Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Znikające LP
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jumper666
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Mar 2012
Posty: 2


PostWysłany: 29 marca 2012, 8:25    Temat postu: Znikające LP Odpowiedz z cytatem  

Mam pytanie. Czasem jak wchodzę pograć po jakimś czasie zauważam że mam mniej LP niż gdy z gry wychodziłem. Zwracałem już na to uwagę nie raz, czy tak to ma być, że jak nie gram to mi odejmują czy to jakiś błąd? Pytam się, bo już trochę czasu stoję z miejscu przez te pkt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 29 marca 2012, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Temat poruszany tysiąc pięćset sto dziewięćset razy.

W nocy z niedzieli na poniedziałek każdego tygodnia Nadeo odejmuje punkty LP. Chodzi o zachowanie pewnych proporcji. Górnym limitem jest 100 000 LP, jeśli gracz zbliża się do osiągnięcia tej sumy jest w TOP 100 rankingu światowego. Aby w tej setce nie było za tłoczno Nadeo zabiera punkty, które potem należy odzyskać. Nie jest to żaden błąd czy kara za nie wchodzenie do gry przez jakiś tam czas.

Pamiętaj też, że na ten ranking nikt nie patrzy. Możesz być w TOP 1000 na świecie i przegrywać z osobą która ma ranking ~200 000. Liczą się czasy osiągane na trasach a nie punkciki bo żadnych korzyści z tego nie ma.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
jumper666
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Mar 2012
Posty: 2


PostWysłany: 29 marca 2012, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki za wytłumaczenie, sry że powtarzane, ale dopiero ostatnio to zauważyłem. Tyle że te pkt są odejmowane codziennie, a nie tylko jednej nocy, bo u mnie regularnie się to dzieje.
Pozdro. Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?