeba poprostu zaakceptowac i nie zapomnac, ze jest to tylko zabawa.

EDIT:
Cytat:
wybor konstruktywnie poprzeć, zreszta taki pomysl jak czytam padl podczas nominacji, ale wtedy pojawily się glosy oburzenia, bo nie było do wyboru "bo tak!".

to był wlasnie moj pomysl. propaguje go już kilka lat, jednak bez wyniku.
sadze, ze byloby to poprostu za dużo pracy, bo musialoby się to odbyc już bez sondy, ktos by musial recznie liczyc glosy.
nie zmienia to faktu, ze jak coś się nie podoba, powinno się pisać PRZED awardami, teraz to jest już bez sensu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 20 grudnia 2011, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gratulacje dla wszystkich osób które stanęły na podum, oraz nominowanych (może za rok się uda :]).

Jap - Masz żal do Santy, że wygrał? Moim zdaniem robi on bardzo, bardzo fajne mapki. Oczywiście, nie zrobił ich wielu (jak np. Abszt chyba rok temu, 40), ale ludzie mają też życie prywatne. Zrobił tyle na ile miał czas, siły i chęci. Jak ktoś napisał - liczy się jakość, nie ilość. Oczywiście, możesz mówić, że dostął głosy od kolegów, ale nie dostął ich bezpodstawnie! Osobiście grałem kilka jego mapek z tego roku i są naprawdę fajne. Z tego co pamiętam nie miał tras na ESL'ach czy innych, ale to nic nie znaczy Smile
Głosy kolegów - tak, ale tak było jest i będzie w każdej kategorii. Wiadomo, że większość zagłosuje na swojego, bo to zawsze podnosi prestiż, ale jeśli jesteś naprawdę dobry to zagłosują na Ciebie również inni więc szanse masz zawsze, ale narzekając, że wszystko przez kolegów itp. zmniejszasz swoje szanse.

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer


Ostatnio zmieniony przez misza0 dnia 20 grudnia 2011, 15:20, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 20 grudnia 2011, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Misza, weź to popraw Razz

Cytat:
Jak ktoś napisał - liczy się ilość, nie jakość.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
BT peciolublin
V.I.P.


Dołączył: 25 Lis 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 149



PostWysłany: 20 grudnia 2011, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja ze swojej strony chcialbym podziekowac za wyroznienie dla naszej druzyny jaka jest Butchers Team Smile , jest to dla nas nagroda za wspolnie wlozony wysilek .
Dziekuje glosujacym i gratuluje innym kolegom kolezankom ktorzy rownierz zostali zauwazeni w tym roku Smile.

Winner Poklon

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 20 grudnia 2011, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

thx za zwrocenie uwagi Crow ;P Sry, dopiero ze szkoły wrocilem, nie ogarniam jeszcze ;P
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Becks²
Doświadczony driver


Dołączył: 21 Kwi 2011
Posty: 211
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: 20 grudnia 2011, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Glosowales na niego, bo znasz jego zajebiste trasy? Jezdziles w ogole trasy Santacruza z tego roku? Wiesz ze to glosowanie 2011?


Nie , kur** nie wiem , dzięki ze przypomniales Facepalm . Tak widziałem trasy santy z tego roku i to wszystkie i dalej uważam że zasługuje na wygraną

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
keracsspl
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4


PostWysłany: 20 grudnia 2011, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

widzac, ze jap ma jednak zbyt slabo rozwiniety mozg aby coś pojac i nie trafia do niego nic, co pisza inni, koncze z tym "egzemplarzem" swoja dyskusje Smile pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 grudnia 2011, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ehh przykro mi to mówić ale niestety w tym roku chyba nie będzie sygnaturek Smile Prosiłem kilka osób ale niestety albo 0 odezwu albo brak chęci po 24 godzinach Smile
Po części moja wina bo za późno może zaczeliśmy szukać grafika Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 20 grudnia 2011, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie spodziewałem się, że mój turniej zostanie najlepszym tym w roku, jestem szczerze zdziwiony, gdyż od strony organizatorskiej był średnie zorganizowany. Bardzo dziękuję za głosy. Smile Coraz więcej osób pyta mnie o IDTC3, wcześniej odpowiadałem - nie. Ale po tym zwycięstwie - być może. Smile Pozdrawiam!
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Becks²
Doświadczony driver


Dołączył: 21 Kwi 2011
Posty: 211
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: 20 grudnia 2011, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sygnaturki muszą być! ^^ spokojnie jest czas a nam się nie spieszy Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 grudnia 2011, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@becksy wiem że wam się nie spieszy ale też nie ma chętnych do zrobienia Smile w tym problem
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 20 grudnia 2011, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakże to bez sygnaturek : o
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Becks²
Doświadczony driver


Dołączył: 21 Kwi 2011
Posty: 211
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: 20 grudnia 2011, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może znajdzie się jakiś miłosierny człowiek który wykona te sygnaturki Sad Tak na święta Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 20 grudnia 2011, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gratulejszyn ; )
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
mixaki
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2010
Ostrzeżeń: 3
Posty: 179



PostWysłany: 20 grudnia 2011, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja zrobię można powiedzieć że "noobskie" te obrazki czy jak kto tam się zwie, już kończę "Odkrycie roku wśród graczy"
_________________
http://img263.imageshack.us/i/91127545.png/

konrad1998_98@o2.pl - to mój email

ŻEGNAJ NFS A PRECZ GNOMIE JEDEN!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?