Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
gry racingowe na game boy advance
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 22 grudnia 2011, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja miałem taki bajer http://www.gameoz.com.au/images/detailed/3/SUPER_ZOOM_LIGHT_MAGNIFIER_FOR_GAMEBOY_ORIGINAL_SYSTEM.jpg coś takiego ale inny model : D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] gawron.
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 158


PostWysłany: 25 grudnia 2011, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub debilu, jakbys nie wydawal ojrosow na alkohol to kupilbys sobie PSP. Tam jest taka gra co się nazywa GripShift, dziala na analogicznej zasadzie co TM. Zagrywalem się w nia i najmilej ja wspominam wlasnie z tego wzgledu, ze jest pokrewna TM. Tylko tyle, ze nie mozesz się pochwalic znajomym jaki dobry jesteś i niestety niema Fejsbuka! I pewnie nikt w to już nie gra.

Edit: ale zamiast falszywych przyjaciol masz gwiazdki, ktore mozesz po drodze zbierac Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 25 grudnia 2011, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gawron. napisał:
Tylko tyle, ze nie mozesz się pochwalic znajomym jaki dobry jesteś i niestety niema Fejsbuka!


a dzięki, bo wszystkie moje gry na advancu maja wlasnie facebooka.
tylko musze jeszzce pomyslec, jak je wyslac, bo brak usb, brak bluetooth, brak chuja, brak cipki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 stycznia 2012, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wyprobowalem wiele gier racingowych na game boy advance i najciekwasze wydaje mi się mario kart suer circuit, oraz f-zero gt legends.

wczoraj jednak za 35!! eurosow udalo mi się kupic nintendo ds lite z gra mario kart.
teraz chcialbym wiedziec, czy ktos z was ma trackmania ds lub trackmania turbo, czy oleca jedna z tych gier i jakie sa miedzy imi roznice.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?