Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy Maximusa
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maximus_
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 1


PostWysłany: 29 grudnia 2011, 17:14    Temat postu: Trasy Maximusa Odpowiedz z cytatem  

Witam wszystkich.
Poniżej chciałbym zaprezentować kilka z moich tras.
Zapewne każdy, kto dłuższy czas gra w tm prędzej czy później próbuje swoich sił w edytorze. Ja spróbowałem, bardzo to polubiłem i przyznam, że robienie tras sprawia mi wyjątkową przyjemność. Posiłkując się nomenklaturą wprowadzoną rok temu przez Cobhama mogę powiedzieć, że większość moich trasek to "pop techy" - często bawię się w robienie intro, konstruuję dość rozbudowaną scenerię i umieszczam na trasie powtórkę GPS'a. Pewnie nieszczególnie to wszystko potrzebne, a wielu stwierdzi, iż wręcz przeszkadzające, ale wyjątkowo nie lubię "gołych" tras. Najbardziej lubię techy typu "transitional", staram się konstruować dośc gładkie i płynne przejścia między nawierzchniami "road", "platform" i "blue tarmac".
Miłośnicy klasycznych road techów nie będą szczęśliwi na moich trasach, ale może komuś przypadnie mój styl do gustu i postanowi wrzucić na tmx jakiś sympatyczny, wybocony replay.
Zapraszam do jazdy.

Dwa techy, nieco starsze, egzystujące już jakiś czas na tmx. Niestety nie doczekały się przyzwoitych rekordów, może ktoś z Was pokusi się o "bot czas" na którymś.

Cyber Tech



Melody of Drift



Dwie trasy z niedawno ukończonej serii towers:

Green Towers



Blue Towers



Dwie najnowsze produkcje:

Hunter's Moon



2012


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 29 grudnia 2011, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Konstrukcja techów pierwsza klasa Cool Widać, że nie uznajesz prostych rozwiązań. Prawie każdy zakręt starasz się robić innowacyjny. Jednym słowem kombinujesz i widać, że masz frajdę z bawienia się w edytorze. Trasy kompletne. Widać też sporo inspiracji z innnych tras Wink ale z techami tak już jest.
Pojezdzilem sobie tez na innych Twoich trasach z tmx. Nie znalazłem map innych niż tech. Ominąłem coś? Bo chcę zobaczyć jakie masz jeszcze pomysły.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?