Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pytań kilka nt tworzenia filmów
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aNonImuS
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 1


PostWysłany: 04 kwietnia 2012, 12:07    Temat postu: Pytań kilka nt tworzenia filmów Odpowiedz z cytatem  

1) Czy wersja trialowa Sony Vegas wystarczy do zrobienia filmiku?
2) W jakiej rozdzielczości nagrywac replaye aby uzyskac dobrą jakośc obrazu? ( Na forum widziałem kilka różnych opcji np. 1280x720, 960x540 czy 720x400 i trochę się pogubiłem)
3) H-264, H-265- zauważyłem, że większośc osób chwali sobie właśnie te kodeki, a czy na przykład Mpeg4 również poradzi sobie całkiem niezle w porównaniu z powyższymi ?
4) Podczas nagrywania powtórek widnieje tabelka, jest tam między innymi pozycja FPS a także wideo wysokiej jakości. Czy coś w nich zmieniac?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 04 kwietnia 2012, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1)Tak, wystarczy, jak się go nauczysz.
2)Zależy na czym Ci zależy (joł joł) - jeśli chcesz jakość, to większa rozdziałka, ale co za tym idzie, więcej miejsca na dysku. Analogicznie mniejsza rozdziałka - mniej miejsca na dysku. Sam wybierz.
3)Z kodekiem jak z rodziałką - kodeki typu H-xxx są najlepsze, bo dla filmów w jakości HD, HDReady. MPEG4 to już stary typ kodowania, słabsza jakość, mniej miejsca. Suit yourself.
4)Nie wiem, po jaką cholerę ludzie nagrywają we FRAPSIE, jeśli jest możliwość nagrania replay'a w samej Trackmanii.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?