Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
EURO 2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TRZ3CI
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 824
Skąd: WUWUA

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.sport.pl/pilka/0,123418.html#g=0-1,1-0,2-2,3-1,4-0,5-0,6-2,7-1,8-2,9-2,12-0,13-3,16-3,17-1,18-3,19-2,20-1,21-1,22-2,23-2,24-1,25-1,28-0,29-2,32-2,33-1,34-0,35-1,36-2,37-1,38-4,39-1,40-1,41-3,44-1,45-0,48-1,49-1,50-1,51-1,52-2,53-1,54-1,55-2,56-2,57-0,60-1,61-1,62-3,63-2,64-1,65-3,66-2,67-1,68-3,69-0,70-1,71-2,72-0,73-1,74-1,75-0,76-1,77-2
_________________

upload

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak wygenerować link do własnych typowań
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lesław napisał:
Jack Bauer napisał:
Nie wyjdziemy z grupy. Turniej wygrają Niemcy.

Podpisuje się pod tym, jesteśmy zbyt słabi na cokolwiek, ale obym się mylił Smile

Co? Skąd taka mała wiara w tą kadrę? Widzieliście mecze ostatnie? Widzieliście mecz z Niemcami? Jak dla mnie to jest najlepsza jedenastka od kilku dobrych lat - wcześniej mieliśmy pojedynczych graczy jak Krzynówek czy Smolarek a teraz mamy właściwie całą jedenastkę bardzo dobrych piłkarzy.
Szkielet kadry no to oczywiście "Trio z Dortmundu" - Lewandowski strzelec 39 goli w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach, 3 w klasyfikacji strzelców Bundesligi i 3 w klasyfikacji kanadyjskiej. Piszczek - najlepszy obrońca ofensywny w europie w tym momencie. Żaden gracz na takiej pozycji nie ma tylu asyst i tylu goli. Zresztą sam Loew (tak się go pisze?) mówił, że jak by mógł to by go powołał i byłby podstawowym graczem pola. Błaszczykowski - podobna sytuacja. Do tego dochodzi Szczęsny, Perquis (który mimo kontuzji nie stracił nic z formy a ponadto strzelił gola). Obraniak i Rybus - pierwszy z nich zaliczył niezły sezon we francuskiej lidze drugi z kolei pokazał się ostatnio z bardzo dobrej strony. Wasilewski - wiadomo, pewny i podstawowy gracz Anderlechtu. Boenisch - jedyny niepewny do końca gracz podstawowej jedenastki przez swoją długo leczoną kontuzję, ale myślę, że jednak da rade dopasować się. Polański i Murawski również całkiem nieźle wyglądali w ostatnich meczach przygotowawczych.
Niestety prawdą jest, że nie mamy rezerwowych. Wykoszą nam Lewego (tfu tfu) i leżymy z napadem. Chociaż jest ten Grosicki który może też wiele zmienić po wejściu.
Tak czy inaczej to prawda, że będzie ciężko z Grecją przez ich obronę. Mało bramek tracą i sądzę, że może być skromne 1:0 dla Polski i tak obstawiam, chociaż mam nadzieje na więcej bramek. Wink Z Ruskimi i Czechami sobie później będę obstawiał jak zobaczę dzisiejsze mecze.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TRZ3CI
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 824
Skąd: WUWUA

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzisiaj może być ciężko :/ Dach zamknięty, duchota na stadionie nam nie pomoże Sad
_________________

upload

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja do dzisiejszego meczu sobie podejdę ze spokojem. Już parę razy przejechałem się na tym polskim hurraoptymiźmie i potem miałem przez 2 dni załamkę nerwową Very Happy Dlatego uważam, że remis nie będzie złym wynikiem. Poza tym ciekawe jak nasi zagrają atakiem pozycyjnym, gdyż ostatnio z Andorą wybitnie im nie szło ;/
No a co do meczu Czechów ze Sborną: stawiam na Ruskich, jak im się chce to są w stanie ograć wszystkich na tych mistrzostwach.


edyta:
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/mark-van-bommel-takie-zachowanie-to-hanba,1,5154913,artykul.html
Nie wiem na ile to prawda, ale jeśli tak to powiem tylko: "wiedziałem, k**wa, wiedziałem". Tak się kończy wpuszczanie hołoty na stadion ;/ I po ch** stali w tych kolejkach? Żeby takie cyrki robić? nc.

_________________



Ostatnio zmieniony przez Outsid3r dnia 08 czerwca 2012, 12:23, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.sport.pl/pilka/0,123418.html#g=lcgcgzn.b[4TlxrdlK4f.WlcrBgd.Wj.g6lzb-d.g.4zlBbTgWlWe
o tak obstawiam. Dziwi mnie tylko że w GR A wyszło mi że Czechy i ROsja mają po 5 pkt i czechy są przed rosją mimo że mają od nej 1 bramke strzeloną mniej, i jedną bramke straconą wiecej, a w ich bezposrednim meczu obstawilem remis. Question

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
TRZ3CI
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 824
Skąd: WUWUA

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  


_________________

upload

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 08 czerwca 2012, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Outsid3r napisał:
edyta:
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/mark-van-bommel-takie-zachowanie-to-hanba,1,5154913,artykul.html
Nie wiem na ile to prawda, ale jeśli tak to powiem tylko: "wiedziałem, k**wa, wiedziałem". Tak się kończy wpuszczanie hołoty na stadion ;/ I po ch** stali w tych kolejkach? Żeby takie cyrki robić? nc.

Rzekomo PAP zdementował te rewelacje, ale wydaje mi się, że zrobili to aby zatuszować sprawę i pokazać, że Polska jest taka fajna i w ogóle.
+ "Gratulacje" należą się "kibicom" ŁKS, którzy w "bohaterski" sposób (było ich tylko kilkudziesięciu (!)) sprali kilku Rosjan siedzących w barze i popijających jakieś trunki.
[EDIT]
Rosjanie nie pozostali dłużni i postanowili napaść na Turków sprzedających kebab. Zapowiadają się ciekawe mistrzostwa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bo są kibice i """"""""""""kibice""""""""""""""
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 08 czerwca 2012, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeszcze tylko dodam, że nie rozumiem wysypu ludzi, którzy twierdzą, że Holandia nie wyjdzie z grupy, a Dania przewali z Portugalią. Po pierwsze Duńczycy kiedy grają z Portugalią to wygrywają (nie pamiętam jak to było, ale chyba 3/4 ostatnich meczów wygrali, ale mogę się mylić), natomiast Holandia ma wszystko, żeby wygrać turniej, a przynajmniej żeby pokonać Niemców, którzy ostatnio dostali od Szwajcarii 3:5.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
TRZ3CI
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 824
Skąd: WUWUA

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GOOOOOOOOOOOOL Spoko


_________________

upload

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Grrr...
uważam, że Szczęsny powinien dostać żółtą. U naszych brak skutecznego dryblingu. To jest nasza porażka, bo więcej okazji na nią nie będzie.

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ku**a ku**a ku**a
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 08 czerwca 2012, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor... Remis w tym momencie nam nic nie daje ;/ Musimy z Rosją zremisować, a następnie wygrać z Czechami i może coś z tego będzie. Widać było, że Polacy po 1 golu torchę odpuścili, a w 2 połowie opadli z sił. Przewaga Greków w 2 połowie była taka, że na co dzień żyją/trenują w innym klimacie trochę, więc mniej odczuwali zamknięty dach.

Ketrab - Szczęsny sfaulował zawodnika który już go tak naprawdę minął i musiał dostać czerwoną kartkę. Może gdyby za Szczęsnym był jakiś nas obrońca (asekuracja), a Szczęsny sfaulował Greka szybciej - wbiegając na niego (najlepiej przed polem karnym ;P), to może byłaby zółta.

Ale brawo Tytoń.

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tradycji stało się zadość - gospodarz nie przegrał meczu otwarcia. Szkoda bo można było mieć korzystny wynik a tak tylko remis.

Pierwsza połowa nawet nieźle im szła. Jedna wrzutka Piszczka na nic, drugą Lewy pięknie wykończył. Ta druga kartka dla Greka to faktycznie była aż taka kosa? Okej, Murawski wychodził na czysto, ale już prawie leżał i raczej nic by z tego nie wyszło. Potem Polacy chyba uwierzyli, że już mają mecz w kieszeni i gra siadła totalnie. A tym bardziej po bramce wyrównującej. I to jest jeden z głównych mankamentów - gol zamiast zmotywować, podciął skrzydła i Grecy zaczęli przeważać. Czerwona dla Szczęsnego wg mnie zasłużona bo napastnik miałby pustą bramkę gdyby nie został skoszony. Wejście Tytonia z kolei jak marzenie. Brawa dla niego. Jedziemy dalej w Ojro.


Aaa jeszcze jedno - zmiany kurde!

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
BT peciolublin
V.I.P.


Dołączył: 25 Lis 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 149



PostWysłany: 08 czerwca 2012, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szkoda szkoda , ale Tyton .... chyba lepszego wejscia w mecz sobie nie mogl wymarzyc Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JohnatanPL
Jeździ konno


Dołączył: 14 Maj 2012
Ostrzeżeń: 2
Posty: 78



PostWysłany: 08 czerwca 2012, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak to zje*ać
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
TRZ3CI
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 824
Skąd: WUWUA

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie jest źle, mogło być gorzej, skubani dobre prostopadłe zagranie mają. Teraz czekać na remis w meczu za 15min Wink
_________________

upload

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o jezu...dwa piwa i głos straciłem ;/ ależ emocje, modliłem się na kolanach by Tytoń to obronił, jak będę miał kiedyś syna to dam mu na imię Przemek (albo Robert) Wink

17' i euforia...chyba nie tylko u mnie w domu co Wink

W pierwszej połowie było wszystko, nawet Polańskiego często widziałem, czego nie można wspomnieć jakoś specjalnie o Rybusie, a podobno miało być na odwrót i zamiast na KUBĘ mieli nastawić się na lewą stronę i Rybusem wyprowadzać akcje...

Lewandowski, Murawski, Lewandowski, Perquis...Potem w drugiej połowie jeszcze widziałem Obraniaka. Kuba trochę zjedzony przez nerwy, to nie był On...Druga połowa to już inny świat. Tytoń naprawdę pokazał klasę jeszcze raz wspomnę...




ps. TRZECI to ty? no ja oglądałem z młodym (mixaki wam dobrze znany ;p)
i z moim Ojcem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 08 czerwca 2012, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szczęsny - nie miał za wiele do roboty a jak już ruszył 2 razy do piłki w polu karnym, to zawalił obie sytuacje. Dobrze, że bohater meczu Tytoń obronił karnego i remis ze słabymi Grekami, bo byłoby już po Mistrzostwach.
Obrona - poza Piszczkiem to tragedia. Perquis nie ma zgrania z resztą, zmarnował sytuację bramkową, tracił piłki, szkoda. Wasilewskiego podania blokowane (w sumie nie miał do kogo zagrać, bo reszta stała jakby miała kołki w d...), też tracił piłki, ale przynajmniej szybko się podnosił z boiska i płakał, choć stracona bramka to też jego błąd. Boenisch - nie nadążał i choć w ofensywie szło mu jeszcze jakoś tak w obronie sił starczyło mu na kwadrans gry.
Pomoc - Błaszczykowski - kolejny po Szczęsnym antybohater spotkania. Grał bardzo egoistycznie, bez pomysłu, często był przewracany, coś chyba nie lubi Obraniaka, bo rzadko do niego podawał, asysta nie zmienia jego postawy w większości meczu. Polanski nawet nawet, było zaangażowanie, próbował strzelać, walczył, ale też tracił niestety piłki przez niecelne podania. Murawski - plus za czerwona kartkę dla Greka, bo zrobił to cwanie, reszta tak jak Polanski. Rybus, w przeciwieństwie do reszty był on bardziej widoczny w drugiej połowie. Obraniak - niezłe dośrodkowania, chciał, ale Błaszczykowski mu to utrudniał. Lewandowski wiele zrobić nie mógł, bo rzadko docierały do niego podania a jak odgrywał kolegom to czasami niedokładnie, ale i tak wypadł lepiej niż większość kolegów z zespołu.
Największym antybohaterem spotkania jest Smuda, który nie przeprowadził żadnej zmiany (poza wymuszoną). Czyżby nie widział, że niektórzy zawodnicy ledwo człapią?
Ogólnie fajnie wyglądało pierwsze 20 minut, potrójne krycie, odzyskiwanie piłki, walka a potem już niestety było coraz gorzej i gorzej. Mieć szansę i jej nie wykorzystać w meczu z Grekami, którzy przez 30 minut wybijali piłki byle do przodu. Może trochę za bardzo krytycznie, ale była świetna szansa wygrać mecz otwarcia ale nie udało się. Bo naprawdę na początku już myślałem, że z taką grą wygrają (choć obstawiłem 0:0), że w końcu padnie gol i gdy padł myślałem, że padną następne a tu w drugiej połowie dramat... Na szczęście z happy endem dla Polski, bo naprawdę mogło być dużo gorzej...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Strona 2 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?