Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Serwery Flatout
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 01 Maj 2012, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Za dużo na Fo2 nie grywam, ale co do pluginu bestCPs - jakiś czas temu widziałem fajny plugin (chyba ;P nie znam się na tym) na jakimś czeskim serwerze (ale nie tylko), który pokazywał po przejechaniu nasze obecne CP, stratę do najlepszego CP oraz stratę do danego naszego najlepszego CP. Czyli pokazywał 3 czasy i dodatkowo w przypadku CP lepszego - kwadracik przy czasie był w tabelce zielony, równy - niebieski, strata - czerwony. Naprawdę fajny dodatek który prawie miejsca nie zajmuje, a spełnia wszystkie funkcje.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monika
Jeździ konno


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 67
Skąd: Wawa

PostWysłany: 04 Maj 2012, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nawiążę do swojej początkowej wypowiedzi w tym topicu. Jestem zwolenniczką minimalizacji i eliminacji zbędnych pierdółek. Dlatego najbardziej mi leży czysty schemat "made by fish".

Wracając jednak do "zezowatego" czyli records_eyepiece, pokazuję na linku poniżej jak to wygląda wg mojego pomysłu. A więc w trybie TA - rekordy dedi nadal po lewej (wiele osób jest tak przyzwyczajonych), ikonki tylko informacyjne, gdyż resztę można wyklikać albo wyklepać. One są na miejscu karmy, bowiem chyba prawie nikt nie używa myszki do głosowania a machinalnie wciska --- ++ itp., Po wciśnięciu f7 wszystko minimalizuje się jeszcze bardziej. W trybie czekania na kolejną mapę (scoreboard), widget karmy nadal jest niepotrzebny, bo przecież widać gdzie można głosować.
Puste miejsce wypełniamy np. ikonką LUBIĘ TO! Mr. Green albo czymś innym. Widget muzyczny wg mnie jest zbędny gdyż do tej pory kolega undef.de nie skorygował błędów (po resie widać inny tytuł niż to co aktualnie jest grane), fish okazał się sprytniejszy (/music current).

Do tego dokładamy całą oprawę graficzną na fo2 i mamy kompromis Smile

Sory za jakość screenów, ale odpaliłam to na swoim dedyku na wine w dodatku i jakościowo jest do bańki, w każdym razie w miarę czytelnie.

Dzięki za uwagę i powodzenia Smile

LINK >> http://pokazywarka.pl/51lxuw

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sanpetro
Jeździ konno


Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 72


PostWysłany: 07 Maj 2012, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dziękuje Monika za zainteresowanie i za podsuniecie kilka pomysłów. A co do twojego układu to jest według mnie idealny pomysł na serwer klanowy z turniejami. Na fo2 już skończyłem z projektowaniem układu tabel i uznaliśmy ze tak może zostać. A tak pyzatym to fajny ten plugin do pm Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 18 Maj 2012, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż Petro, prawie miesiąc minął, a nadal 60% map jest mdpointa, które co do jednej należałoby wyjebać... nie wiem, czy je jeździłeś, ale znaczna większość wygląda w taki sposób: jakiś tam denny początek, drift, meta - łącznie 10 sekund (czyli ze dwa razy za krótka), zero kreatywności autora, zero jakiejkolwiek innowacyjności, a flow łapie się już za pierwszym, góra drugim przjazdem; na dodatek czasem trafiają się bardziej lole niż (wery) szorty od niego, ale takie są usuwane od razu. Mogę się wypowiadać ino za siebie, ale sporej liczbie osób się takie cuś nie podoba. Flatout raczej nie był znany z tego, że grało się na nim takie g*wna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
sanpetro
Jeździ konno


Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 72


PostWysłany: 19 Maj 2012, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dziękuje za taką uwagę i posprawdzam to bo ostatnio bardzo mało czasu jestem na TM. Inna kwestia jest taka że już od dawna na fo2 była zasada że admini maja prawo wywalać i dodawać nowe mapy i ja informowałem wszystkich ze to są całkiem nowe trasy i trzeba je prze selekcjonować. Wniosek jest taki ze widocznie niektórzy admini nic nie robią.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monika
Jeździ konno


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 67
Skąd: Wawa

PostWysłany: 19 Maj 2012, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Stwierdzam z własnej i nieprzymuszonej woli, że dopiero teraz oprawa graficzna i rozmieszczenie widgetów na fo2 mi się podoba Mr. Green
chociaż nie przepadam za czerwienią, bowiem wzbudza u mnie agresję ^^
Z drugiej strony chyba o to między innymi chodzi w e-sportowej rywalizacji.

Aha, nie cukrzę, nie zależy mi na żadnej specjalnej funkcji na serwie, nawet nie wchodzę na swoim głównym loginie. Po prostu mi się wreszcie spodobało.

A teraz łyżeczka dziegciu, czy jak to się pisze - trasy w większości są zdecydowanie do ****, tutaj podzielam zdanie shada. Przydałoby się je gruntownie zweryfikować, to wszystko, pozdrawiam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 20 Maj 2012, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak jak San piszesz. Większość Adminów nic nie robi. Mają go tylko po to, aby restartować trasy, podczas, gdy na vote jest już za późno. Żadnej selekcji map. Nikt się nie zapyta, czy trasa dobra, czy zła.
Sporo map JUŻ trzeba usuńąć, na ich miejsce dać nowe, jakieś nieśmigane świeżynki.

Proponuję San, abyś wyselekcjonował obecnych adminów, wybrał nowych, takich, którzy na poważnie zajmą się trasami na serwerze.

Pozdrawiam ciepło.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sanpetro
Jeździ konno


Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 72


PostWysłany: 20 Maj 2012, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do mapek to podjąłem decyzje o wywaleniu wszystkich poniżej 15sec, i odpadło prawie 200map. Następnie dodałem mapki według kryteriów -- tech +15sec i z dobrymi ocenami. Takich dodałem około 110 i na serwie jest obecnie 307map. Mam nadzieje że to poprawi samopoczucie niektórych, ale pamiętajcie że nie tylko najlepsi grają na fo2 ale też osoby które się uczą i nie powiedziane że chcą grać na super technicznych mapach. A admini mam nadzieje ze teraz bardziej się postarają pomagać w tej kwestii.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?