Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Myszka - dobra, tania, potrzebna ;)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 04 czerwca 2012, 14:57    Temat postu: Myszka - dobra, tania, potrzebna ;) Odpowiedz z cytatem  

Siemka panowie!

Jako, że na forum są osoby które trochę poświęcają na gry i orientują się w sprzęcie, dlatego piszę do was z prośbą o pomoc. Chce zmienić sobie myszkę do kompa, i potrzebuje jakiejś fajnej myszki (może być przewodowa, ale bezprzewodowa chyba lepsza) do gry w różnego rodzaju gry (głównie FPS'y). Jakieś propozycje? Myszka fajnie żeby się do 100zł zmieściła, im tańsza tym dla mnie lepiej ;P I dodatkowo, ma ktoś klawę A4Tech X7 g800? Bo planuje kupić.

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 04 czerwca 2012, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Siemka, Panie Misza0!

>>mysz bezprzewodowa
>>FPSy

Pozdrawiam





A tak na serio
Łączenia bezprzewodowe powodują opóźnienia reakcji rzędu 50ms. Dla kogoś kto gra "ot tak sobie" w FPSy różnicy to nie robi, ale np. ja czuję różnicę w graniu bezprzewodowym gryzoniem a moim Razer Deathadder. Dodając do tych 50ms ping 50ms (a czasem 100) dostajemy 0,1-0,15 sekundy co dla mnie w CoD4 jest ogromną ilością czasu.

Co do klawiatury - kupiłem ją miesiąc temu, nawet zakładałem tutaj temat o klawach do 100zł, również około miesiąca temu ;D Klawa przyzwoita, klawisze nieco "latają" przy energicznym potrząsaniu klawiatury ale to jedna z dwóch wad. Druga to stosunkowa krótka spacja, która na początku irytuje. Do tego jeszcze przycisk G13 umieszczony między spacją a prawym altem powoduje, że notorycznie naciskam ten G13 a nie P-alt i nie pisałem polskich znaków. Rozwiązanie jest jedno - zbindować G13 pod P-alt Very Happy
Gumowy WSAD i strzałki (kolorowane na pomarańcz), 16 programowalnych przycisków i cztery profile daje w sumie 54 kombinacje, co ci się rpzyda jeśli będziesz pisać tony bindów i skryptów do FPSów Razz.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 04 czerwca 2012, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ok, to klawa już w sumie jest, jeszcze ta myszka ;P Jakieś tańsze rozwiązanie? ^^ Bo 200zł na myszkę jak dla mnie troszkę za dużo. BTW. W CoD'a 4 ktoś gra? Bo szukam jakiegoś fajnego FPS'a bo kompa mam za słabego na BF3 Razz
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fow.volc
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 7
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: 04 czerwca 2012, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
http://allegro.pl/mysz-razer-abyssus-optyczna-3500-dpi-nowa-i2380960998.html


ewentualnie
Cytat:

http://www.3kropki.pl/p/2/5/razer_salmosa.php


nie kupił bym takiej klawy , za bardzo zbajerowana-wole prostszą a bardziej jakościową Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 04 czerwca 2012, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra mycha http://allegro.pl/zestaw-dla-gracza-a4tech-f3-podkladka-x7-500mp-i2395663143.html
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 05 czerwca 2012, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

misza0 napisał:
W CoD'a 4 ktoś gra? Bo szukam jakiegoś fajnego FPS'a bo kompa mam za słabego na BF3 Razz


Ja, Offline, Twister (na promodzie), okazyjnie Shadow, kiedyś Cezar i Key (choć ten ma wrócić do grania Razz TRZYMAM ZA SŁOWO).

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?