Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem z adminem na serverze
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 22 grudnia 2010, 20:43    Temat postu: Problem z adminem na serverze Odpowiedz z cytatem  

Witam. Mam pewien problem, a właściwie to mój kumpel. Otóż gdy dostaje admina, operatora etc. na serverze, to potem na tenże server nie może wejść. Wie ktoś co trzeba zrobić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Razor'PG
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 06 Lut 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1

Skąd: Starachowice

PostWysłany: 12 lutego 2011, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trzeba zaaktualizowac TM , mianowicie gdy 2 razy klikniemy na ikonke TMN wyskakuje nam male okineko gdzie jest :
Graj , Konfiguracja , Pomoc Aktualizacja Wyjscie

Klikamy w aktualizacja i to robimy Smile [/i]

_________________

GG= 32186495

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dawid PL
Jeździ konno


Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 88


PostWysłany: 24 grudnia 2011, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobry, pozwolę sobie odgrzać kotleta bo mam ten sam problem. Admin chciał nadać mi operatora na jednym serwerze, niestety gdy próbuję wejść ciągle pisze "zostałeś wyrzucony", robiłem tak jak jest powiedziane w poście wyżej ale pisze że mam aktualną wersje... Wiecie jak temu zaradzić żebym mógł normalnie grać ale z operatorem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanpetro
Jeździ konno


Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 72


PostWysłany: 24 grudnia 2011, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

te 2 problemy już były poruszane w innych tematach, i pozwolę se moje odp zacytować bo nie chce mi się pisać 2 raz
odp na pytanie:
Cytat:
Dobry, pozwolę sobie odgrzać kotleta bo mam ten sam problem. Admin chciał nadać mi operatora na jednym serwerze, niestety gdy próbuję wejść ciągle pisze "zostałeś wyrzucony", robiłem tak jak jest powiedziane w poście wyżej ale pisze że mam aktualną wersje... Wiecie jak temu zaradzić żebym mógł normalnie grać ale z operatorem?

to:
Cytat:
Jeżeli już nadałeś im uprawnienia admina i operatora to musisz w pliku adminops.xml (on jest w głównym katalogu xaseco) wywalić adresy IP
Tak wygląda to teraz w adminops.xml
Kod:
<admins>
<tmlogin>login</tmlogin> <ipaddress>178.10.4.7</ipaddress>

</admins>

<operators>
<tmlogin>login</tmlogin><ipaddress>178.10.85.96</ipaddress>
</operators>


a po wywaleniu powinno:
Kod:
<admins>
<tmlogin>login</tmlogin> <ipaddress></ipaddress>

</admins>

<operators>
<tmlogin>login</tmlogin> <ipaddress></ipaddress>
</operators>


A na przyszłość musisz se w pliku config.xml (główny katalog xaseco) zablokować nadawanie IP adminom, w xaseco 1,13 znajdziesz to w lini 172 (xaseco 1,12 linia 171)

Kod:
<auto_admin_addip>True</auto_admin_addip>


musisz zmienić na False żeby nie nadawało

Kod:
<auto_admin_addip>False</auto_admin_addip>


I to wszystko, po zmianach resnij xaseco

Pytanie drugie to:
Cytat:
Witam. Mam pewien problem, a właściwie to mój kumpel. Otóż gdy dostaje admina, operatora etc. na serverze, to potem na tenże server nie może wejść. Wie ktoś co trzeba zrobić?

odp:
Cytat:
Jeżeli jest takie info to należny pobrać to uaktualnienie (Game FIX 2010-03-15 , 2.11.26)wersji klienta z forum. tam są dwa linki do wyboru dla graczy z wersją nations i united.

LINK do forum www.tm-forum.com/viewtopic.php?f=28&t=19288

Można także w xaseco(1,12 i 1,13) wyłączyć tą funkcje sprawdzania wersji klienta. Należy w config.xml w lini 180 zmienić to:

Kod:
<admin_client_version>2.11.19</admin_client_version>


na:
Kod:
<admin_client_version></admin_client_version>


i po zmianach resnąć xaseco.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?