Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Drodzy trackmaniowcy, potrzebuje Waszej pomocy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 31 marca 2012, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

już są wyniki ... Smile a chciałem pomóc ...
_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 31 marca 2012, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki wszystkim za glosy niestety po 12 okazalo się ze wyszlismy na lidera ale wyniki były liczone do 12 a tam przegralismy 1 albo 2 glosami;p a wiec Dziekuje wszystkim za zaangazowanie Wink
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 16 kwietnia 2012, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Witam chlopaki, teraz opowiem o jezdzie testowej, zaczniemy od peugeota 508:
fajny samochod, dosyc luksusowy, milo się siedzi ale na 168 KM to rewelacji nie było, niskie spalanie było ciekawe - przy naszej jezdzie było w okolicach 8.5l/100km ale szału nie było

RCZ: z wyglądu ciekawie się zapowiada, jeśli chodzi o własności jezdne to fajnie trzyma się drogi i pozwala naprawdę na wiele, sztywne szerokie opony pomimo deszczu i sniegu jaki nam towarzyszyl dal się łatwo wyczuc i czerpac prawdziwa radosc z jazdy, gdy ktos wsiada za kierownice (ja lub kolega) przy dopierdalaniu nie wypowie slowa, tam za kierownica nic innego CIe nie interesuje jak jazda i pokonywanie zakretow na pelnej pizdzie, co do luksusu hmm z tylu calkowicie go brak tylna kanapa jest na wysokosci okolo 15cm od ziemi tak ze siedzi się jak na kiblu, do tego mala mozliwosc przesuniecia foteli przednich czyni ze nogi rozkladasz jak emerytowana dziwka, fotele kubelkowe fajnie trzymaja, człowiek się w nich zatapia ale niestety siedzi się szytwno tzn nie da się wyregulowac kierownicy i fotela tak by było przyjemniej (dla niskich kierowcow takich np jak ja jest to na poczatku uciazliwe bo trzeba się przyzwyczaic ze kierownica jest tak wysoko ale chodzi o frajde, silnik 1.6 zwawy, turbina praktycznie reaguje natychmiast ale rewelacji nie ma, peugeot w porównaniu z space starem ktorym ja jeżdzę ( 1.8 Gdi 122KM) wypadl srednio co prawda drobna roznica w kierowcach bo jechal kolega który srednio zapierdala ale na prostej potrafilem nadazyc w sensie roznica pol samochodu miedzy nami a na kretych drogach (odcinek 8km) bylem w stanie parę razy go wyprzedzic jedynie na prostej raczej dzięki turbie był w stanie mnie wyprzedzic, aut ogolnie nie zaszokowalo mnie jakos bardzo ale jak na zwykly samochod drogowy był dobry ale na ta cene jednak za slaby, duży plus za mozliwosc ustawienia wnetrza pod siebie ( każde szycie itp wg gustu) podsumowujac fajne auto ale za drogie jak na to co prezentuje i za slabe, może będę mial mozliwosc przejechania się 200 konną odmiana to powiem coś wiecej milego bo 150KM to stanowczo za mało Smile a jeszcze może powiem ze spalanie jakie mielismy to 11l Smile to calkiem dobry wynik przy praktycznie dostawaniu non stop w pizde

_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 16 kwietnia 2012, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm..to filmiku raczej nie dasz jak dajesz opis? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 22 kwietnia 2012, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niestety mam 2 ale kiepskie bo siedzac z tylu nie mialem duzego pola manewru a do tego trochę glupio było bo siedzial jednak ten gosc ale wrzuce je za chwile i dam link Wink
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?