Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas ! x2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 57, 58, 59  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 11 kwietnia 2012, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dortmund 1:0 Bayern. Robben 12 zawodnikiem Borussii Wink a swoją drogą szkoda, że Lewy nie ustrzelił hat-tricka. Ale może w przyszłym sezonie. ;]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 11 kwietnia 2012, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szkoda, że ten lobik mu nie wszedł. Ajjjj pięknie by było ale i tak jest dobrze, goni w klasyfikacji strzelców Huntelaara i Gomeza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 22 kwietnia 2012, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Real wygrał z Barcą. Jak myślicie warto już przestać kibicować Barcelonie i zacząć Realowi?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 22 kwietnia 2012, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeszcze nie, warto poczekać aż odpadną z Chelsea.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 22 kwietnia 2012, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tam już się przerzuciłem na Real Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 23 kwietnia 2012, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wytłumaczcie mi proszę, dlaczego każdy twierdzi, że tylko Barca ma tylko kibiców sezonowych? Każda czołowa drużyna w każdej dyscyplinie sportowej ma takich kibiców, czy to NBA, czy to piłka, czy siatka, etc.

Co do piłki ogólnie - BvB obroniło tytuł, po meczu Lewy, Kuba i Piszczek pili alkohol w związku z czym osobiście domagam się wyrzucenia ich z kadry Wink

ManU nie potrafi wygrać ostatnich meczów i tym samym ligi Very Happy Jak przegrają z ManCity to czy mi się wydaję, czy spadną na 2 miejsce? Razz

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 23 kwietnia 2012, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Co do piłki ogólnie - BvB obroniło tytuł, po meczu Lewy, Kuba i Piszczek pili alkohol w związku z czym osobiście domagam się wyrzucenia ich z kadry


no i ciekawe co Smuda z tym zrobi...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 23 kwietnia 2012, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Albo Smuda pożegna się z kadrą, albo Polska pożegna się z reprezentacją, która może nawet wyjść z grupy, albo Smuda zmieni swoje debilne zapędy i wszystko będzie dobrze.

Czemu? Błaszczykowski i jego dwaj rodacy z Borussii rozmawiali ze Smudą i stwierdzili, że "jeśli nie pozwoli Peszce grać w reprezentacji może się to dla niego [Smudy] źle skończyć".

Łatwo z tego można wyczytać, że jeśli Peszko nie będzie mógł występować w kadrze, to gracze mistrza Niemiec nie zagrają dla niej również. Nie z powodu picia po mistrzostwie, tylko z powodów osobistych, bo chcą, żeby Peszko w kadrze był. Bez 'Big Three' Polska reprezentacja nie ma co marzyć o wygraniu jakiegokolwiek z meczów w grupie. Jeśli wróci Peszko, to wtedy Smuda będzie musiał również przywrócić prawa reprezentacyjne Borucowi, Żewłakowowi, innym dobrym graczom.

Jeśli Smuda będzie nieugięty, to prawdopodobnie PZPN postawi mu ultimatum - wyjdź z grupy, albo wyjdź z szatni. Tym sposobem przynajmniej nie będzie sukcesu na Euro, ale będzie nowy trener, bo temu już za dużo się pozwoliło.

Z drugiej strony Smuda powinien podejść do tego jak Mancini: "Nie obchodzi mnie, co robią moi gracze poza boiskiem, o ile pojawiają się na treningu i na meczach".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 23 kwietnia 2012, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Smuda to osoba, która najpierw mówi potem myśli. Raz: wyjebał Żewłakowa, czyli naszego ostatniego godnego uwagi stopera z prawdziwego zdarzenia. Dwa: wyjebał Boruca, czyli człowieka, który nigdy nie pęka na turniejach. Zamiast tego powołuje (powoływał) Głowackiego, który potrafił zabić się o własne nogi, czy Fabiańskiego, który już chyba ma imienne miejsce na ławie Arsenalu. A i nawet jak nie chce Boruca, to niech chociaż weźmie jako trzeciego Kuszczaka, który pokazuje, że umie bronić.

Cytat:
Łatwo z tego można wyczytać, że jeśli Peszko nie będzie mógł występować w kadrze, to gracze mistrza Niemiec nie zagrają dla niej również.
Raczej wątpię, że którykolwiek z nich poświęci turniej życia dla jednej osoby...

Cytat:
Smuda powinien podejść do tego jak Mancini: "Nie obchodzi mnie, co robią moi gracze poza boiskiem, o ile pojawiają się na treningu i na meczach".

+1. Jednakże nie można zaniechać pracy z zawodnikami, co udowodnił Mourinho na Benzemie. Jeszcze sezon, czy dwa temu., Benzema przychodził na każdy trening spóźniony, bezwzględnie od tego, o której się zaczynał. Ale jak widać można przemówić do łba. Także i tego życzę panu Smudzie.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 23 kwietnia 2012, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Outsider - turniej życia? Co tu poświęcać, jak Piszczek i Błaszczykowski mają kontrakty do 2016 z Borussią, Lewandowski jeszcze się waha nad przyjęciem przedłużenia? Turniej życia to może być dla osób, które chcą się wybić na arenie europejskiej i znaleźć dobry klub Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 23 kwietnia 2012, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Od Żewłakowa dużo lepszy jest Komorowski (choć odkąd gra w Tereku to tylko jeden mecz z jego udziałem widziałem), więc strata Żewłakowa nie jest taka duża (nie ujmując nic z jego i tak dobrych umiejętności). Komorowski z Perquisem i Piszczek to podstawa obrony. Na czwartego widziałbym zamiast Wawrzyniaka profesora Kiełbowicza, bo w meczach Legii jest wszędzie i zawsze na plus. Strata Peszki to wręcz plus dla reprezentacji i mam nadzieję, że nie wróci do repry. Bardziej martwi mnie, że Smuda podczas towrzyskich spotkań powoływał tylko dwóch napastników. jeśli tylu będzie na turnieju to cienko to widzę. Jest niezła linia pomocy, ale Lewy musi mieć obok siebie albo wysuniętego pomocnika albo drugiego napadziora, bo sam na 2 badź 3 setki wykorzystuje jedną. Co do Smudy to on i tak odejdzie po EURO, więc jakiekolwiek szantaże w jego stronę nic nie zdziałają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 23 kwietnia 2012, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie samym chajsem zawodnik żyje (mam nadzieje). Wiec to jest wlasnie turniej zycia dla wszystkich naszych reprezentantow. Miejmy nadzieje, ze będą mieli jeszcze turniej zycia kiedy będą podchodzic do mistrzostw jako jeden z faworytow.
O Smudzie nie chce się wypowiadac, bo tyle co dobrego, to zrobil i zlego. Swietna mysl szkoleniowa, ale zla wychowawcza - jest zbyt konserwatywny.
Nie placzmy nad Peszkiem który nie strzelil gola w reprezentacji a sytuacji dogodnych mial tyle, ze mi palcow zabraknie - jebali go wszyscy po meczu z niemcami. Nie placzmy nad Borucem oraz Zewlakowem, których wyklinalismy po pieknej bramce na polu ziemniaczanym w Irlandii Pn.
Nie sa to ludzie niezastapieni. Dudek tez jak wchodzil do kadry to był takim Tytoniem. Mamy pilkarzy, wierze w to.
Nie podoba mi się wiele rzeczy w kadrze. Wywalanie zawodnikow za "wybryki" tez jest przegieciem w koncu "każdy może się napic". Ja to rozumiem - sportowiec nie zwierze pic musi ;p Ale nie mowmy, ze nasza reprezentacja oslabila się znaczaco tymi brakami. Zewlakow by się bardzo przydal z doswiadczeniem, ale pamietajmy, ze mlodsi a slabsi zawodnicy maja inne plusy, ktore również moga się przydac w niewiele mniejszym stopniu. Nie jest to gwiazda swiatowego formatu ze statusem "nie do zastapienia".

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 23 kwietnia 2012, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Doświadczenie Żewłakowa na tym turnieju byłoby nie do przecenienia. Żewłakow + jakiś młody obrońca w środku plus Piszczek i nie wiem kto na lewą stronę. Wawrzyniak mnie wkurwia swoją gadką i wciąż niepewną grą.

W obecnej sytuacji w kadrze mógłby się znaleść nawet Frankowski. Dla niektórych to może żart, ale wielkiego wyboru nie mamy. Brożek nie gra w Celticu, a Lewemu przydałaby się konkurencja. Sobiech i inne wynalazki przepadły gdzieś tam.

Dobra wracam do oglądania Archiwum X.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 23 kwietnia 2012, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skoro nie Żewłakow, to Wasyl. 32 lata, dużo grał w tym sezonie, Anderlecht zmierza po 4 tytuł mistrzowski (w słabej, bo słabej lidze, ale zawsze lepsze to niż polskie), no i zagrał parę meczów w Europa Lig. Co prawda w klubie gra na prawej, ale Smuda i tak da go na środek (nie sugeruję oczywiście zamiany Piszczka -,-) i to chyba całkiem nie najgłupsze rozwiązanie, tym bardziej, że ostatnio całkiem dobrze sobie radzili wspólnie z Perquisem.

Lewa obrona? Mimo wszystko Wawrzyniak - też sporo grał i nie tylko w kraju, i choć wszyscy wiedzą, co potrafi odpierdalać w obronie, to cała reszta na tej pozycji gra jeszcze bardziej tragicznie. I plus dla niego za podłączanie się do przodu. Moim zdaniem, w ostatnim czasie rozwinął się trochę, sporo biega i dość często nie daje sobie odebrać piłki będąc pod presją. Pasowałby do Polussi, do której, jak już wspomnieliście, wypadałoby podporządkować resztę.

Komorowski ma kontuzję Abszcie, nie wiem, ile meczów rozegrał w Tereku, ale może dlatego go nie widziałeś. Smile Jodłowca chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, za to Kamiński w lidze prezentuje się słabiutko. Wojtkowiak? Kto to, k**wa, jest? I dlaczego jest to kolejny koleś z dupowatego Kostrzyna nad Odrą? Very Happy Boenisch - nic nie gra, ostatnio miał szansę w Werderze, to w 1. połowie dostał czerwoną... Na moje Glik powinien być brany pod uwagę, choć nie wiem, jak gra, ale Smuda chyba nim nie jest zainteresowany.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 23 kwietnia 2012, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Faktycznie zapomniałem totalnie, że Komor ma kontuzję, niby wykluczającą go na miesiąc, więc jest szansa, że się pojawi, ale na pewno w pełni sił nie będzie. Wasyl tez dobry jest, więc mógłby grać. Z lewej nie stawiałbym na Wawrzyniaka, bo w obronie gra piach w ofensywie idzie mu lepiej, ale musi to być ktoś lepszy. Kaczmarek z ŁKSu jest nawet nawet, sadzę, że można byłoby postawić na niego. Lisowski z Korony też dość widoczny, choć ma też mecze, gdy nie zachwyca. W każdym bądź razie oni nie maja już u Smudy szans, który postawi na Wawrzyniaka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Pawel
Team Poland


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 334


PostWysłany: 24 kwietnia 2012, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lisowski i Kaczmarek? lol, to już lepiej Boenisch na wozku inwalidzkim.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 24 kwietnia 2012, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Odbijając od tematu Reprezentacji, dzisiaj mecz Barcelona - Chelsea. Jakieś typy ? Smile

Mój: 1:2

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 24 kwietnia 2012, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

coś czuje, że Barcelona się zrehabilituje, czego bym nie chciał ;dd

obstawiam 3-1 dla barcelony

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 24 kwietnia 2012, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja szczerze mówiąc mam wyjebane na wynik, chcę dziś zobaczyć kawał dobrego futbolu a nie kiepskie aktorstwo i lament o to, że "ktoś dotknął mnie palcem to rzucę się na murawę z płaczem jakby mnie pałką zaatakował" jak w ostatnim meczu Drogba ;E
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 24 kwietnia 2012, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiem, że to dziwne, że ja się w tym topicu wypowiadam Wink Moim zdaniem fajnie, że wreszcie trener repry jest "na dłużej", mimo że wyniki średnie. Podstawowy minus Franza to jednak obrażalstwo. Boruc wrócił do bardzo dobrej formy po tym jak przez pewien czas był pączkiem. Michał Żewłakow z kolei jest bardzo, ale to bardzo dobrym obrońcą, jednym z najlepszych (a może i najlepszym) w Polsce. Legia w tym sezonie ma najlepszą linię obrony, straciła najmniej bramek w lidze i jest to bardzo duża zasługa Żewłakowa właśnie (i Kuciaka). Cała obrona Legii działa bardzo dobrze jak Żewłak jest na środku i nawet Wawrzyniak gra wtedy lepiej. Wystarczy że Żewłak miał małą kontuzję, a już było gorzej i Choto nie radził sobie tak dobrze (może dlatego że też trochę w ostatnim czasie 'zapączkował'). Zgadzam się, że taki piłkarz jak Żewłak na taki turniej jakim jest Euro byłby bardzo przydatny głównie na jego doświadczenie i obecną wysoką formę. I dobrą atmosferę w szatni. O wiele bardziej nadawałby się na kapitana Legii niż Vrdoljak, ale to już inny temat. Ten Boenish to śmiech na sali, mam nadzieję, że nie dostanie powołania. Ten Kamiński z Lecha to całkiem przyszłościowy I think. To tyle Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 51 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?