Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Sunrise vs Sunrise Extreme
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Sunrise i Original
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gz
Jeździ konno


Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 33


PostWysłany: 05 czerwca 2012, 10:20    Temat postu: Sunrise vs Sunrise Extreme Odpowiedz z cytatem  

Witam
Mam nadzieje, ze jeszcze ktos zaglada na to forum.
Czy ktos wie czym roznia się od siebie wersje TM Sunrise i Sunrise Extreme? Wyczytalem, ze Extreme jest jakims dodatkiem do Sunrise, ale nie mogę znalezc informacji co tak naprawdę dodaje i czym konkretnie się rozni. może ktos wie?
dzięki za pomoc.
G.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 05 czerwca 2012, 21:28    Temat postu: Re: Sunrise vs Sunrise Extreme Odpowiedz z cytatem  

GADZombie napisał:
Mam nadzieje, ze jeszcze ktos zaglada na to forum.

Nie bądź smieszny.

Dodatek dodaje kilkadziesiąt/naście (?) nowych tras. Nic nie kosztuje i nie działa jako osobna gra. To tylko aktualizacja TMS.

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
gz
Jeździ konno


Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 33


PostWysłany: 05 czerwca 2012, 22:06    Temat postu: Re: Sunrise vs Sunrise Extreme Odpowiedz z cytatem  

[quote="ketrab"][quote="GADZombie"]Mam nadzieje, ze jeszcze ktos zaglada na to forum.[/quote]
Nie bądź smieszny.[/quote]
Patrzac na daty postow na temat tej czesci gry uzasadnione były moje watpliwosci. Ale fajnie, ze ktos zajrzal Smile

[quote="ketrab"]Dodatek dodaje kilkadziesiąt/naście (?) nowych tras. Nic nie kosztuje i nie działa jako osobna gra. To tylko aktualizacja TMS.[/quote]

Oj wlasnie na pewno nie, poniewaz ja to mam jako osobna gre i dziala w pelni samodzielnie. Jestem raczej ciekaw czego brakowalo w wersji bez Extreme. Czy było w niej mniej tras, czy może jakieś inne niz te, ktore mam ja.
Albo może inaczej: TM Sunrise Extreme jest pewnie wersja Sunrise z dodatkiem sprzedawane w formie calej gry.



PS: Nie wiem czemu nie dzialaja mi tagi, ale trudno...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 06 czerwca 2012, 5:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coś w tym stylu.
_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 07 czerwca 2012, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I chyba czerwone boosty są dopiero w extreme.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Sunrise i Original Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?