Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jazda po lodzie na miksowanych mapach (emt)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika
Jeździ konno


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 67
Skąd: Wawa

PostWysłany: 09 Maj 2012, 0:14    Temat postu: Jazda po lodzie na miksowanych mapach (emt) Odpowiedz z cytatem  

Witam, nie wiem czy piszę we właściwym miejscu. Któregoś dnia odkryłam przypadkiem jeszcze jeden specyficzny model jazdy - po lodzie. Jest to o tyle ciekawe, że jazda odbywa się poza trackiem, a sam model niemalże perfekcyjny, chociaż ta perfekcja uwidacznia się tylko na mapach Snow, wykonanych w "environment mixing technology". Na czystych trackach zjawisko to nie występuje.

Otóż mam pytanie do zaawansowanych mapperów - czy jest możliwe wykonanie takiej trasy z cp i różnymi elementami, bazującej na lodzie?
Manewrowanie po tym lodzie sprawia dużo frajdy, przynajmniej mi.

Fragment klipu wrzuciłam na yt,
http://youtu.be/VKj_bk1KcYs?hd=1

a jeśli ktoś chciałby się sam przejechać to mapa jest tutaj



TIA, pozdrawiam Mr. Green

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 09 Maj 2012, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Znam się trochę na budowaniu z użyciem klocków stadiumowych, a z tego co widzę na klipie to te rynny lodowe są w środowisku snow. Żeby dodać cp na poziomie tej rynny możesz zmiksować cp ze stadium - ten na trawie.
Jeśli chodzi o całą mapkę, to jest ona jak najbardziej do zrobienia. Niestety, będzie ona dostępna przy wykorzystaniu unlimitera no i wersji united Confused .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 09 Maj 2012, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli zmixujesz segmenty, ze Stadium dasz na Snow za pomocą TMUnlimitera, to trasa będzie do otwarcia tylko w przypadku gdy grę włączysz przez Unlimitera. Jeśni więc już mapa będzie włączana przez TMUFU to lepiej to wykorzystać bardziej, tak, by móc wstawiać segmenty na resztę całej planszy (krajobraz). Wiesz jak to zrobić?

Jeszcze te rynny... jeśli chcesz mieć rynny to odsyłam do ostatniej kategorii, a potem chyba 5ej? poszukaj w ozdobach.
(myślę, że możesz spokojnie zmiksować koryta z CP ze Snow, tylko że koła będą pasowały lepiej).

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?